2

@BorzyKrzys policzyłem jej palce i według mnie to nie jest AI

2

Ktoś tu dzisiaj rano z redaktorów pisał, że będzie na styk 53% vs 47% czy jakoś tak. Nic nie pisałem, ale sie dziwiłem, że ktoś obeznany z Barcą tak wysoko ocenia Fonta i nie ogarnia jak działają wybory.

0

Może się jeszcze wszystko odwrócić, czekamy na ten wywiad Messiego XD

0

@KtosKto ale cisza jest oficjalnie, tylko każdy ma to w dupie

2

@partymaker w ciszy wyborczej nie mogą, ale co im zrobisz? ;)

0

@kanver_ Źródło romario tv

1

@kuz Lapcio też nie wiedział kto gra w Femeni jak kandydował 5 lat temu

0

@norbi77 no rzadko widze takie wpisy. może kilka lat temu coś tam sie pojawiało

2

@norbi77 niepopularna opinia, ale według mnie dobrze wytrenowana taktyka silnej głębokiej defensywy i szybkich kontr ma większą szansę na sukces niż filozofia Barcy

0

@norbi77 kto chce Pepa jako trenera?

0

@partymaker a barkiem można strzelić?

1

@maroon bo czytałeś tylko jakieś skróty manipulantôw. Czas się ogarnąć, wyjść bańki informacyjnej. mi by było wstyd pisać takie rzeczy bez sprawdzenia u źródła szczególnie że to jest dwa kliknięcia.

https://www.rp.pl/polityka/art43848741-jesli-putin-ruszy-na-narwe-pojdziemy-na-wojne-minister-obrony-szwecji-dla-rzeczpospolitej?utm_source=perplexity


0

@maroon ale czytałeś dalej? wklej kolejne akapity jego wypowiedzi - gdzie powiedział że Szwecja dalej będzie pomagać Ukrainie i wysyłać tam broń, żeby rosja dalej tam odnosiła klęski na froncie i nie była zagrożeniem dla zachodniej Europy.

Wklej kolejny akapit gdzie mówi, że Rosja jest nieobliczalna i wzmacnia się w regionie bałtyckim

Szkoda mi klawiatury na takich manipulantôw jak ty, ale piszę to, bo ktoś inny przeczyta i ryzyko że uwierzy w twoje manipulanctwo

0

@maroon fajnie, że zacytowałeś. Czytam po raz kolejny i nie mogę się doszukać tego "I to też jest przyczyna dla której nie korzystają z SAFE"
Albo ty nie ogarniasz czytania ze zrozumieniem albo robisz to specjalnie. W pierwszym przypadku jest szansa ci pomóc, daj znać

0

@capoN ale skoro teraz ma te suby martwe, to one były kiedyś żywe? 5 milionów? 1/8 populacji w Polsce go oglądała?

0

@Vegeta88 w twoją bańkę nie chcę wchodzić

1

@Bykunn ja czasem kliknę, bo nie chcę się zamykać w swojej bańce

1

Algorytm yutuba zaprowadził mnie w dziwne regiony jak na mój wiek. Blowek to najpopularniejszy jutuber w Polsce? on ma ponad 5 mln subskrypcji

1

@Tasde to jest przede wszystkim odpowiedź apple na chromebooki w systemie szkolnym w usa bo tam leży największy pieniądz. ale jak reszta świata też kupi, to apple nie będzie przecież płakać :)

0

Ja biorę robotę tego pana. Pracuje nieprzerwanie w klubie od 1972 roku. Carles Naval.

https://x.com/OutOfTheSyntax/status/2032528424267325542

1

@Vurt na skarbnika chyba Romario lepszy

0

dostajecie od rekrutera w korpo pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej: "Gdybyś mógł się wcielić zawodowo w jedną dowolną osobę pracującą (w całej historii) w FC Barcelona, to kto by to był?" Kogo wybieracie? mam już swoją odpowiedź, ale jeszcze nie zdradzę.

5

@beter2 ja bym jeszcze dał Alvesa na trenera żeńskiej

0

@maroon co ty za bzdury opowiadasz? pokaż mi dokładnie, w którym miejscu on to mówi? tak, czytałem ten wywiad.

0

@bartulek98 on potrafi uciec ale tylko w prawo czyli wbija się w środek pola gdzie jest zbędny

2

Lubię gdy ciocia Gozdyra wyjaśnia tych głąbów

https://streamable.com/ztes2q

0

@lithotripter pamiętam tą sytuację więc wiedziałem, że tak nie będzie dlatego się dziwię temu komentowi na X

0

@Kgorecki2500 ale co tutaj jest "ubelievable"?

0

@korni20 coś cię oszukał ten gpt. Rafa Yuste jest aktualnie prezydentem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?