Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak ja bym chciał Kloopa u nas.. Liverpool gra taki football jak Barca za czasów Guardioli
1
Mam nadzieję że jego dni są policzone... Że Bartek się obudzi i przez ostatni okres swojej kadencji zrobi coś dobrego dla Barcy!
0
Dać im tego dembele i brać dybale na pewno jest lepiej poukładane niż ten daremny Francuzik
1
Mam nadzieję że to już nie długo... Liczę że w następnych dwóch kolejkach nie zdobędziemy 6pkt i on zostanie wyj.... Any
12
Jak już pisałem mam nadzieję że przy najbliższych dwóch kolejkach nie wygramy i ten gość zostanie wyj.... any... Modlę się o to
5
Liczę na to że następny mecz remis a w trzecim znów porażka i może wyj.... ia tego gościa
0
A co jeśli przegramy wszystkie sparingi na tym turnieju? Chyba będzie trzeba podziękować Panu EV
1
Ja bym raczej wolał żeby dembele był wciągnięty w ten transfer niż cou dać mu taka pozycje jak gra w Brazylii
23
Wszyscy którzy przechodzą do Realu noszą koszulki Realu w dzieciństwie haha aaaa śmiech na sali
22
Ale czy mamy środki na powrót neyA... Bardzo bym chciał jego powrotu..
23
Niech valdek odejdzie
1
Czuję że on wie że pójdzie za nim do nas
????
16
Jak nie będzie grał za rakiticia to valverde niech wypiera.......
0
Rashford hmm.... Chyba nie podoba mi się nie jest taki dobry
0
Czas zmienić cały zarząd jesteśmy najlepsi na świecie i powinniśmy co sezon to pokazywać ale jak tu ma tak być jak taki zarząd i taki trener...
5
Tylko i wyłącznie wina valdka niestety
2
Popatrzcie jak ten hag z ajaxu co zrobił z kilkoma młodymi zawodnikami trzeba mieć jaja i wizje a tego valdek nie ma i kolejny sezon lipa
0
Barcelona zrezygnowała z jovicia w kwietniu szukają kto by mógł powalczyć też z tyłu kur.... To jakieś jaja
0
Oby to były żarty
1
Jeszcze rok i będą nowe wybory na prezesa obysmy to jakoś przeżyli
1
Filipe jak najbardziej na tak za free
0
Mógłbyś odpuścić Luis ta Copa america
0
Ktoś tu nie ma pojęcia o grze o wygrywaniu i trenowaniu nic dwa razy się nie zdarza wg trenera valverde za i 890 ogarnij się
5
Mi się wydaje że Semedo jest dobry a nawet bardzo... Tylko tu wina trenera nie umie piłkarzy zmotywować poprowadzić.. To jest żałosne co ten trener wyprawia popatrzcie na takiego Alexandra Arnolda z Liverpool co kloop z niego wydobył jak go poprowadził i u nas jest tak z wieloma piłkarzami dla których się wydaje że trzeba uciekać przy takim trenerze nie dziwię... Żallll
0
Jest świetnym graczem i doświadczenie ma za darmo można brać
2
On nie umie rotowac składem ludzie
1
To wina tylko wyłącznie trenera że cutinho gra tak a nie inaczej czekam do początku sezonu oby przegrali dwa mecze i może wtedy Bartek zrozumie że valverde zabija barce
0
Bartek i valverde powinni wyjechać na wrotkach z tego klubu.
8
Ciekawe czy nasi piłkarze będą oglądać.. A valdek to powinien oglądać finał i patrzeć jak gra się piękny football w wykonaniu Liverpool u i jak kierować drużyna na ławce