Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele do zmiany
0
Co odjebał Alonso teraz
2
Sędzia kupiony Karny był teraz żółta z dupy
0
Gavi ty mój kocurze!
0
@Janek_7 żeby mieć canał + sport musisz wykupić do pakietu canaly +, żeby je mieć tak mi się wydaje
0
A tu ode mnie kuponik. https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjU2NDgxNDEwMDpfUkQjS_50JRnK1w4%3D
0
Już to czuję, jak La Bambla wieczorkiem wybucha ;)
0
@HypeR ciekawy kuponik kolego ma to szansę wejść.
0
@Kluivert_P nie w tym wieku...
0
Niestety ale my to przegramy...
0
@Pawlak1992 Szpakowski, ale już mu podziękowali.
0
Rafinha ty lepiej się skup na grze dobra! I dawaj ładne piły do Robercika.
1
@MesQueUnClub_87 najlepszego! Jesteśmy z tego samego rocznika ;)
2
Nie ma to jak strzelić piffko po nocce na sen i poczytać La Bambe ach...
2
@Jakchcesz ładnie tam do Alby pokazywał główka, główka
0
@lucca87 ten kto to mówi, czy też tam powiedział nieźle musi być odklejony.
0
Martin... Ale ty masz niezły ból du.... pska
1
@AllBundy nie mają pomocy, i wydaje mi się że odejście Mane też ma swoją rolę.
0
@Janek_7 oni też takie dawali ale ostnimy czasy to Mesjasz
0
@Joe_Barbaro buuu pudło w stylu Messiego!
1
Dembus asysta do Ferrana w stylu.?? No mówcie!
1
@AllBundy teraz sobie Jurgen w brodę pluje, bo chciał go kiedyś ściągnąć haha
7
@Kidd te memy z Iga i Lewym poezja humoru hahahah
7
Fajny wywiad Xaviego. On nawet podczas wywiadu motywuje zawodników, drużynę, myślę że w jego głowie siedzi, żeby każdy zawodnik wiedział że jest potrzebny. Mam nadzieję, że nasz Generał się rozkręca!
0
@AmigoBlancos Ominąłem te mecze, ale postawił bym na Inter Liverpool i Real
1
@Rust_Cohle zobaczymy wieczorem czy wejdzie czy nie zieloności wszystkim
0
@Antimadridista_WR to jest Liga Mistrzów, wszystko może się zdarzyć ;)
0
@Rust_Cohle myślisz, co może nie wejść?
0
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjQ5Mjk1MjUwMDociFoLLd1VN2XJLxk%3D
Takie coś zagrałem jak myślicie?
0
Nieeee dla Krystyny! Dziękuję