1

Jeśli zgłaszasz komentarz do moderacji to
1. sprawdzasz pózniej czy komentarz został usunięty?
2. sprawdzasz czy użytkownik został zbanowany?

0

@jacobFCB ten wypadek to był chyba jego błąd z tego co media piszą

0

taki pytanko - często zgłaszacie komentarze do moderacji?

2

@Bzyczekk widać napracowanko we wpisie

0

@MirusAmisz chyba chatgpt ci pisał ten komentarz xd

0

@LeszekFCB a wystarczyło wybrać Trzaskowskiego

1

@kamiVeB mam info ze sprawdzonego źródła, że zrobili to na tylnym siedzeniu tego ferrari co jej Yamal podarował

2

@LeszekFCB ale padły te słowa czy nie?

7

@Roobo który jest z jakiej drużyny? bo nie siedzę w tym uniwersum i nie wiem komu kibicować

3

@kubix05 jeszcze "Był sobie człowiek" i "Był sobie kosmos". było oglądane.

0

@Erykulus uporzqdkuję: W Laliga (w innych europejskich ligach jest podobnie, ale nie znam wszystkich zasad)
- możesz rejestrować tylko w okienku
- poza okienkiem możesz rejestrować tylko zawodnika bez kontraktu i tylko jeśli twój zawodnik wypadnie na dłuższą kontuzję
- FFP też oczywiście jest brane pod uwagę
- nie możesz rejestrować za bramkarza zawodnika z pola i odwrotnie (nowy przepis z tego roku)
- nie możesz już zarejestrować poza okienkiem w miejsce kontuzjowanego zawodnika innego wykupionego za klauzulę (przepis wszedł właśnie po casusie Braithwaita, kiedy to osłabliśmy Leganes w lutym a oni już nie mogli zareagować i kupić kogoś w jego miejsce)

0

@Erykulus możesz zarejestrować poza okienkiem ale tylko jeśli wypadnie ci jakiś zawodnik na dłużej, tak jak Szczęsny za ter Stegena

6

@pride1899 może mu się miejsce w chmurze kończy

0

@BORO_12 Ja jestem raczej jednym z ostatnich, którzy krytykują zawodników, no ale jakoś mam złe przeczucie co do niego. Oby mi zamknął mordę jak najszybciej.

1

"Pomocnik rzekomo ma mieć kilka propozycji z LaLigi"
Czyli ma teraz czas do stycznia, żeby to dobrze przemyśleć, to trzeba na spokojnie.

2

@BORO_12 Flick chciał skrzydłowego a dostał Rashforda

0

@BORO_12 zarejestrowałbym go za Rashforda

2

@pride1899 3 tygodnie więc pewnie 5 tygodni

0

@JohnKennedy co ma Izrael z Krajem Basków?

1

@PatrykBarca jest wewnętrzny kodeks klubu i za jego złamanie są różne kary. Widocznie złamał punkt regulaminu, który przewiduje karę pieniężną

0

@Terroriser "Baltazar i Blimunda", "Miasto białych kart" - obydwie José Saramago

0

@Bogan okno się kończy o północy i nie ma zmiłuj

1

@Eto'o9 R10 rok temu to on nam wygrał tam mecz.

2

Świetny wywiad, czuć dojrzałość i pewność siebie. Tego oczekuję od liderów.

4

@JohnKennedy chciałbym mieć znowu 12 lat żeby mi się to podobało

6

@fart ale w sumie odnosząc się do treści wpisu na X, to gdzie tu jest dyplomacja w jego wypowiedzi?

0

@Pnog37 nie bardzo rozumiesz jak to działa. Wiadomo że nie masz 100 mln wolnych w szufladzie - albo negocjujesz z klubem rozłożenie na raty, albo negocjujesz z bankiem kredyt. to żaden nowy wynalazek, zawsze tak się działo. no chyba z pominięciem nagłego strzału 200+ mln za Neymara.

0

@Pnog37 ile to juz razy było wałkowane - 60 milionów rozkłada się w ffp na 5 lat, czyli musieliby wygenerować dodatkowe 12 mln (bo pensja zbliżona do Rashforda).

0

@Reviven Po pierwsze, nie odkrywaj kart, że wiesz ile zarabia nowy, najlepiej nic o nim nie wspominaj - nie da ci to żadnej przewagi w negocjacjach, w wręcz przeciwnie. Poza tym nie idź też w rolę poszkodowanego, obrażonego czy smutnego. Mówisz pewnie, że jesteś blisko decyzji o zmianie pracy, bo są inne firmy i oferują ci lepsze warunki. Nie mów, że już się zdecydowałeś, nie mów że chcesz złożyć wypowiedzenie (Janusz jak jest mało profesjonalny ujmie się honorem i powie to idź), powiedz tylko "rozpatruję aktualnie oferty innych firm, i jestem blisko decyzji o zmianie pracy Z POWODÓW FINANSOWYCH, reszta mi odpowiada, klimat bla bla (jeśli tak rzeczywiście jest, chodzi o to, żeby zmiękczyć Janusza i nie przypierać go do muru, bo patrz wyżej)". Jeśli padnie pytanie ile ci oferują inni, albo ile chcesz zarabiać, to nie odpowiadaj, daj sobie i szefowi czas - poproś, żeby i on przemyślał sprawę na spokojnie i zdecydował, czy może ci zaoferować lepsze warunki i umów się na kolejne spotkanie w niedługim czasie.

Przed kolejnym spotkaniem będziesz trochę mądrzejszy i rozpiszesz sobie kilka scenariuszy w zależności, co ci szef może odpowiedzieć.

6

@slayer dokładnie. Uefie w przeciwieństwie do Laliga zależy na jak najlepszym widowisku i jeśli jest szansa pokazać mecz na nowym Camp Nou to są przychylni, a Laliga nie widzi problemu ze trzeba grać na pastwiskach bez Var gdzie sztab trenerski musi siedzieć na taboretach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?