Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Donald będzie na meczu z Finlandią?
0
@Kgorecki2500 oby go dojechali za to.
0
@Walker dodam, że Kylie Minogue to też Australijka i jest rówieśniczką Donovana - 1968 r. jest od niego trzy dni starsza.
1
@ViscaelBarca2007 jakby mnie w środku nocy obudzili i zadali pytanie o najlepszego strzelca Oranje to bym pewnie powiedział van Basten albo Gullit, a oni chyba nawet do 20-30 ledwo dobijają xD
0
@gumaz ani trochę, w pracy aktywnie, dużo ruchu, ale wiem do czego zmierzasz - po robocie książka, tv albo larambla na leżąco czyli broda przyklejona do klatki piersiowej - staram się to wyeliminować.
6
@CLS63AMG oglądam to już 4 raz w pętli i zaraz chyba jej uwierzę
0
jest jakiś szaman na pokładzie albo ktoś tak miał i coś mu pomogło? Od miesięcy sztywne napięte plecy i szyja plus promieniowanie do głowy i do lewej ręki. Masaże, chiropraktyka może coś dają ale na chwilę. Pierdolca idzie dostać.
0
@MateuszDoniec tak tylko z ciekawości - opierałeś się bardziej na artykule ze Sportu czy na wywiadzie w Telefoot? ciekawy jestem co rzeczywiście powiedział w oryginale po francusku i czy Hiszpanie nie "zmodyfikowali" tej wypowiedzi.
1
Widzę że na chatgpt dodali projekty. A może było już dawno tylko nie widziałem. Brakowało mi tej funkcji, teraz pamięta dane z różnych chatow w ramach jednego projektu.
3
@Pablozeusz to trzeba na spokojnie, na gwiazdkę nie potrzeba bo lecimy do Miami. Dopiero na trzech króli
0
Kupił kapelusz magika na temu
0
@FcPortoFan1999 w Polsce nie ma takiej miejscowości Lubelsko ani Lubelsk
0
@kulek22 a gdzie leży to Lubelsko?
0
@Criss18Barca Na czym polega ten nakaz? Tvp czy inny polsat musi wykupić prawa bez względu na cenę? A jeśli prawa posiada prywaciarz jak DAZN to musi je odsprzedać?
1
@ShawnC chyba trochę patrzysz z perspektywy turysty a nie mieszkającego tam na stałe - oprócz ścisłego centrum, okolic największych atrakcji, to nie ma tam wielkich tłumów. Jako miejscowy raczej nie będziesz codziennie spacerował po la rambla, albo szukał "szczęścia" w Bario. knajpy czy restauracje też raczej będziesz wybierał inne niż turyści.
Drogo jest z pewnością jeśli chodzi o mieszkanie i z tym jest masakra.
0
@gumaz tyle ziemniaków w paczce? Co to miało imitować - telefon satelitarny z 1985 roku?
0
@clyde w sumie, to gdyby nie te dosadne słowa odnośnie Rosji, to bym pomyślał że jest z konfederacji.
14
@draxidox i swoim komentarzem o wycieraniu podłogi przyłączasz się do tego cyrku, a im właśnie o to chodzi. A najlepszy komentarz jest taki:
0
@Criss18Barca debiut Messiego ale z dzisiejszą wiedzą kim się stanie.
26
Ta osoba ma ograniczone pole widzenia i zapewne mózg się jej niemal gotuje w taką pogodę. Chciałem to napisać o pracowniku w kostiumie, ale w sumie pasuje też do Raphinii.
4
@Kasy miał okazję grać z legendami Messim, Ibra, Abidalem, Danim itd, także te aktualne nazwiska w szatni raczej nie zrobiły już na nim takiego wrażenia.
1
@Safrani chyba się nie skuszę bo mi tylko ciśnienie podniesie
0
@mmaciass przecież tam jest 20 000 mandatów do obsadzenia, więc kandydatów pewnie z ponad 50 000. W takim przypadku nie widzę żadnej sensacji że kilku z nich niedawno umarło.
1
"Biorąc pod uwagę różnicę między kosztem wykupu Rashforda a karą za jego brak okazuje się, że kosztowałby on Barçę tylko 25 milionów"
Rozkminiam to zdanie od minuty i za nic nie potrafię tutaj znaleźć logiki.
1
@culedawid to klub płaci zawodnikowi.
0
@Hektor16 tak i nie. Inwestycje w akcje tak samo jak i w złoto i inne produkty jest obarczone ryzykiem. Dywersyfikacja ma na celu jakoś to ryzyko minimalizować. Złoto przyniosło w ostatnich latach mniejsze zyski niż rynek akcji, ale nie powiedziałbym że tylko zabezpieczyło przed inflacją. Inflacja w Polsce w np ostatnich 15 latach to coś około 50%, w tym czasie złoto podrożało 3x
0
@damian_sto a jakby tak dywersyfikował jakimś etc na złoto fizyczne? Może nie zaszkodzi, skoro długoterminowo
0
@Gary po zbanowaniu wpw ma mnóstwo roboty papierkowej ;)
0
@damian_sto prognozy na sp500 na następne lata wskazują zwroty na poziomie 3-6% w skali roku. To chyba wystarczy w sumie jakąś lokatę w banku otworzyć
0
"Z 240 nowych funkcjonariuszy berlińskiej policji, którzy rozpoczęli szkolenie wiosną 2025 roku, 132 potrzebuje dodatkowych lekcji języka niemieckiego. Poinformowała o tym berlińska policja na zapytanie portalu NIUS. Oznacza to, że łącznie 55 procent rozpoczynających naukę policjantów wymaga wsparcia w języku niemieckim."