Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iga skończyłaś się.
0
@NeroTFP1 ty już odejdź na emeryturę bo gadasz głupoty ha
0
@Gomess chyba zarobił hahaha
0
Chciałbym aby dzisiaj Pełka komentował mecz.
0
Diaz mam nadzieję że zamknął wam mordly hahaha
1
@Volk Ronaldinho najlepszy magik w historii fotbolu w której żyje.
0
Widziałbym Gnabryego u nas ????
0
@Godlo tak sezonowy kibicu
0
@zenoowity kuva stary nie jestem sezonowcem jak ty.. Wierzę w tą drużynę do końca.. Czarna magię masz na chacie
0
Wygramy to 4:2.. Nie których mi żal tutaj co wypisują za głupoty.. Poprzedni sezon też byl na początku taki.. Trochę wiary amigosi
0
Rumak na stadionie :)
0
Pany i Panie potrzebuje tego Rumaka co ktoś wysłały ???? ???? ????
0
@ViscaelBarca2007 bo ma najkepszych przed sobą xd
0
Az chce juz odpalic FC 25
0
@Filipem w tam tym sezonie nie było nas stać
2
Nico chce się dzisiaj pokazać Barcelonie. I dobrze jest szatan szybki
1
Araujo niech już nigdy nie wyjdzie w tej koszulce można powiedzieć że dwie bramki jego
3
Przypominam gramy w 10
4
Kurv.. A ten obrońca Asencio, czy Asensio nie mogyna typa patrzeć..
1
Witam gdzie mogę obejrzeć stare mecze? Konkretnie chce final MŚ 2010. Z góry dziękuję.
0
@Lionel_Messi10 mam viaplay ale nic nie widzę tutaj
0
Gdzie pokazują Arsenal vs ManU?
0
Dlaczego Rodri zszedł?
1
@kubix05 kurcze człowiek się stary robi jak takie dzieło widzi.
0
@icon3520 ile money? Chcesz?
6
Krótko i na temat! Tyle w temacie.
0
Dzisiaj wszyscy za Słowenia.
0
Po co zmiana uswiebia i składu.. Kurr
0
Rodri do zmiany fuente dzialaj
0
Makarony już wkur... Tyle dokładają od siebie że to jest tragedia