Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@norbi77 teraz te pokolenie to cip... Y a nie nie takie rzeczy się robiło za malucha a oni tu się jarają jakby nie wiem co... Żenada
3
Na zakończenie przygody Kloopa, chciałbym aby zrobił Majstra. Faceta nie da się nie lubić.
0
Dla mnie Xavi powinien odejść tyle w tym temacie. Dałbym szanse Flickowi kosztem nawet transferów, oby tylko przyszedł, to może i by się wytrzymałość fizyczna poprawiła i rywalizacja. Skład mamy dobry tylko potrzeba kogoś z mocna ręka.
0
Cama powinien czerwo wylapac
0
@BorzyKrzys Iga chyba zmieni zawód po tym zdjęciu i po spotkaniach zzzzzz.... Zendaya
2
Oby jutro nasz Xavi, poszedł śladem Xabiego. Tego sobie i wam życzę, bo piłkarzy mamy dobrych.
1
Witam wszystkich serdecznie. Pytanie ktoś oglądał film Joker? Warty uwagi?
0
Takie mecze, czy liga mistrzów, czy europy, nie ważne aż chce się odpalić konsole i popykać z różnymi.
0
Damy radę PSG to nie tylko Makembe!
1
De Jong po kontuzji i od pierwszej. Obym się mylił. Po zwycięstwo. VAMOS
6
Jest i Tomek Hajto wkrecany przez Paulete w ziemię. Dobry fachowiec w studio.
0
Uuulllllaaaallllaaa foden
0
@tomcias10 vavoline
2
Szatnia wierzy, że Xavi zostanie hm... Będą błagać go o pozostanie, boją się nowego trenera Niemca bo będą musieli zapierda... ć
2
@adi7adi8 zarząd pewnie też nie długo się zmieni, pozostaje nam żyć i obserwować
0
Kryzysy dopadają każdą drużynę w Europie my ją mamy kilka lat ale czuję, że to Bayern będzie w większym kryzysie za rok lub dwa jak odejdą podstawówki gracze, my mamy la masie gdzie co sezon jest zawodnik który jest genialny mam nadzieję że my w przyszłym sezonie i z tymi Panami i z Flickiem będziemy walczyć na wszystkie fronty o wszystko.
3
@DLFCB nie do zastąpienia, mój ulubieniec Pan Iniesta
1
@Arden będzie miał trudną emeryturę z 3 kobitami:)
0
Kur... Sprężać dup...yyy Walia jest do pykniecia.
0
@TR3YWAY i on jeszcze nie zagrał w seniorach to dziwne
0
@Faro Nie skreslał bym Finlandii z Walia.
0
@TR3YWAY dostałem w sobotę na urodziny philips one blade pro i akurat miałem taki dość zarost i fajnie goli nie idealnie na gładko nie lubię już tak się golić jestem zadowolony widać tylko gdzie ci broda rosnie
0
Powiem jedno nie skreślam zawodników póki nie przyjdzie nowy trener który może będzie miał pomysł. Wyzywanie Raphini i innych nic tu nam nie da dopóki trenerem jest wuefista.
1
Kontuzje mięśniowe co chwilę, to coś tu znaczy, że słabo na siłowni.
0
Może u siebie uda się wygrać 1:0 z Napoli ale w co wątpię, jeden czy dwa mecze w sezonie nie można uznać, że coś się zmienia. Dzisiaj pokazali mentalne i taktykę.. Xavi out! Dalej.
1
Na moim przykładzie. Jak mało trenujesz na siłowni i lub nie dzwigasz wcale później kontuzje mięśniowe mam naderwany mięsień przedramienia bo dzwigalem cięższe ciężary. Tak to już jest jak się gra w dziada zamiast poćwiczyć.
0
Witam wszystkich serdecznie. Ktoś tu z was cierpi na bezsenność? Jak sobie radzicie?
2
@NeroTFP1 Zawsze ciary na ciele jak to oglądam, i nie tylko każdy nasz sukces polskich sportowców, łezka w oku w dodatku z takim komentarzem to coś nie do zapomnienia.
0
Szkoda nerwów,, dopóki ten wfeufista będzie trenerem będę oglądał tylko 1 połowę. Choć i tak oczy krwawią. Włączyłem sobie serial bo z nim wpadniemy poza top 4
2
Nie ma trenerów obecnie na rynku, ale Flick to chyba najlepsza opcja. Wolę jego niż kolegę Deco.