1

Jak ja bym chciał Kloopa u nas.. Liverpool gra taki football jak Barca za czasów Guardioli

1

Mam nadzieję że jego dni są policzone... Że Bartek się obudzi i przez ostatni okres swojej kadencji zrobi coś dobrego dla Barcy!

0

Dać im tego dembele i brać dybale na pewno jest lepiej poukładane niż ten daremny Francuzik

1

Mam nadzieję że to już nie długo... Liczę że w następnych dwóch kolejkach nie zdobędziemy 6pkt i on zostanie wyj.... Any

12

Jak już pisałem mam nadzieję że przy najbliższych dwóch kolejkach nie wygramy i ten gość zostanie wyj.... any... Modlę się o to

5

Liczę na to że następny mecz remis a w trzecim znów porażka i może wyj.... ia tego gościa

0

A co jeśli przegramy wszystkie sparingi na tym turnieju? Chyba będzie trzeba podziękować Panu EV

1

Ja bym raczej wolał żeby dembele był wciągnięty w ten transfer niż cou dać mu taka pozycje jak gra w Brazylii

23

Wszyscy którzy przechodzą do Realu noszą koszulki Realu w dzieciństwie haha aaaa śmiech na sali

22

Ale czy mamy środki na powrót neyA... Bardzo bym chciał jego powrotu..

23

Niech valdek odejdzie

1

Czuję że on wie że pójdzie za nim do nas
????

16

Jak nie będzie grał za rakiticia to valverde niech wypiera.......

0

Rashford hmm.... Chyba nie podoba mi się nie jest taki dobry

0

Czas zmienić cały zarząd jesteśmy najlepsi na świecie i powinniśmy co sezon to pokazywać ale jak tu ma tak być jak taki zarząd i taki trener...

5

Tylko i wyłącznie wina valdka niestety

2

Popatrzcie jak ten hag z ajaxu co zrobił z kilkoma młodymi zawodnikami trzeba mieć jaja i wizje a tego valdek nie ma i kolejny sezon lipa

0

Barcelona zrezygnowała z jovicia w kwietniu szukają kto by mógł powalczyć też z tyłu kur.... To jakieś jaja

0

Oby to były żarty

1

Jeszcze rok i będą nowe wybory na prezesa obysmy to jakoś przeżyli

1

Filipe jak najbardziej na tak za free

0

Mógłbyś odpuścić Luis ta Copa america

0

Ktoś tu nie ma pojęcia o grze o wygrywaniu i trenowaniu nic dwa razy się nie zdarza wg trenera valverde za i 890 ogarnij się

5

Mi się wydaje że Semedo jest dobry a nawet bardzo... Tylko tu wina trenera nie umie piłkarzy zmotywować poprowadzić.. To jest żałosne co ten trener wyprawia popatrzcie na takiego Alexandra Arnolda z Liverpool co kloop z niego wydobył jak go poprowadził i u nas jest tak z wieloma piłkarzami dla których się wydaje że trzeba uciekać przy takim trenerze nie dziwię... Żallll

0

Jest świetnym graczem i doświadczenie ma za darmo można brać

2

On nie umie rotowac składem ludzie

1

To wina tylko wyłącznie trenera że cutinho gra tak a nie inaczej czekam do początku sezonu oby przegrali dwa mecze i może wtedy Bartek zrozumie że valverde zabija barce

0

Bartek i valverde powinni wyjechać na wrotkach z tego klubu.

8

Ciekawe czy nasi piłkarze będą oglądać.. A valdek to powinien oglądać finał i patrzeć jak gra się piękny football w wykonaniu Liverpool u i jak kierować drużyna na ławce 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?