Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CPuyol nö i jak tam, Szczęsny dalej na emeryturze? XD
1
@Terroriser to nie to samo. Juve rozwiązało ze Szczęsnym kontrakt za porozumieniem stron i wypłacili mu pensję za ostatni rok (zapewne nieco mniej), ale co zrozumiałe, zawarli klauzulę, że jeśli znajdzie innego pracodawcę, to musi zwrócić kasę Juve. Nie wiemy czy całość, czy różnicę do nowych zarobków czy jeszcze coś innego.
0
@bielnikk sympatyczna?
0
@konrad1661 nie widzę tam ani kropli tłuszczu, to wtedy nie jest smażenie tylko prażenie
1
@Sulimo obydwa kluby są obrzydliwe
0
@konrad1661 Na filmie nie ma nic o smażeniu.
2
@xvcWinterSoldier ale kto to jest?
2
@TowarEK ale jakby dostał ograniczenia ffp jak Barca to by się zesrał
1
Tymczasem Pedri w prime 17 %...
0
On ma jakąś dziewczynę?
0
@Kamil689 Pinto to był klaun do robienia atmosfery w drużynie, lepiej znał się na muzyce niż na bronieniu. Z Bravo to był taki fart, też dla niego - że Marc był kontuzjowany i sezon zaczął Bravo i się okazało, że wcale nie jest taki zły i nagle był problem jak ich pogodzić. Ale ogólnie na specyficznej pozycji bramkarza jeden musi być podstawowy dobry a drugi albo młodzik z perspektywą na zajęcie miejsca podstawowego, albo weteran godzący się z rolą rezerwowego na koniec kariery. A u nas jest Penia, który nigdy nie będzie pierwszym bramkarzem u nas ale liczyliśmy na to, że Marc się nigdy nie połamie.
0
@Murazor chciał grać w Hiszpanii, real by mu nie dał więcej, w Barcelonie też chciał iść na rezerwowego. Zrezygnował z wielkiej kasy bo nie chciał iść do szejków. Żyje na codzień w Hiszpanii. Narodziny dziecka to nie jest jakoś moment, że świat wali się na głowę. A on nie ma 65 lat żeby już myśleć tylko o spacerach z wózkiem. Oni w pracy nie spędzają więcej czasu niż zwykły zjadacz chleba - dwa treningi dziennie, czasem jeden, pomijając wyjazdy na mecz.
0
@Pnog37 w zimie ogólnie ciężko kogoś kupić a już fajnego bramkarza to ciężko podwójnie
0
@Geble on może marzyć o Barcelonie, ale nie wie czy się do niego odezwą
0
@Transu96 Komentarz od czapy
0
@CPuyol niezła fantazja XD
0
@cinero1996 stoją wysoko i pressing od połowy boiska więc nie dziwne, że się nadziewają na kontry. Jakby blok defensywny się cofnął, to by była za duża dziura w środku.
0
Jeśli nie znajdą nazwisk na już, to ja bym się próbował już teraz dogadać z Vallesem i LasPalmas - kupić go i sprowadzić już teraz, wprawdzie zagrałby dopiero w styczniu, ale przez 3 miesiące byłby przynajmniej w rytmie treningowym.
0
@CPuyol dodatkowe parę milionów piechotą nie chodzi, miałby na studia dla córki ;) a pomieszkać rok- dwa w Barcelonie zanim córka nie pójdzie do przedszkola to jest taka wielka męczarnia.
0
@ProMILs nie można
0
@Eto'o9 R10 on tam miał coś z głową w zeszłym sezonie, depresja. Nie wiem na ile mu pomógł trener, ale najbardziej to chyba on sam sobie pomógł wyjść z tego gówna
0
@BorzyKrzys grozi mu dożywocie, a w celi jest obserwowany 24/h żeby nie skończyć jak Epstein :)
0
@ferdas_rawa Flick miał pełny okres przygotowawczy. Ale z brakiem podstawowych przez ME to fakt.
0
@D10SLEO i po Braithwait właśnie to zmienili bo Leganes zostało bez napastnika na pół sezonu
2
Komentarz usunięty
0
@pt9 ma szansę jeśli Barca zarobi jakiś grosz, umowa z Nike np.
1
@Nicko za nisko wygrali czy co?
0
@Eto'o9 R10 za nowym na rok to tak, ale za nowym pierwszym to raczej nie, bo Marc ma u nas kontrakt jeszcze 4 lata i zarobki w top 3
0
@Lokusekpl liche warunki fizyczne gdzie on jest 8 cm wyższy od Ter Stegena xD 187 vs 195 cm
0
@elrubio ma kontrakt jeszcze 4 lata