1

@Cule1234 może wymiana zawodników będzie!

0

@Robert1603 pytam bo nie raz widzę, chłopaków, którzy nie

0

Kto goli pachy, oprócz mnie?

5

@Nazio87 po co teraz kolejny stoper, lepiej poczekać do stycznia. Alemany co za dużo to nie zdrowo.

2

@Kgorecki2500 też kupię :)

0

@Lisek kończy mi się umowa, ale słyszałem, że dają dostęp do viaplay, czy to prawda?

0

Komuś się skończyła umowa z C +? I przedłużył może, co tam proponują?

43

Obyś Xavi był naszym Fergusonem, życzę Ci tego z całego serca. Prowadź nas Generale!

1

@Krystian1588 gościu to killer :)

0

@Striker kto to zmontował? Mistrzostwo

1

@Pawel13sz mamy złote dzieci ????????????????

0

Spokojnie damy radę, a Lewy nam wszystkim pokaże co to napastnik.

0

@KrwawiaceoczyVEB Rudiger po tym starciu.. Właśnie poznałem swoje miejsce w szeregu. Hahhaa

0

@Doren01 za kim ty jesteś..!? Łyknął go jak Pelikan rybe

0

10:00 rano a tu ponad 2600 cules.. A ja zaraz w kimę po nocce chociaż na 3godz.

1

Pobudka Cule's... Jazda z... urwa i.

0

@urbipl bez komentarza.

1

@OnlyCules oo udało Ci się fajnie

1

@budel17 albo live tv

0

@Robert1603 problem został rozwiązany

0

@Robert1603 właśnie się zalogowałem na hejo i przepraszają za problem z aktywacją konta, może spróbuj teraz

0

@Robert1603 A kasę ci pobrało z konta?

1

@OnlyCules przepraszam, że dopiero odp ale spałem po nocce zaraz zapytam qzyna o co chodzi. I dam znać.

0

@Drogba1 Ale wtedy Borussia miała ekipke.

0

@Survier Dembele nie dzwonił do Jusela, po to by go przekonać tylko po to, żeby zapytać kiedy razem pograją na konsoli...

1

@OnlyCules działa oczywiście ja tylko na telefonie oglądam.

0

Jak ktoś nie ma Polsatu, Polsatów to proponuję Hejo tv na tydzień 14zl na 30 dni 30 zł tam jest wszystko.

21

My kibice też jesteśmy dumni Pedri.

0

@Freudysta moja również xd

0

@Lionel_Messi10 taki Chopin mały ???? ???? ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?