Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@directedbyfcb w odwodzie *
0
@Walker czytałem o tym, pojawiła się spora krytyka odnośnie tej piosenki i musieli się tłumaczyć.
10
W nocy z 1 na 2 lipca 2004 roku konduktor pociągu zauważył na nasypie kolejowym ciało młodej kobiety. Okazało się, że była to Anna Dybowska z Jarkowa koło Kołobrzegu, najstarsza z pięciorga dzieci, spokojna, pracowita i ambitna dziewczyna, która po maturze ukończyła roczne Studium Medyczne w Łomży. Tego dnia jechała nocnym pociągiem do Warszawy na egzaminy na Akademię Medyczną. Sekcja zwłok wykazała, że żyła w chwili wypadnięcia z pociągu i zmarła po uderzeniu głową o nasyp. W ustach miała wciśnięty papier, co jednoznacznie wskazywało na udział osób trzecich. Policja przesłuchała rodzinę i znajomych, ale szybko wykluczono wątek osobisty czy samobójstwo. Uwagę śledczych zwróciły doniesienia o dwóch młodych mężczyznach grasujących w nocnych pociągach, którzy okradali pasażerów. Po tygodniu zatrzymano Artura F. i Dariusza M., znanych już policji z drobnych przestępstw. Obaj tej samej nocy wsiedli do pociągu Kołobrzeg–Warszawa i szukali ofiary w przedziałach. W jednym z nich zauważyli Anię, siedzącą samotnie i uczącą się notatek. Wdarli się do środka, zamknęli drzwi specjalnym kluczem, zaczęli ją zaczepiać, a gdy próbowała się bronić, pobili ją i zabrali pieniądze oraz biżuterię. Po dojechaniu do Warszawy Zachodniej przez godzinę przetrzymywali ją na peronie, udając znajomych. Potem wsadzili ją do pociągu jadącego w przeciwnym kierunku, do Torunia. W przedziale kazali jej pójść do toalety, gdzie jeden z nich wcisnął jej w usta papier toaletowy, żeby nie krzyczała. Chwilę później wyrzucili ją z pędzącego pociągu, a dziewczyna zginęła na miejscu. Sprawcy po wszystkim pojechali dalej, a jej rzeczy sprzedali w lombardzie. Policja w krótkim czasie odtworzyła przebieg zdarzeń i aresztowała obu mężczyzn. Podczas przesłuchań próbowali zrzucać winę jeden na drugiego, a także tłumaczyć się narkotykami, jednak biegli uznali ich za w pełni poczytalnych. W 2005 roku zapadł wyrok: Artur F. został skazany na dożywocie z możliwością warunkowego zwolnienia po 35 latach, a Dariusz M. na 25 lat więzienia. Sprawa Anny Dybowskiej wstrząsnęła opinią publiczną i zwróciła uwagę na brak bezpieczeństwa w nocnych pociągach w Polsce.
0
@SinMistico to nie Hansi ma dementować tylko klub, ale w klubie nie ma żadnego szwagra od kontaktów z mediami bo słabo płacą
1
@clyde to co oni serwują zmiata zwykłą colę z butelki, bo możesz dziadkowi powiedzieć, żeby ci dał więcej syropu i smak jest nieporównywalnie lepszy niż tej rozcieńczonej w butelkach, już nie mówiąc o coli w mcdonalds gdzie więcej wody niż coli.
0
W 1997 Ania Kembrowska i Robert Odżga wyruszają na szlak w Parku Narodowym Gór Stołowych. Celem jest obóz studencki w okolicach Narożnika. Nigdy tam jednak nie docierają. Zostają zamordowani na szlaku strzałami w głowę. Zabójcy do dzisiaj nie odnaleziono.
Jak czytam takie historie, to nabieram pokory do życia - nie znasz dnia ani godziny.
0
@Nightraider nie bez powodu chce wyborów jeszcze przed końcem sezonu, jeśli wygra to na bank będzie ostre rolowanie długu i będą mocne zakupy bo mu ambicja nie pozwoli na wstrzemięźliwość, ale co będzie w kolejnych latach to lepiej zamknąć oczy.
