0

Znajomy wojak poleciał dwa miesiące temu na misję do Iraku zarobić na kawalerkę

1

@lucca87 kto go dojedzie w więzieniu? Inni mordercy, gwałciciele i złodzieje? Za dużo filmów.

0

@europejczyk "jak kurs może się w każdej chwili zmienić i będziemy w czarnej dupie jak Frankowicze"

Widać z jakich źródeł czerpiesz te bzdury xD

0

@Ryoumen już tutaj kilka razy wyjaśniałem, że te mityczne 50% nie obowiązuje z Primera Laliga a tylko w Secunda. Wystarczy się zainteresować u źródła czyli w dokumentach Laliga.

0

@Ryoumen bzdura
@CLS63AMG Ansu 2026?

2

Co zrobicie jak minister edukacji zabroni wam korzystania z telefonów w szkole?

0

AFA nie chce grać w Europie bo oni są łasi na kasę a tutaj nie ma takich pieniędzy jak w Katarze

3

@Messiah10 piłka nożna to ciągłe emocje i huśtawka nastrojów. Jakbym szukał wyciszenia i stabilizacji to bym siedział ma forum elektroda.pl

0

@AlexDark00 wincyj obligacji, FWSZ wytrzyma!

5

@Pawlak1992 bez tych dwóch grajków to równie dobrze w domu mogą zostać.

1

@Kgorecki2500 może zacznie wreszcie swoje komentarze przepuszczać przez ai dla korekty, to by było coś

1

@Tasde szanuję za cierpliwość. Jak czytam takie coś piętro wyżej, że w jednym zdaniu pisze o "braniu kredytu w złotówkach" a na pytanie od kogo?, odpowiada, że "od tego od kogo będziemy chcieli sprzęt" to ręce opadają.

0

Czy pozwalacie swoim partnerkom sprzątać wasze auta?

0

@TR3YWAY to znak, że w Polsce żyje się coraz lepiej, jak już domy jednorodzinne nazywają chowem klatkowym

1

@Roobo kupione w Indiach na straganie, świeże - jest bardziej wyraziste

1

@FcPortoFan1999 Na całą Polskę jest znana historia siedlczanki Agaty K. która wyłudziła w dwa lata prawie pół miliona oszukując, że jest chora na raka. Najlepsze, że oszukiwała nawet swoją rodzinę. Chorzy ludzie, na głowę

1

@Kazragore bo w tych dokumentach (odtajnionych) nie ma nic o kanibaliźmie oraz bo Mel Gibson nikogo oficjalnie nie oskarżył

3

@Pedri16Future Griezman zdobył kiedyś mistrzostwo Laliga?

1

@tbas to chyba zrozumiałem, że miałem na myśli awans do finału pisząc o wygranej z Atletico

2

@Kazragore fake

1

@tbas my cię nie przekonamy, ale Barca by cię chyba przekonała, gdyby jednak wygrali z Atletico i awansują z Newcastle choćby i po dwóch słabych meczach? Na koniec liczy się to co w gablocie, a puchar króla był na wyciągnięcie ręki, LM to jest science fiction

4

@KrwawiaceoczyVEB widocznie lepiej się zna od ciebie XD

0

@Vane posłuchaj trochę trybun to usłyszysz że większość czasu siedzą i jest cisza czyli nic nie usłyszysz

2

Araujo teraz


0

@fart no nie, bo zaznaczyli, że nie będą uszczuplać rezerw.

4

@fart Domański nie wyszedł, bo on tam nie ma co rozbijać na czynniki pierwsze - propozycja Batyra polega na utworzeniu funduszu gdzie pojawią się pieniądze z NBP. Kiedy się pojawia? Jak będą to będą, może za rok, może za 10 lat, po co tak dopytywać? Jak będą to będą XD

2

@Krzysztof1987 dobrze opisałeś co robi prezydent i jego banda - przepychają SAFE 0zł kłamiąc prosto w oczy i opowiadając bajki xD

1

@fart ostatnie zdanie nie bardzo - jeszcze raz napiszę : NBP ma w ostatnich latach 100mld strat. Tam nie ma pieniędzy więc pis nie ma co opóźniać :)

Ostatni zysk NBP zanotował w 2021 roku, coś chyba około 10 mld.

2

@fart dobrze myślisz - nie ma pieniędzy, jak będą pieniądze to NBP zamiast przekazać je do budżetu przekazałby do funduszu :) pis lubi fundusze

3

@ProMILs nie, omawiają SAFE :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?