Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znajomy wojak poleciał dwa miesiące temu na misję do Iraku zarobić na kawalerkę
1
@lucca87 kto go dojedzie w więzieniu? Inni mordercy, gwałciciele i złodzieje? Za dużo filmów.
0
@europejczyk "jak kurs może się w każdej chwili zmienić i będziemy w czarnej dupie jak Frankowicze"
Widać z jakich źródeł czerpiesz te bzdury xD
0
@Ryoumen już tutaj kilka razy wyjaśniałem, że te mityczne 50% nie obowiązuje z Primera Laliga a tylko w Secunda. Wystarczy się zainteresować u źródła czyli w dokumentach Laliga.
0
@Ryoumen bzdura
@CLS63AMG Ansu 2026?
2
Co zrobicie jak minister edukacji zabroni wam korzystania z telefonów w szkole?
0
AFA nie chce grać w Europie bo oni są łasi na kasę a tutaj nie ma takich pieniędzy jak w Katarze
3
@Messiah10 piłka nożna to ciągłe emocje i huśtawka nastrojów. Jakbym szukał wyciszenia i stabilizacji to bym siedział ma forum elektroda.pl
0
@AlexDark00 wincyj obligacji, FWSZ wytrzyma!
5
@Pawlak1992 bez tych dwóch grajków to równie dobrze w domu mogą zostać.
1
@Kgorecki2500 może zacznie wreszcie swoje komentarze przepuszczać przez ai dla korekty, to by było coś
1
@Tasde szanuję za cierpliwość. Jak czytam takie coś piętro wyżej, że w jednym zdaniu pisze o "braniu kredytu w złotówkach" a na pytanie od kogo?, odpowiada, że "od tego od kogo będziemy chcieli sprzęt" to ręce opadają.
0
Czy pozwalacie swoim partnerkom sprzątać wasze auta?
0
@TR3YWAY to znak, że w Polsce żyje się coraz lepiej, jak już domy jednorodzinne nazywają chowem klatkowym
1
@Roobo kupione w Indiach na straganie, świeże - jest bardziej wyraziste
1
@FcPortoFan1999 Na całą Polskę jest znana historia siedlczanki Agaty K. która wyłudziła w dwa lata prawie pół miliona oszukując, że jest chora na raka. Najlepsze, że oszukiwała nawet swoją rodzinę. Chorzy ludzie, na głowę
1
@Kazragore bo w tych dokumentach (odtajnionych) nie ma nic o kanibaliźmie oraz bo Mel Gibson nikogo oficjalnie nie oskarżył
3
@Pedri16Future Griezman zdobył kiedyś mistrzostwo Laliga?
1
@tbas to chyba zrozumiałem, że miałem na myśli awans do finału pisząc o wygranej z Atletico
2
@Kazragore fake
1
@tbas my cię nie przekonamy, ale Barca by cię chyba przekonała, gdyby jednak wygrali z Atletico i awansują z Newcastle choćby i po dwóch słabych meczach? Na koniec liczy się to co w gablocie, a puchar króla był na wyciągnięcie ręki, LM to jest science fiction
4
@KrwawiaceoczyVEB widocznie lepiej się zna od ciebie XD
0
@Vane posłuchaj trochę trybun to usłyszysz że większość czasu siedzą i jest cisza czyli nic nie usłyszysz
2
Araujo teraz
0
@fart no nie, bo zaznaczyli, że nie będą uszczuplać rezerw.
4
@fart Domański nie wyszedł, bo on tam nie ma co rozbijać na czynniki pierwsze - propozycja Batyra polega na utworzeniu funduszu gdzie pojawią się pieniądze z NBP. Kiedy się pojawia? Jak będą to będą, może za rok, może za 10 lat, po co tak dopytywać? Jak będą to będą XD
2
@Krzysztof1987 dobrze opisałeś co robi prezydent i jego banda - przepychają SAFE 0zł kłamiąc prosto w oczy i opowiadając bajki xD
1
@fart ostatnie zdanie nie bardzo - jeszcze raz napiszę : NBP ma w ostatnich latach 100mld strat. Tam nie ma pieniędzy więc pis nie ma co opóźniać :)
Ostatni zysk NBP zanotował w 2021 roku, coś chyba około 10 mld.
2
@fart dobrze myślisz - nie ma pieniędzy, jak będą pieniądze to NBP zamiast przekazać je do budżetu przekazałby do funduszu :) pis lubi fundusze
3
@ProMILs nie, omawiają SAFE :)