2

Dopóki jest nadzieja na wyjście trzeba wierzyć, i ja w to wierzę ;)

0

@ranger3120 dlatego nie biegł normalnie

0

Ja się pytam co zrobił Kessie przy trzeciej bramce to nie wierzę.

0

Damy radę wierzę w ten zespół. Nawet Marciniak im nie pomoże.

0

@AmigoBlancos oczywiście Że TOP

0

Mili Państwo, czy obawiacie się dzisiaj powtórki z meczu z Eintrachtem? Że przejmą nasz stadion?

1

Dzisiaj 3 pkt są nasze, jak nie to dla Xaviego jest jeszcze za wcześnie na jakieś Top. Moje zdanie.

1

Wielu pisze, że słaby mecz i w ogóle mogę się zgodzić tylko do drugiej połowy. Trzeba w środę pokazać pazur jeśli tego zabraknie to wtedy będę myślał czy Xavi odpowiedni trener na tą drużynę. Mamy kontuzje i to też jest jakiś problem ale wierzę w zwycięstwo, wierzę że chłopaki się zepną

0

Jest już ktoś, kto przekleslij nasze wyjście z grupy w LM? Bo ja nie,myślę że damy radę u siebie.

2

Dzięki Ci Boże.

1

0

@Rust_Cohle nie kolego to nie to to chyba był ktoś koloru czarnego i z marchewkowym nosem.. Chyba

0

@Rust_Cohle Wolałbym, żeby to Reprezentacje budował ;) ale jak jesteś kibicem Rakowa uszanuje twoją wolę.

1

Czy tylko mi Czesiek Michniewicz przypomina, jakąś postać z Bajki? Ta postać jest chyba zła? Ktoś coś nie mogę sobie przypomnieć. A i na pewno nie chodzi mi o tabaluge.

0

@szela1899 A szkoda, bo może lepiej by się sprawdził od początku zamiast Cześka, ale nie takie rzeczy się działy w życiu

0

@Robert1603 nigdy nic nie wiadomo, może spróbował bym Papszuna

1

Jak dzisiaj przegramy to mam nadzieję, że Czesiek poleci.

3

Coś pięknego w pożegnaniu Rogera, łzy same leciały czy to u mnie, czy u ciebie, czy u przyjaciół rywali. Tak jest czas zaiwania my się starzejemy i taki Nasz los. Pamiętam jak Adam Małysz kończył karierę płakałem jak dziecko, niestety takie jest życie, ale co dali nam emocji szczęścia to głowa mała, teraz trzeba się szykować na pożegnanie innych gwiazd, myślę tu o Ronaldo i Messim też się będą lały łzy tak jak odchodzili z Barcelony Xavi i Iniesta. Dziękuję im za to, że mogłem doświadczyć tych emocji w ich wykonaniu.

0

Dlaczego nie może być tak jak w football manager że wysyłasz zawodnika np tylko na 45 minut ta liha narodów to parodia i właśnie nie potrzebne kontuzje.

2

@SinMistico sędzia chyba myśli, że gra Barcelona Lewego;)

0

Dlaczego Michniewicz jest dalej trenerem? Nie było nikogo innego do posady?

3

@Deviler podaje mu rękę ;)

0

Panowie i Panie, kończy mi się umowa z Canał +, dzwonią i dzwonią ale coś tam słyszałem, czytałem, że Viaplay ma być w pakiecie ktoś przedłużył nie dawno umowę?

0

@Kessie nie dość że utalentowany, to ma branie. Chłopak geniusz, daj mu Boże, żeby została jego żoną ;)

0

@Panpiwkarz dokładnie kolego. W pierwszej połowie to my mogliśmy zniszczyc Bayern dwie akcje im się udały no niestety, glowa do góry

0

Wierzę, że będzie dobrze wierzę w ten zespół a ci którzy już jadą po Barcelonie powinni zmienić dyscyplinę! Dobry mecz chłopaków tylko brak szczęścia, u siebie wygramy. VAMOS!

1

Mieliśmy dzisiaj okazje, a i nawet pecha Niemcy nie byli lepsi udało się im po dwóch akcjach.. Niestety taki jest football, ale wierzę że u siebie wygramy

2

Jesteśmy lepsi od nich udały im się dwie akcje i tyle mamy pecha i tyle na Camp Nou wygramy

0

Zmiany też nie ciekawe Dembus powinien zejść i Busi albo pedri

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?