Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Alo_Vi co ty robisz za porównanie z dupy? Ogarnij się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@CurryTheGoat30 do 3
0
@kejdzi wątpię, że kogoś poprze, nie ma w tym żadnego interesu, nawet dobro Barcy nie jest tego warte, bo żaden kandydat nie da gwarancji że wszystko pójdzie dobrze.
6
Bramka numer 900 w finale MLS na wagę mistrzostwa, podoba się dla mnie
0
Po dziesiątej kolejce Bundesliga Harry wyprzedził Lewego w pościgu za rekordem. 13 vs 12 bramek
1
@Roobo niesamowite jak marketingowcom udało się łatwo umieścić w jednej bułce drwala, zakopane, górską chatę i święta :D
1
Zafascynowała ich internetowa przyjaźń, która z czasem przerodziła się w coś więcej. Damian z Zamościa i Ania z zachodniopomorskiego spędzali godziny na rozmowach i wspólnym graniu online, internetowa znajomość przerodziła się w dziwny związek na odległość. Nigdy się nie spotkali. To trwało 6 lat. Niestety, prawda okazała się znacznie bardziej skomplikowana.
Gdy Damian próbował zrobić krok dalej i spotkać się z Anią, napotkał tylko wymówki i ciszę. Zrozpaczony postanowił poszukać odpowiedzi i odkrył, że „Ania” była tak naprawdę postacią stworzoną przez Radka – mężczyznę, który podszywał się pod nią, podsuwając zdjęcia zupełnie innej osoby. Ta sytuacja wywołała w Damianie ogromny gniew i rozczarowanie.
W lutym 2011 roku Damian przejechał całą Polskę, by stawić czoła Radkowi. Spotkanie zakończyło się tragedią – Damian zadał mu śmiertelne ciosy. Sprawa wstrząsnęła lokalną społecznością i pokazała, jak niebezpieczne mogą być internetowe relacje, gdy prawda i uczucia się mijają.
Proces sądowy był trudny i pełen emocji, a Damian został skazany na sześć lat więzienia.
7
3:3 nie jest źle. Na Camp Nou wystarczy nam bezbramkowy remis
0
@pacior95 Eric jest w składzie
1
ale co was dziwi cena? Klub nie chce go sprzedawać, a jak znajdzie się chętny to niech bierze za 20 baniek. Hertha chce wrócić do 1. Bundesligi i potrzebuje albo dobrych graczy, albo pieniędzy na dobrych graczy.
0
@kanver_ Nico miałby u nas już double double. 2 bramki dwie asysty
0
@bezalkoholowy a latynosom z Australii?
0
@ACMaldini3 tak zgadza się. Ale ten twój komentarz pod tym newsem to tak z dupy wyjęty
0
@Gibbon_FCB jeśli by to potrafił dobrze poprowadzić, to może być dopiero początek a nie koniec, klatka czeka
4
@slayer chodzi o to, żeby nie musieli za każdym razem po meczu rozkminiać czy kara jest zasadna czy nie. Wybiegnie jakiś w koszulce z napisem "20.04 wszystkiego najlepszego" i będą komisję zwoływać czy chodziło o Hitlera czy o córkę piłkarza. Poza tym koszulki przed meczem w których czasem wychodzą musi zatwierdzić delegat Laliga
3
@blakkudium przyda się jak spadnie śnieg w Sewilli
0
@sokot albo ze słabej
0
@Roobo skąd wiesz że przygotowanie fizyczne zostało skopane? Mamy już maj?
1
@kanver_ Dawać tego Nico do nas, 1 gol, 1 asysta ale jakby to fajnie chodziło
0
@tbas Nico Williams by miał 3 gole? XD
0
@sokot Yamal gra z kontuzją i w normalnych warunkach powinien już być u szamana
0
@LOPEZ16 i byśmy dostali na 2:2 i to nie ty byś się tłumaczył tylko trener
0
@tbas w zeszłym sezonie większość meczów była taka sama xD
0
Kane musi poinformować Bayern o odejściu do końca roku żeby klauzula się aktywowała. Na pewno w grudniu Barca nie będzie w stanie zagwarantować, że go wykupi nie mówiąc już o rejestracji. Także można sobie odpuścić te plotki.
0
@StevenGastonMartin99 nie zesraj się
22
Komentarz usunięty
0
@Pawlak1992 Deco poza byciem piłkarzem był jeszcze później 10 lat agentem i ogólnie bujał się w tym środowisku (kumpel Mendesa, jakieś przygody z federacją Gabonu oraz szwagrami i synami Laporty).
0
@PatrychoO krótką masz pamięć
5
@robsesh zalecam długi spacer