2

@blakkudium Bordalas zrobił sobie przeszczep włosów no i chyba farbuje brodę, poza tym okulary w grubych oprawkach zakrywają mu zmarszczki w okolicach oczu. Ale na pewno na plus, że dba o siebie i trzyma wagę, 10 lat temu był dużo grubszy.

0

@Sebolinho nic nie zmieni tego, że błędnie użyłeś tego wyrażenia i jest pozbawione logiki. Najprościej podstawić sobie pod słowo "bynajmniej" - "absolutnie nie" i sprawdzić czy zdanie nadal ma sens.

0

@Aragorn33 sądy mogą nałożyć tylko karę grzywny, przymusić i tak nie mogą (poza skrajnymi przypadkami)

0

W Brazylii miliony dziewczyn chętnych do imprezowania a on bierze do ekipy jakąś niepewną laskę wątpliwej urody i z przeszłością

4

@Sebolinho bynajmniej to nie to samo co przynajmniej.

0

@Rastafarnianin Na logikę czego miał tutaj żałować? Powinien żałować że mu nie dał lalki barbie zamiast noża do zabawy

1

AS żenada, musieli wspomnieć że Gavi nie powołany, ale o siedmiu powołanych zapomniał wspomnieć

1

@Criss18Barca pewnie grosze to kosztuje a pokazywać coś muszą żeby zapchać ramówkę, stacja należy do Polsat i pewnie trzymają żeby nie stracić pasma nadawania.

0

@BORO_12 Torres też będzie niesprzedawalny przy jego aktualnych zarobkach a na obniżkę to się raczej nie zgodzi

0

@BORO_12 zgadzam się, identyczna sytuacja z De Jong

0

@Bobo25 to jest pewnie komentarz do newsa, ale jest jakiś błąd na stronie i czasem niektóre komentarze wyskakują na la rambla zamiast pod newsem

1

@MirusAmisz nie wiem co on ma z Ramosa. tamten szedł na raz jakby mu odłączało tlen w 80% interwencji - albo trafił w piłkę albo w nogę. Inigo to jest pan profesor.

0

@Marcelinho132 przecież było wiadomo, że to idealny obrońca do naszej gry, watpliwości budziły tylko jego częste kontuzje

0

@Patrol619 a ok rozumiem, czyli tylko po prostu użyłeś złego określenia, lepsze byłoby "szkoda"

0

@GeraltzKatalonii dodałem edit, że na wyjeździe to raczej nie bedą się spinać, na Signal Iduna pewnie by musieli więcej biegać

0

@GeraltzKatalonii Borussia już nie gra praktycznie o nic w bundeslidze

edit to znaczy nie gra o LM, także ten mecz to sobie odpuszczą, szczególnie że na wyjeździe

1

@adi7adi8 tutaj niektórzy by się nadal dziwili, nawet jak byśmy w fazie ligowej grali z każdym, coś ale sezon zasadniczy i play off xD

1

@Mixtape zawsze tak jest na tym poziomie rozgrywek

0

@KmN w czym problem?

0

ktoś zna statystyki jak to wygląda z innymi drużynami w LM czy grali w fazie pucharowej ze swoimi przeciwnikami z fazy ligowej?

3

@ShawnC urozmaicili pierwszą fazę, która wcześniej była nudna jak flaki z olejem

2

@dzefrej234 co ma jedno z drugim?

0

@Patrol619 ale żenada pod jakim względem?

1

To ile w sumie trwał ten apel o respekcie dla sędziów? Dwa tygodnie xD

0

Czy zwycięstwo Arsenalu jest pewne czy raczej całkowicie odpuszczą ten mecz? Jest jakiś ekspert na sali?

0

@BORO_12 jaki interes ma lewy w rozbiciu pensji na dwa lata jeśli nie dostanie nic ekstra?

0

@BorzyKrzys trochę mało jak na największą zagadkę w historii USA

0

@takisobiektos w sumie to tak może być - dużego wyboru dzisiaj nie mieli Arsenal albo AV

0

@kuczyniak tacy negocjatorzy umów za państwowe pieniądze. Normalny negocjator powinien się dogadać, że c+ wybiera sobie hit kolejki na wyłączność a tvp może sobie wybrać jeden z pozostałych, żeby nie dochodziło właśnie do takiej sytuacji jak dzisiaj - zapłacili za mecz, którego nikt nie będzie oglądał

0

@Muszynianka wyczyść cookies

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?