0
@Nightraider przecież nie kupują go dzisiaj tylko ewentualnie w lipcu 2026
2
@Kubsoleon a te kluby które wymieniłeś potrzebują nowego bramkarza nr 1 w zimie? Bo to o to się rozchodzi - jeśli w zimie nie znajdzie klubu i nie odejdzie, to z MŚ może się pożegnać.
0
@malypuzon wiadomo dlaczego, bo sam Adi prosi żeby tak właśnie go nazywano
0
@norbi77 no czyli powolutku idziemy w kierunku nie będziesz nic miał i będziesz szczęśliwy :)
1
@norbi77 za jakiś czas prędzej niż później komputery i konsole tym bardziej nie bedą miały żadnych nośników pamięci, dysków, płyt itd, wszystko będzie w chmurze
0
@Pnog37 ale jeśli sprawdzali karnego to znaczy, że sędzia na var uznał, ze to jest karny
0
@Pablozeusz jak masz na myśli sędziego na var to masz rację, dzban, że woła do takiego miękkiego karnego xD
0
ale przecież skoro sędzia nie gwizdnął karnego tylko faul przed polem karnym, to VAR nie mógł interweniować xD elit: chyba że sędzia na VAR zgłosił, że jest karny a sędzia na boisku całkowicie się nie zgodził. rzeczy niespotykane w laliga
0
@kamiVeB winko do zdjęcia ewakuowali poza kadr
0
@Rastafarnianin i zobacz jak bardzo się twoja babcia myliła, możliwe, że miała już początki demencji i uznawała ciebie za kogoś innego.
1
@Bogan on się w pamięci wrył jako jakaś rewelacyjna 9, a jak spojrzeć na jego liczby w Barcelonie, to w 6 lat strzelił tylko kilkanaście więcej niż Lewy w 3 lata.
1
@cules100pro wszystko jest w artykule, wystarczy przeczytać
0
@sergio5 Leo miał wywalone na instrukcje a poza tym to nawet ich nie słuchał
1
Zastanawia mnie to, jak oni zorganizują wylot powiedzmy 20 tys kibiców Villareal w piątek i powrót w niedzielę. Przecież 50 Boeingów wyczarterowanych na konkretny dzień to by był rekord w historii awiatyki. Dodatkowo jestem ciekawy kto płaci za ten show w Miami i czy organizatorzy mają wkalkulowane te dodatkowe powiedzmy 30 mln euro za wycieczkę kibiców.
1
@Bobo25 jeśli już, to raczej chodzi o coś grubszego niż ten mecz. Uefa może nas ukarać za Negreirę a jest też chyba nadal nierozstrzygnięta sprawa niedozwolonych operacji finansowych
0
@Dankho94isback jeszcze dopisz Garcia i Szczęsny bo to też były bardzo dobre ruchy
0
@danijacek lepiej ty zacznij gospodarować siłami inie pisz takich komentarzy z dupy
0
@Kgorecki2500 nie moje klimaty ale to tobie musisie podobać
0
@kanver_ ma taką klauzulę wykupu w lecie ale musi zakomunikować Bayernowi chęć odejścia do końca tego roku. Czytałem jakiś czas temu na jakiejś niemieckiej stronie sportowej chyba kicker.
65 mln
https://www.beinsports.com/en-us/soccer/bundesliga/articles-video/harry-kane-s-secret-clause-2025-02-07?utm_source=perplexity
0
@Marusek ale przyznaj, że przynajmniej troszeczkę, tak tyci tyci cię zabolało w serduszku, że nie wiesz kiedy prawidłowo stosować to powiedzenie? ;)
0
@BorzyKrzys Na meczu naszych zrobi się nam cieplej, ponad 30 stopni
2
@Lionel_Messi10 za 60 jest Kane
0
@Marusek przyganiał kocioł garnkowi