0

Dembele do zmiany

0

Co odjebał Alonso teraz

2

Sędzia kupiony Karny był teraz żółta z dupy

0

Gavi ty mój kocurze!

0

@Janek_7 żeby mieć canał + sport musisz wykupić do pakietu canaly +, żeby je mieć tak mi się wydaje

0

Już to czuję, jak La Bambla wieczorkiem wybucha ;)

0

@HypeR ciekawy kuponik kolego ma to szansę wejść.

0

@Kluivert_P nie w tym wieku...

0

Niestety ale my to przegramy...

0

@Pawlak1992 Szpakowski, ale już mu podziękowali.

0

Rafinha ty lepiej się skup na grze dobra! I dawaj ładne piły do Robercika.

1

@MesQueUnClub_87 najlepszego! Jesteśmy z tego samego rocznika ;)

2

Nie ma to jak strzelić piffko po nocce na sen i poczytać La Bambe ach...

2

@Jakchcesz ładnie tam do Alby pokazywał główka, główka

0

@lucca87 ten kto to mówi, czy też tam powiedział nieźle musi być odklejony.

0

Martin... Ale ty masz niezły ból du.... pska

1

@AllBundy nie mają pomocy, i wydaje mi się że odejście Mane też ma swoją rolę.

0

@Janek_7 oni też takie dawali ale ostnimy czasy to Mesjasz

0

@Joe_Barbaro buuu pudło w stylu Messiego!

1

Dembus asysta do Ferrana w stylu.?? No mówcie!

1

@AllBundy teraz sobie Jurgen w brodę pluje, bo chciał go kiedyś ściągnąć haha

7

@Kidd te memy z Iga i Lewym poezja humoru hahahah

7

Fajny wywiad Xaviego. On nawet podczas wywiadu motywuje zawodników, drużynę, myślę że w jego głowie siedzi, żeby każdy zawodnik wiedział że jest potrzebny. Mam nadzieję, że nasz Generał się rozkręca!

0

@AmigoBlancos Ominąłem te mecze, ale postawił bym na Inter Liverpool i Real

1

@Rust_Cohle zobaczymy wieczorem czy wejdzie czy nie zieloności wszystkim

0

@Antimadridista_WR to jest Liga Mistrzów, wszystko może się zdarzyć ;)

0

@Rust_Cohle myślisz, co może nie wejść?

0

0

Nieeee dla Krystyny! Dziękuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?