Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@europejczyk a jak będzie odrębny news to zabronisz mi tam pisać o tym co dzisiaj ugotowałem na obiad?
18
@TheBigShow https://wykop.pl/cdn/c3201142/dad4dae8bb825ca284eddffcf1ea81a7434b8b87d5cb03d4a6c083a0ea5ec906.jpg
1
@heniusss zgadza się, zawsze lubiłem tą piosenkę Posta Malona z soundtrack do "The Postman not alweyes ringz twice"
3
@Coutinho007 i jak wyglądało to pranie?
0
@Kgorecki2500 ciekawe czy te katechezy pisze mu chat gpt
1
@Nightraider a czytałeś ostatni wywiad z Lewym? Dokładnie o tym mówił - że 8/10 artykułów to bzdury a pozostałe dwa to lekkie bzdury.
12
@F3DO im szybciej odpadną tym lepiej dla dobra całej ludzkości
0
@heniusss pomyliłeś coś, Malone nazywa się Mr Postman a nie Post
4
A Stockton już w Utah Jazz nie gra?
0
@SzczenaWojtula przecież to brzmi jak jakieś tureckie albo albanskie zawodzenie
0
@Encore Na meczach Barcy każdy dostawał flagę z herbem to jaki problem dać każdemu koszulkę? Przecież to podobny koszt. To nie są koszulki meczowe tylko zwykły bawełniany tshirt za 10 zł sztuka
0
Jak Laporta zaczynał drugą kadencję to mówił, że zawodnikom po 30 będą przedłużać o max 1 rok
0
@Dawidooooo a na Montjuic jest sklep? Chyba nie, ale jakiś kiosk pewnie tak
0
@Thoms94 może to? https://tinyurl.com/4y2amz3b
0
@PietrasCoelho trzeba się utrzymać w Primera (3 liga), jak spadną do Segunda to ciężko tam rozwijać zawodników i wielu może chcieć odejść i ciężko będzie też sprowadzić wartościowych młodzików
0
@BORO_12 chyba odwrotnie - starał się robić wynik pod siebie kosztem kształtowania zawodników pod potrzeby pierwszego składu.
0
@Kuchar można spróbować, ale często jest tak, że tym drużynom remis pasuje, a w sumie to nawet jak prowadzisz jedną bramką to planu nie zmieniają do ostatniego kwadransu
0
@Nightraider oby, przyda się na puchar króla... o wait, to już półfinał to może lepiej nie
0
@BORO_12 nö nic, to czekamy na kolejny mecz jak Araujo będzie w formie, dzisiaj jeszcze nie był. Wtedy już na pewno wygryzie Inigo #4
1
@Foesum oby, bo fochów w tej drużynie nie chcę oglądać. Jest jeden szef i reszta musi się podporządkować
1
Na koniec transmisji zanim weszły reklamy pokazali ucieszonego Hansiego jak przybija piątki i było widać Ferrana który przeszedł obok z rękami w kieszeni.
Ja bym mu sugerował jednak nie walić fochów.
0
Sprzedać tego Yamala, i kupić Müllera
0
@JimMorrisonFCB ale jestes pewien ze to nie covid? daj boostera na wiosnę
0
@Krzysiek723 odważnie
0
@Terroriser Daniele Massaro pozdrawiamy :)
1
@BORO_12 odważne
1
@BOSSS85 to proponuję trochę sie zainteresować jego historią, bo warto znać jako kibic Barcy
0
@Nightraider kojarzę tylko tego jednego brazylijczyka na początku drugiej kadencji Laporty, ale to były grosze w porównaniu do pensji Ansu.
0
@BORO_12 według mnie jeśli Inigo będzie zdrowy, to zawsze będzie w podstawie (w sensie oczywiście pomijając rotacje itd)
0
@Nightraider to nadal nie zmienia nic w tym, że finansowo nie masz żadnych plusów rozwiązania kontraktu przedwcześnie.