Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k oczywiście że mogą zarejestrować w tym samym okienku wyrejstrowanego zawodnika, pod warunkiem zgodności z ffp
0
@abram3k a przeczytałeś to co op napisał? Po czym do konca okienka jakims psim swedem zdobeda limit i dorejestruja Dunczyka.
0
@tbas mają czas do piątku żeby go znowu zarejestrować
0
@abram3k mylisz się kolego
2
@Xavifcb6 w zeszłym roku dźwignie, które załatwili i dzięki którym rejestrowali piłkarzy ostatecznie nie doszły do skutku, i w tym okienku minus zrobił się jeszcze większy bo Tebas nie odpuścił
0
@Pawlak1992 nikt w Europie go nie chce a City chce sobie wreszcie odzyskać część przepalonej kasy. Już dwa sezony mu szli na rękę z wypożyczeniem
0
@tristan87 podpowiem - on od ponad 5 lat już "nigdzie" nie gra ;)
0
@tristan87 jaki zjazd?
0
@esem91 Nie jest właścicielem tylko tam pracował na zlecenie więc idzie kiedy mu się chce
0
@Herato ale co się dziwisz? Nikt z kolegów nie chce zabierać mu numeru z szacunku a zapewne też bo się boją że zaczął przynosić pecha
0
@BorzyKrzys prawda zabolała :)
0
@Lucyfffer jemu brakuje mentala, gruby leń
0
@Aragorn33 możliwe, jakoś na ładniejszą tu wygląda
0
@Lucyfffer ile wy macie lat?
0
@Koriolan myślałem że rejestrować mogą cały czas poza oknem transferowym.
0
@Faro a kto pokrywa pensję olmo?
3
@Aragorn33 to nie jest Zajączkowska
1
@A4ron prawda taka, że Barca wtedy pożyczyła na rok na procent kasę chińczykom, bo byli wtedy w takiej sytuacji jak my teraz - nie mieścili się w chińskim ffp. Pech chciał, że brazol wystrzelił i pojawiły się głosy, że naprawdę jest wart tych 40 mln xD
0
@BISHBASHBOSH Lenglet był zarejestrowany kolego
0
@Atlas wcześniej czy później jakaś kasa wpadnie i go zarejestrują, ale nikt nie wie czy to będzie sierpień czy listopad
7
@homeins wykupił 80% praw? Coś mnie ominęło?
5
@kamyk_23 Ci, którzy mnie oglądają. To chyba nikt
0
@TheNekro94 ile ten film trwa w sumie z reklamami? xD
0
@messi33 i co by tu var zmienił? Sędzia wszystko dobrze widział
1
@SinMistico prawidłowa decyzja sędziego
1
@demsi1707 za dużo czasu poświęcasz na zabawę z nim.
0
@InneFCB oczywiście że dostał, w innym przypadku dlaczego miałby o rok przedłużać umowę?
0
@th@les w co tutaj nie wierzyć? Teraz zarabia tylko 6 mln, a resztę zaległą dostanie w kolejnych latach. Tak jak de Jong np.
0
@Krzysztof1987 roke i faje nie byli zarejestrowani więc wcale w tej układance się nie liczą. Lenglet jest kluczowy.
1
@DonCarletto po MŚ mogą część rozebrać, już tak bywało