1

@Danny Gaucho nawet nie chodzi o samą grafikę, bo nad grafiką jest wyraźnie napisane, że stanie się drugim najlepszym strzelcem w pierwszych 100 meczach. Skoro redakcja nie odpowiada za wpis na twitter to po co go wklejać skoro pisze nieprawdę.

1

@Danny Gaucho był na pewno wyżej niż Lewy, bo w trzecim sezonie w samym wrześniu strzelił 5 goli.

@dawidlampa dla dziennikarskiej rzetelności dopisałbym pod artykułem, że informacja z tweeta nie jest prawdziwa.

2

@Pawlak1992 po części się zgadzam, a po części to było jednak tak, że amigosi nie za bardzo chcieli zamordysty w szatni, nie chcieli super ciężkich treningów i nie chcieli presowac cały mecz. Weterani wolą mieć większy luz i jak im trenej za bardzo podskakuje, to zaczyna się bunt. To już się za LE zaczynało. Zarządzanie młodymi zawodnikami jest jednak łatwiejsze i Flick może to sobie teraz układać po swojemu bo jest dla chłopaków jak ojciec - czasem surowy a czasem nie. Jak chemia będzie się zgadzać to pójdą za nim w ogień.

0

@kanver_ uczciwa cena to 100 zł za wszystko na rok

0

Na jakim kanale leci formula 1?

1

@tristan87 porąbane są te włoskie kluby

0

@gukwa wątpię żeby dzieciarnia była głównym czytelnikiem gazety Marca

0

@Murazor nigdy nie strzelił bramki spoza pola karnego

0

@CPuyol w weekend gdy każdy się bawi xD

0

@Patry10 wątpię że da Barcelonie zarobić, już prędzej Celcie

2

@Kuchar ale jedno nie wyklucza drugiego. On jest teraz biznesmenem i w porównaniu do rutyny piłkarza ma bardziej urozmaicony dzień pracy a jak mu się nie chce to może zostać w łóżku.

0

@mordini123 piłka nożna nie jest tam za bardzo popularna. Bardziej łucznictwo i zapasy.

0

@bartekvisca Depay i stary Neymara pożyczyli mu kasę na kaucję

0

@Gall EV miał tylu amigosów w drużynie, że nawet nie próbował ich zmusić do większego wysiłku, bo by i tak nic nie dało

0

@nitey prawdopodobnie łatwiej w ten sposób zdobyć zainteresowanie i sponsorów

0

@Sulimo Na żywo tak jakby trochę fałszuje, może starań się za bardzo i zamiast mocnego śpiewu wychodzą krzyki. Ale może to początek, trema, presja.

0

@Iniesta19820815 napewno robiłbym wszystko żeby jak najszybciej wrócić do pracy i nie siedzieć w domu

1

@Technik rozwiązanie kontraktu najlepszym rozwiązaniem? Czyli puszczenie wolno i wypłacenie mu pensji do czerwca 2026, jakieś 40 milionów trzeba wyłożyć od ręki.

0

@David_Martin coś czuję że Laporta nie powiedział ostatniego słowa

0

@kanver_ no właśnie może być problem, bo skoro nie poddaje się operacji, to ciężko orzec, że nie będzie dostępny przez 6 miesięcy

0

@KrzysekFCB lol ale wysryw xD

1

@norbi77 bo jest łasy na kasę, a sponsorów ma praktycznie tylko w Polsce więc bez repry przycichłoby o nim w kraju i straciłby dużo pieniądza

0

@Faro wydaje mi się, że te kółko Spotify jest mniejsze niż na prezentacji

1

Zaczynają dziewczyny. Nawet jeśli ktoś się nie interesuje, to warto sprawdzić jak się prezentują nowe czarne stroje. Według mnie bardzo fajne.

0

@dawidlampa jest już transmisja na dazn

0

2017-2019? Odszedł od nas na wypożyczenie po jednym sezonie w lecie 2018, a ostatecznie został sprzedany 31.12.2018

2

@Terroriser nie wydaje mi się, żeby większość wyśmiała Seydou Keitę. Pep Guardiola mówił swego czasu, że to najinteligentniejszy zawodnik jakiego zna. W Barcie robił swoje. Co do Paulinhio to wyśmiewanie może i było przed transferem, ale na pewno nie po kilku pierwszych meczach - i w tym przypadku nie można się dziwić - 40 baniek za grajka z Chin z przeszłością z ŁKS.

0

@tomek8756 przecież to są fejkkonta

0

@dawidlampa dzięki

0

Na stronie Laliga nie ma jeszcze rozpiski 7 i 8 kolejki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?