0

Iga skończyłaś się.

0

@NeroTFP1 ty już odejdź na emeryturę bo gadasz głupoty ha

0

@Gomess chyba zarobił hahaha

0

Chciałbym aby dzisiaj Pełka komentował mecz.

0

Diaz mam nadzieję że zamknął wam mordly hahaha

1

@Volk Ronaldinho najlepszy magik w historii fotbolu w której żyje.

0

Widziałbym Gnabryego u nas ????

0

@Godlo tak sezonowy kibicu

0

@zenoowity kuva stary nie jestem sezonowcem jak ty.. Wierzę w tą drużynę do końca.. Czarna magię masz na chacie

0

Wygramy to 4:2.. Nie których mi żal tutaj co wypisują za głupoty.. Poprzedni sezon też byl na początku taki.. Trochę wiary amigosi

0

Rumak na stadionie :)

0

Pany i Panie potrzebuje tego Rumaka co ktoś wysłały ???? ???? ????

0

@ViscaelBarca2007 bo ma najkepszych przed sobą xd

0

Az chce juz odpalic FC 25

0

@Filipem w tam tym sezonie nie było nas stać

2

Nico chce się dzisiaj pokazać Barcelonie. I dobrze jest szatan szybki

1

Araujo niech już nigdy nie wyjdzie w tej koszulce można powiedzieć że dwie bramki jego

3

Przypominam gramy w 10

4

Kurv.. A ten obrońca Asencio, czy Asensio nie mogyna typa patrzeć..

1

Witam gdzie mogę obejrzeć stare mecze? Konkretnie chce final MŚ 2010. Z góry dziękuję.

0

@Lionel_Messi10 mam viaplay ale nic nie widzę tutaj

0

Gdzie pokazują Arsenal vs ManU?

0

Dlaczego Rodri zszedł?

1

@kubix05 kurcze człowiek się stary robi jak takie dzieło widzi.

0

@icon3520 ile money? Chcesz?

6

Krótko i na temat! Tyle w temacie.

0

Dzisiaj wszyscy za Słowenia.

0

Po co zmiana uswiebia i składu.. Kurr

0

Rodri do zmiany fuente dzialaj

0

Makarony już wkur... Tyle dokładają od siebie że to jest tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?