0

@abram3k oczywiście że mogą zarejestrować w tym samym okienku wyrejstrowanego zawodnika, pod warunkiem zgodności z ffp

0

@abram3k a przeczytałeś to co op napisał? Po czym do konca okienka jakims psim swedem zdobeda limit i dorejestruja Dunczyka.

0

@tbas mają czas do piątku żeby go znowu zarejestrować

0

@abram3k mylisz się kolego

2

@Xavifcb6 w zeszłym roku dźwignie, które załatwili i dzięki którym rejestrowali piłkarzy ostatecznie nie doszły do skutku, i w tym okienku minus zrobił się jeszcze większy bo Tebas nie odpuścił

0

@Pawlak1992 nikt w Europie go nie chce a City chce sobie wreszcie odzyskać część przepalonej kasy. Już dwa sezony mu szli na rękę z wypożyczeniem

0

@tristan87 podpowiem - on od ponad 5 lat już "nigdzie" nie gra ;)

0

@tristan87 jaki zjazd?

0

@esem91 Nie jest właścicielem tylko tam pracował na zlecenie więc idzie kiedy mu się chce

0

@Herato ale co się dziwisz? Nikt z kolegów nie chce zabierać mu numeru z szacunku a zapewne też bo się boją że zaczął przynosić pecha

0

@BorzyKrzys prawda zabolała :)

0

@Lucyfffer jemu brakuje mentala, gruby leń

0

@Aragorn33 możliwe, jakoś na ładniejszą tu wygląda

0

@Lucyfffer ile wy macie lat?

0

@Koriolan myślałem że rejestrować mogą cały czas poza oknem transferowym.

0

@Faro a kto pokrywa pensję olmo?

3

@Aragorn33 to nie jest Zajączkowska

1

@A4ron prawda taka, że Barca wtedy pożyczyła na rok na procent kasę chińczykom, bo byli wtedy w takiej sytuacji jak my teraz - nie mieścili się w chińskim ffp. Pech chciał, że brazol wystrzelił i pojawiły się głosy, że naprawdę jest wart tych 40 mln xD

0

@BISHBASHBOSH Lenglet był zarejestrowany kolego

0

@Atlas wcześniej czy później jakaś kasa wpadnie i go zarejestrują, ale nikt nie wie czy to będzie sierpień czy listopad

7

@homeins wykupił 80% praw? Coś mnie ominęło?

5

@kamyk_23 Ci, którzy mnie oglądają. To chyba nikt

0

@TheNekro94 ile ten film trwa w sumie z reklamami? xD

0

@messi33 i co by tu var zmienił? Sędzia wszystko dobrze widział

1

@SinMistico prawidłowa decyzja sędziego

1

@demsi1707 za dużo czasu poświęcasz na zabawę z nim.

0

@InneFCB oczywiście że dostał, w innym przypadku dlaczego miałby o rok przedłużać umowę?

0

@th@les w co tutaj nie wierzyć? Teraz zarabia tylko 6 mln, a resztę zaległą dostanie w kolejnych latach. Tak jak de Jong np.

0

@Krzysztof1987 roke i faje nie byli zarejestrowani więc wcale w tej układance się nie liczą. Lenglet jest kluczowy.

1

@DonCarletto po MŚ mogą część rozebrać, już tak bywało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?