0

@europejczyk a jak będzie odrębny news to zabronisz mi tam pisać o tym co dzisiaj ugotowałem na obiad?

1

@heniusss zgadza się, zawsze lubiłem tą piosenkę Posta Malona z soundtrack do "The Postman not alweyes ringz twice"

3

@Coutinho007 i jak wyglądało to pranie?

0

@Kgorecki2500 ciekawe czy te katechezy pisze mu chat gpt

1

@Nightraider a czytałeś ostatni wywiad z Lewym? Dokładnie o tym mówił - że 8/10 artykułów to bzdury a pozostałe dwa to lekkie bzdury.

12

@F3DO im szybciej odpadną tym lepiej dla dobra całej ludzkości

0

@heniusss pomyliłeś coś, Malone nazywa się Mr Postman a nie Post

4

A Stockton już w Utah Jazz nie gra?

0

@SzczenaWojtula przecież to brzmi jak jakieś tureckie albo albanskie zawodzenie

0

@Encore Na meczach Barcy każdy dostawał flagę z herbem to jaki problem dać każdemu koszulkę? Przecież to podobny koszt. To nie są koszulki meczowe tylko zwykły bawełniany tshirt za 10 zł sztuka

0

Jak Laporta zaczynał drugą kadencję to mówił, że zawodnikom po 30 będą przedłużać o max 1 rok

0

@Dawidooooo a na Montjuic jest sklep? Chyba nie, ale jakiś kiosk pewnie tak

0

0

@PietrasCoelho trzeba się utrzymać w Primera (3 liga), jak spadną do Segunda to ciężko tam rozwijać zawodników i wielu może chcieć odejść i ciężko będzie też sprowadzić wartościowych młodzików

0

@BORO_12 chyba odwrotnie - starał się robić wynik pod siebie kosztem kształtowania zawodników pod potrzeby pierwszego składu.

0

@Kuchar można spróbować, ale często jest tak, że tym drużynom remis pasuje, a w sumie to nawet jak prowadzisz jedną bramką to planu nie zmieniają do ostatniego kwadransu

0

@Nightraider oby, przyda się na puchar króla... o wait, to już półfinał to może lepiej nie

0

@BORO_12 nö nic, to czekamy na kolejny mecz jak Araujo będzie w formie, dzisiaj jeszcze nie był. Wtedy już na pewno wygryzie Inigo #4

1

@Foesum oby, bo fochów w tej drużynie nie chcę oglądać. Jest jeden szef i reszta musi się podporządkować

1

Na koniec transmisji zanim weszły reklamy pokazali ucieszonego Hansiego jak przybija piątki i było widać Ferrana który przeszedł obok z rękami w kieszeni.

Ja bym mu sugerował jednak nie walić fochów.

0

Sprzedać tego Yamala, i kupić Müllera

0

@JimMorrisonFCB ale jestes pewien ze to nie covid? daj boostera na wiosnę

0

@Krzysiek723 odważnie

0

@Terroriser Daniele Massaro pozdrawiamy :)

1

@BORO_12 odważne

1

@BOSSS85 to proponuję trochę sie zainteresować jego historią, bo warto znać jako kibic Barcy

0

@Nightraider kojarzę tylko tego jednego brazylijczyka na początku drugiej kadencji Laporty, ale to były grosze w porównaniu do pensji Ansu.

0

@BORO_12 według mnie jeśli Inigo będzie zdrowy, to zawsze będzie w podstawie (w sensie oczywiście pomijając rotacje itd)

0

@Nightraider to nadal nie zmienia nic w tym, że finansowo nie masz żadnych plusów rozwiązania kontraktu przedwcześnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?