Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@SelloutCrowd znajdź jakiegoś wroga żeby motłoch miał się czym zająć. To są metody przejęte od kacapskiej rosji.
0
@tbas Milan i AM grają na wyjeździe. Ale reszta się zgadza - na 10 drużyn będących nad Madrytem aż 7 musiałoby stracić punkty.
0
@LeoMessiiBarcaPepa real nie ma szans na 8
0
@xavi890 13 drużyn walczy o awans a 10 z nich ma lepszą pozycję wyjściowa. Trzem wystarczy remis żeby być wyżej od realu. Czyli podsumowując real nie ma szans bo bije się z 10 drużynami o jedno miejsce. A wśród tych drużyn są 3 niemieckie i Aston Villa które grają u siebie z ogórkami.
0
@Barcatroll ludzie czas sprawdzić drabinkę, to zajmuje 1 minutę
0
@Derean 10 gra z 23-24
0
@Jonyx nie widzę tego.
2
@Ryoumen co za bajki opowiadasz?
0
@mekston przecież napisałem że jakby dzisiaj się tabela zamykała. Za tydzień wiadomo że dużo się pozmienia
0
@AnsuLamine wejdź sobie na główny news i tam masz rozpiskę
0
@GigiAmoroso jest już część drabinki. Był dzisiaj nawet o tym news dzisiaj, zajrzyj tam. Jeśli utrzymamy 2 miejsce to trafiamy na zwycięzcę z meczu 15 vs 18 lub 16 vs 17
0
@AnsuLamine a co tutaj liczyć? Wystarczy spojrzeć kto jest na miejscach 15-18 a to baraże tych drużyn wyznaczą przeciwnika dla drużyn z miejsc 1 i 2
2
Jakby dzisiaj zamknąć tabelę to gramy z kimś z czwórki real, Bayern, Juve, Celtic xD
3
@Sulimo nie wiem jak to obliczyłeś? City już nie wskoczy na miejsca 15-18
0
@szela1899 i tylko 10 / 36 straciło więcej bramek :)
0
@LukaszFan słabo liczysz, na razie 5 drużyn odpadło
0
@Filipem wy jacyś opornie myślący jesteście czy jak? Przecież wiadomo, że chodzi mi o to, żeby takich grajków od nich nie kupować do Barcy @Quahoo
0
@partymaker to pokazuje, żeby nie kupować takich sytych kotów bo dużo kosztują a mało wnoszą w dłuższej perspektywie - Gundogan, Silva, DeBruyne
1
@maciach nie wiem jak to obliczyłeś
0
@Szmulek jakie według ciebie cechy powinien mieć kandydat na prezydenta?
1
@tomek8756 nic nie muszę udawać - jestem na własnej działalności
0
@michal26 ty i tak zawsze jesteś najszybszy :)
0
@Szkeri95 ty do mnie coś piszesz czy pomyłka? Jak nie to poproś starych o bilet do Choroszczy - nigdzie nie pisałem nic o stemplu, nigdzie nie pisałem nic że widziałem jakiś film. CHoRoSzCz
0
@xvcWinterSoldier cyrk dla gojów. Zrozumiem dodawanie takich wpisów jeśli ci za to ktoś płaci.
0
Komentarz usunięty
0
@Rarenzio a którym w kolejności kapitanem jest Iñigo Martinez? A z tego co piszą to w szatni ma duży szacunek i posłuch.
Wbrew temu co sobie tutaj wyobrażają gimbusy, że kapitan musi przede wszystkim głośno krzyczeć, La Masia wychowuje młodych w szacunku do weteranów i jak mają coś sensownego do powiedzenia to młodzi tego słuchają.
A do twojej wiadomości kapitanów wybierają od lat zgodnie ze stażem w drużynie. Czy może zaprzeczysz i chcesz mi powiedzieć, że liderem w szatni jest de Jong i dlatego go wybrali? XD
0
@4Fabregas4 "uderzenie" xD https://www.wokularach.pl
1
@pride1899 Fermin jest niewzruszony bo nie jest plackiem i skupia się na grze a nie na turlaniu po murawie
0
@Nazio_87 Ja piszę konkretnie o bolognese
1
@Coutinho007 do bolognese nie dodaje się żadnego sera