Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium Bordalas zrobił sobie przeszczep włosów no i chyba farbuje brodę, poza tym okulary w grubych oprawkach zakrywają mu zmarszczki w okolicach oczu. Ale na pewno na plus, że dba o siebie i trzyma wagę, 10 lat temu był dużo grubszy.
0
@Sebolinho nic nie zmieni tego, że błędnie użyłeś tego wyrażenia i jest pozbawione logiki. Najprościej podstawić sobie pod słowo "bynajmniej" - "absolutnie nie" i sprawdzić czy zdanie nadal ma sens.
0
@Aragorn33 sądy mogą nałożyć tylko karę grzywny, przymusić i tak nie mogą (poza skrajnymi przypadkami)
0
W Brazylii miliony dziewczyn chętnych do imprezowania a on bierze do ekipy jakąś niepewną laskę wątpliwej urody i z przeszłością
4
@Sebolinho bynajmniej to nie to samo co przynajmniej.
0
@Rastafarnianin Na logikę czego miał tutaj żałować? Powinien żałować że mu nie dał lalki barbie zamiast noża do zabawy
1
AS żenada, musieli wspomnieć że Gavi nie powołany, ale o siedmiu powołanych zapomniał wspomnieć
1
@Criss18Barca pewnie grosze to kosztuje a pokazywać coś muszą żeby zapchać ramówkę, stacja należy do Polsat i pewnie trzymają żeby nie stracić pasma nadawania.
0
@BORO_12 Torres też będzie niesprzedawalny przy jego aktualnych zarobkach a na obniżkę to się raczej nie zgodzi
0
@BORO_12 zgadzam się, identyczna sytuacja z De Jong
0
@Bobo25 to jest pewnie komentarz do newsa, ale jest jakiś błąd na stronie i czasem niektóre komentarze wyskakują na la rambla zamiast pod newsem
1
@MirusAmisz nie wiem co on ma z Ramosa. tamten szedł na raz jakby mu odłączało tlen w 80% interwencji - albo trafił w piłkę albo w nogę. Inigo to jest pan profesor.
0
@Marcelinho132 przecież było wiadomo, że to idealny obrońca do naszej gry, watpliwości budziły tylko jego częste kontuzje
0
@Patrol619 a ok rozumiem, czyli tylko po prostu użyłeś złego określenia, lepsze byłoby "szkoda"
0
@GeraltzKatalonii dodałem edit, że na wyjeździe to raczej nie bedą się spinać, na Signal Iduna pewnie by musieli więcej biegać
0
@GeraltzKatalonii Borussia już nie gra praktycznie o nic w bundeslidze
edit to znaczy nie gra o LM, także ten mecz to sobie odpuszczą, szczególnie że na wyjeździe
1
@adi7adi8 tutaj niektórzy by się nadal dziwili, nawet jak byśmy w fazie ligowej grali z każdym, coś ale sezon zasadniczy i play off xD
1
@Mixtape zawsze tak jest na tym poziomie rozgrywek
0
@KmN w czym problem?
0
ktoś zna statystyki jak to wygląda z innymi drużynami w LM czy grali w fazie pucharowej ze swoimi przeciwnikami z fazy ligowej?
3
@ShawnC urozmaicili pierwszą fazę, która wcześniej była nudna jak flaki z olejem
2
@dzefrej234 co ma jedno z drugim?
0
@Patrol619 ale żenada pod jakim względem?
1
To ile w sumie trwał ten apel o respekcie dla sędziów? Dwa tygodnie xD
0
Czy zwycięstwo Arsenalu jest pewne czy raczej całkowicie odpuszczą ten mecz? Jest jakiś ekspert na sali?
0
@BORO_12 jaki interes ma lewy w rozbiciu pensji na dwa lata jeśli nie dostanie nic ekstra?
0
@BorzyKrzys trochę mało jak na największą zagadkę w historii USA
0
@takisobiektos w sumie to tak może być - dużego wyboru dzisiaj nie mieli Arsenal albo AV
0
@kuczyniak tacy negocjatorzy umów za państwowe pieniądze. Normalny negocjator powinien się dogadać, że c+ wybiera sobie hit kolejki na wyłączność a tvp może sobie wybrać jeden z pozostałych, żeby nie dochodziło właśnie do takiej sytuacji jak dzisiaj - zapłacili za mecz, którego nikt nie będzie oglądał
0
@Muszynianka wyczyść cookies