Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I już nikt nie będzie grał wysoką linią obrony, bo możesz nadal próbować łapać na spalonego, ale jeśli się nie uda, to od razu masz napastnika metr bliżej bramki niż obrońca i dogonienie go będzie niemożliwe.
1
@blakkudium ale już wyszedł 17 pro max, dziwne, że się cieszą z takiego starego telefonu ;)
0
@Azazel_Pazuzu ostatnio wygrali 02.01.2022. Może dzisiaj powtórka.
0
@Lionel_Messi10 asyst już nie król
0
@Laminedependencia my w Niemczech mówimy, że Gerd zdobył rekordowe 40 bramek, przekroczył nieosiągalną granicę, a kolejni, którzy zdobędą 40 bramek jak np. Polak albo może Anglik dołączą do wąskiego grona, którzy zdobyli nagrodę im. Gerda Müllera
1
Podpowiedzcie czy myślę logicznie bo chce zakładać partię i nie wiem czy się opłaca. Skoro nasz premier zrealizował 31 % postulatów bo dostał 31% głosów. To jak moja partia zdobędzie pesymistycznie tylko 51% czyli jednak większość w parlamencie, to wystarczy nam realizacja tylko połowy z tego co obiecamy w kampanii?
1
Rekord Bundesligi, zwany chyba nadal u niemców rekordem Gerda Müllera: Kane aktualnie po 7 kolejce jedna bramka przed Lewandowskim. 12 bramek vs 11 bramek
1
jak byśmy mieli Diaza i Kane, to by była miazga, no ale mamy Rashforda i Lewego.
1
@Pedryrodryges to mogą być te mityczne mikrocykle, gdzie drużyny trenują inaczej, na większym obciążeniu, tzw "ciężki nogi" itd po to żeby wycyrklować najwyższą formę na inne fazy sezonu. wszystko jest zależne od kalendarza i jak to sobie sztab ułoży. to jest zawsze sinusoida od sierpnia do maja. wystarczy wspomnieć już legendarne zjazdy za Pepa w lutym, gdzie w 1/8 LM ledwo biegaliśmy
0
@Dariochampion10 a jak miał sprawdzić, jak VAR zgodził się z decyzją? masakra jakie wy macie pojęcie o VAR dekadę po wprowadzeniu XD
0
@Pedryrodryges ciekawe jak PSG i real będzie wyglądać pod koniec XD
1
@Kazragore ale oni chcą grać w Miami, tylko nie wszyscy mogą i kasa się nie będzie u nich zgadzać
1
to taki strajk że XD piłkarze Barcy i Vaiilareal nie strajkują bo się nie zgadzają ale jednak się zgadzają
0
@Eklerek czyli jednak żartowałeś uff xD
10
@Eklerek wy tak na poważnie? xD
0
@Pedri16Future przecież oni wszyscy siebie warci
0
@MesQueUnClub_87 myślisz, że Flick jest jak Kaczyński albo Tusk i umie tak ładnie lać wodę jak oni?
0
@MesQueUnClub_87 porównywanie polityków, najbardziej fałszywej grupy i do tego takiej, którą mkzna obserwować na codzień od kilkudziesięciu lat i jednocześnie ma realny wpływ na nasze życie, do chłopaka, który zajmuje się graniem w piłkę, i udziela wywiadu raz na kwartał xD chyba ci peron odjechał.
1
@D10SLEO nie masz o nim żadnej potwierdzenej wiedzy, wszystko co o nim wiesz (oprócz statystyk) dowiedziałeś się od dziennikarzy
0
@Coveta a ty umiesz czytać ze zrozumieniem?
"Jak donosi Mundo Deportivo, 18-latek przestał podpisywać już koszulki w Ciutat Esportiva".
"osoby zarządzające jego kontraktami reklamowymi zaleciły mu zaprzestanie składania autografów, o które często proszą kibice pod ośrodkiem FC Barcelony."
3
@Aragorn33 do wyszukiwania konkretnych informacji używam perplexity bo bazuje na różnych silnikach AI ale przede wszystkim wyszykuje aktualny internet i można sprawdzić od razu na jakiej podstawie udzielił takiej odpowiedzi. ChtGPT używam do różnych prostych tłumaczeń, redagowania tekstów. Pytać o pierdoły przestałem jakiś czas temu bo i tak udziela takiej odpowiedzi, jaką chcesz usłyszeć albo jej się wydaje że chcesz usłyszeć.
3
przecież tam po autograf przychodzą w większości za każdym razem te same osoby, i to się powtarza dzień w dzień. Jest też filmik np. z Pepem, gdzie mówi do takich chłopaków, żeby już więcej nie prosili, bo i tak nie da im więcej autografu. To są handlarze.
0
@AssisMoreira ale co ty piszesz?
2
@Bolton uwielbiam tego kolesia, Instagram cały czas mi go wrzuca więc wyczuli, że to lubię xD
0
@Nightraider oczami wyobraźni widzę taką sytuację: ter Stegen jest już w normalnym rytmie treningowym, zdrowy, nie odchodzi w zimie z klubu - Garcia gra w pierwszym składzie a na ławkę Flick powołuje do kadry meczowej Marca i Wojtka. To już samo w sobie byłoby kuriozum, że mamy na ławce dwóch takich świetnych bramkarzy. I teraz dochodzi ostateczne upokorzenie dla Niemca - Garcia łapie kontuzje w trakcie meczu i Flick zmienia go na Szczęsnego. Po czymś takim Niemiec już raczej by się załamał, czego mu absolutnie nie życzę i zalecam zmianę klubu dla dobra jego zdrowia psychicznego.
0
@lajcior kup mu różaniec z kiełbasy śląskiej
0
@Ronad10 ale przecież nie o tym mowa. Oferta arabów kusiła go, żeby już nigdy on i jego otoczenie nie musieli nic robić dla pieniędzy jeśli będą mieli taki kaprys.
2
@Ronad10 wystarczy kalkulator - jeśli uznać, że chciałby zapewnić finansowanie swoim rodzicom i rodzicom swojej żony, plus swojemu dziecku (zakładając że już więcej dzieci nie będą mieć) oraz sobie i swojej żonie, no i dodajmy jeszcze inne dwie osoby (siostra, brat w wieku obecnie 30 lat) i zakładając, że Raphinia zakłada że wszyscy dożyją średnio 80. z moich wyliczeń wychodzi, że w sumie pensja Raphinii musi finansować na oko 400 lat życia jego bliskich. Raphinia ma kontrakt do 2028 czyli trzy lata jeszcze i zarabia chyba około 9 mln netto rocznie. Kalkulator policzył, że 27mln/400/12miesięcy = 5625 euro miesięcznie. W sumie taka kwota szału nie robi. a to wszystko zakładając, że on i jego rodzina już dzisiaj by żyli na tym poziomie 5k euro miesięcznie.
0
ale niech on się tak nie czuje bezpiecznie, bo takie głosy mogą przychodzić co sezon, a nawet częściej, tak już tu jest. tutaj nikt nie ma spokoju. Lepiej dla jego psychiki, żeby czasem nie pomyślał teraz po jednym wybitnym sezonie, że już zostanie legendą tego klubu.
0
@Fake69 co znaczy, że chce go Flick? A ma wybór? Może gdyby nie kontuzja Bernala to de Jonga już od kilku miesięcy nie byłoby w klubie.