0

@addept wiem że chciałeś zabrzmieć fachowo, ale typowa 9 jak Lewy nie ustawia się między liniami

0

@Bogan a co miało się stać? Nikt normalny nie chce tego robić

0

@Bogan najbardziej czego bym się obawiał, to zaginięcia przesyłki. Obecnie jest w Niemczech burdel w firmach kurierskich i zatrudniają kogo popadnie, szczególnie na sortowniach, jest mnóstwo kradzieży.

0

@Fake69 przedłużyli żeby zmniejszyć w aktualnym sezonie bo inaczej ani nikt by go nie wypożyczył ani nie kupił a my mieli byśmy większy problem z ffp. On ze swojej wysokiej pensji nie zrezygnował. To jest takie odsuwanie problemów w czasie.

0

@CzornyWoron 2 mln to Barca mu płaci a resztę czyli około 5 mln Atletico. Od sezonu 2025/26 wraca na poziom 15 mln / sezon i w 2026/27 tak samo. Mówimy o kwotach brutto.

1

@Destroyer_of_Worlds o której Europie mówisz? O tej części, która 45 lat siedziała pod kacapskim butem? O Niemczech, które od wojny mają założony kaganiec a za smycz trzyma USA i czasem popuszcza a później znowu skraca? A może o wyspiarzach, którzy sami w sumie nie wiedzą czy należą do Europy. A może masz na myśli półwysep iberysjki? Ci to akurat mają wywalone na wszystko oprócz własnych problemów. Rzeczywiście 80 lat na dorosniecie. Przecież żadne mocarstwo im się przez te lata nie wtrącało do polityki xD

0

@Inmessionate10 więcej od niego zarabia w Atletico może max 3 zawodników więc trzeba zejść na ziemię. Transfer za darmo to będzie i tak dobry deal.

0

@BORO_12 jak go wezmą za darmo to będzie i tak sukces. Od 25/26 jego pensja znowu wraca na pułap 15 mln brutto.

0

@Fake69 nikt go nie kupi z taką pensją

1

@Encore przecież wynik z Brest to jak nasz wynik z np Walencją

0

@norbi77 tam może być jakiś głębszy kryzys w szatni o którym raczej się nie dowiemy. a sam Guardiola też jest tylko człowiekiem i może mieć jakieś problemy, on był zawsze specyficzny

0

@Krzty nikogo to nie interesuje

0

@matirix20 LM to też eliminacje i te gole też się liczą.

0

@SuperPatsonFCB to teraz jeszcze ciekawe czy przepisy dokładnie opisują od którego momentu rozpoczyna się władza sędziego do dawania kartek? Czy można go bezkarnie zbluzgać na parkingu przed stadionem? :)

0

@Mitch_Atleta wstrzymaj konie, z City to by nawet Jagiellonia wygrała dzisiaj

1

ja nie na aktualny temat - ktoś ogarnia przepisy, czy jak zawodnik, który jest wyznaczony do pierwszej jedenastki jeszcze przed meczem dostanie czerwoną kartkę, np. obrażenie sędziego w tunelu, to drużyna zaczyna grać w 10tkę czy może jeszcze ktoś inny wejść na to miejsce?

0

@obora69 @Qba2113 a wy umiecie czytać ze zrozumieniem? - dwa mecze za podrapanie się po nosie + jeden mecz za drugą żółtą kartkę (wejście łokciem)

0

@Maysterme 1 mecz za czerwoną i dwa mecze za brak szacunku do sędziego

0

@filip1998 ostatnio na konferencji po meczu (chyba tym, gdzie Gavi zderzył się głową) powiedział tak o nim Hansi

0

@Gall linią najmniejszego oporu

0

@AnalizaTV 4 mecze? A nie sześć?

0

@slayer to są tzw słowa wulgarne ale nie obraźliwe

0

@MesQueUnClub_87 dla mnie to żadne z nich nikogo nie obraża więc kara odpowiednia, chociaż wolałbym oczywiście wyższe zawieszenie.

1

@Maysterme Lewy dostał dwa mecze za to

4

Co tu większość bzdury opowiada to głowa mała - Lewandowski dostał dwa mecze kary za podrapanie się po nosie. Tak samo jak anglik.

1

Czy jeśli Ukraina nie zgodzi się na warunki pokojowe, to Trump wyśle broń Putinowi?

1

@Bilon87 niestet nie jestem w waszym teamie

1

@Bilon87 lepiej trzymać z ruskiem i potusem

10

@GeneralXavi jeszcze tylko 25 godzin, cierpliwości

1

Turek cieszynka, jakby jakieś golazo zrobił ale w sumie cofam bo cieszynka jak tap in xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?