Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@th@les Lewandowski nigdy nie poinformował oficjalnie, manipulacja. ostatecznie kasy nie dostali.
1
@FcPortoFan1999 jakby byli konsekwentni, to by nie wrócili na boisko.
0
"Mężczyźni w pierwszych 10 latach od zawarcia małżeństwa zdradzają średnio dwa razy częściej od kobiet. "
1
@michal26 ale rozumiem, że ty chcesz mieć sensownych rezerwowych dla rezerwowych w przypadku kontuzji, zawieszeń? no na taki luksus to żaden klub sobie nie może pozwolić. Mamy w tej chwili w pierwszej kadrze 8 zawodników w bloku defensywnym. Barca nie pozbędzie się w jednym okienku 2 żeby kupić 4.
a co do Maldiniego, to powiem ci, że niestety stety miałem już okazję na żywo oglądać początki Puyola i w pierwszych latach w pierwszej drużynie to byłem pierwszy żeby Rijkard go nie wystawiał bo chłopak miał straszne wylewy, Maldini przy nim to profesor, wiek podobny. wszystko jest możliwe.
1
@TR3YWAY @Eklerek @Sulimo na polsat news pierdzielą teraz o tym i też się nauczyłem nowego słówka XD problem w tym, że w tym programie pierdzielą o tym dwie "eskpertki" i mówia wyłącznie o facetach gashlihgterach XD
1
czy doświadczyliście kiedykolwiek gaslightingu?
0
@michal26 gra Maldini i ten nowo sprowadzony obrońca (jeśli Araujo out). Nie ma co tutaj sobie wyobrażać, bo to normalne sytuacje w każdej drużynie i w każdym sezonie. Nie da się kupić zawodników na zapas.
0
@michal26 dlatego napisałem, że potrzebny jeden środkowy obrońca, pewnie lewy do pary z Cubarsim.
edit> zabawa trochę z tych SF, bo nie stać nas sprowadzić 4 obrońców, oddając tylko dwóch
0
@Matt_i1992 z ciekawości na jaki mecz kupowałeś i jaka trybuna?
0
@michal26 "wiemy, że największe deficyty mamy na środku"
nie widzę tam żadnych deficytów, nawet gdyby udało się pozbyć Araujo, to realnie powinien przyjść tylko jeden środkowy obrońca, nie wiem kto konkretnie. Balde out. I jeśli przyjdzie jeden środkowy obrońca, to na lewą nikogo nie kupować, wraca tam Maldini do rotacji. skupić się na środkowym napastniku i poszukać kogoś na lewy atak do realnej rotacji z Raphinia.
0
@Frimpong a to nie był Kessie za tą mamuśką?
2
@Marusek dzięki. bardzo fajne, ale niemiecka wersja według mnie lepsza
1
@PatrykBarca chyba pomyliło ci się z sędzią TK, takich dziadów miałem na myśli. edit nawet ci napisze nazwisko Piotrowicz, poszukaj, ale nie na tiktoku w twojej bańce nie znajdziesz
2
@Marusek daj jakieś namiary gdzie to zobaczyć.
ta młoda zrobiła robotę u niemca i chciałbym porównać
33
oglądałem teraz jednym okiem jakąś debatę w tv i młoda przedstawicielka konfederacji stwierdziła, że Unia Europejska "zrujnowała Polskę". powoli dociera do mnie, że tylko pokolenie, które ma teraz 35-50 lat w przewadze docenia to, co Polska osiągnęła dzięki przemianom ustrojowym. małolaty żyjące w bańce tiktoka plus stare dziady tęskniące za komuną mają bardzo dużą szanse wyprowadzić Polskę z UE.
1
@JoeBlack w wystarczyło napisać po polsku "brutalny" :)
2
@JimMorrisonFCB w tym artykule Archivo VAR nie ma nawet takiego zdania wypowiedzianego przez sędziego, czy zdania zbliżonego do tego.
El exárbitro asegura que Medina Cantalejo prácticamente le apartó de los focos y del escaparate importante. La palabra que utiliza es muy contundente: “defenestró”
Były sędzia twierdzi, że Medina Cantalejo praktycznie odsunął go od centrum uwagi i najważniejszych meczów. Używa przy tym bardzo mocnego słowa: „defenestrował”.
czasem chyba lepiej coś przetłumaczyć przez deepl niż się wysilać na własną twórczość.
1
@JimMorrisonFCB zgadzam się. Szczególnie, że "defenstrar" to właśnie wyrzucić kogoś przez okno czyli raz i konkretnie i nie pasuje w konstrukcji "Od tamtej pory mnie defenestrował." - można napisać "ignorował" "pomijał"
6
@JimMorrisonFCB w hiszpańskim przenośnie „odwołać, usunąć, wyrzucić kogoś ze stanowiska, funkcji albo sytuacji”, czyli ten sędzia dobrze powiedział w swoim języku. Ale po polsku to chyba nie bardzo.
6
@MateuszDoniec w polskim języku użycie tego słowa w przenośni jest przekombinowane i raczej nie używa się go tak jak w hiszpańskim "defenestrar"
0
@JimMorrisonFCB tak, jest takie słowo w polskim języku ale też go nie znałem wcześniej :)
1
@Arden myślę że rotują na stanowiskach i nie robią tej samej czynności cały dzień
0
@Azi wiem, ze odpowiadam na mem, ale> kradł prąd, nie płacił za powierzchnię pod działalność ;)
0
@AduŚ07 "według najświeższych doniesień w Barcelonie odnaleziono ciało 20-letniego Jamesa „Jimmy’ego” Graceya, studenta University of Alabama z USA, który zaginął po nocnym wyjściu w rejonie Port Olímpic. Hiszpańskie i amerykańskie media podają, że ciało znaleziono w morzu przy Somorrostro/Port Olímpic"
0
@Cvzx a co sie miało porobić? koleś wyszedł z imprezy, znaleźli go w wodzie.
6
@Fantastyczny Chłopiec ja pamiętam. Potrzebujemy obydwu
0
@Laminedependencia dlaczego Arsenalem? Już wygrali że Sportingiem?
1
@wyrek 3 tygodnie to nie idealnie
0
@RaptusS ale tak na spokojnie to przyznaj, że dalej jakoś próbujesz sobie jakoś usprawiedliwić, że wspierałeś *ogromnie takiego zjeba i teraz nie umiesz sobie z tym poradzić jak bardzo ci sie to rozjeżdza XD ja ci nie pomogę, w dupie to mam ogarnij się.
0
@Piecu11 a co ci nie pasuje, znasz przepisy?