1

@Rust_Cohle dziękuję ci bardzo za informację.,oby tak dalej

2

Messi za tamten rok za co nie oszukujmy się.

0

Mam nadzieję że, kiedyś jakiś zawodnik wypowie się na temat przygotowania fizycznego w Barcelonie.

1

@esem91 na jakiej planecie żyjesz? Też się przeniosę.

0

Mi już szkoda słów na tego typa, bo to nic nie pomoże, wszyscy wiemy, szkoda nas kibiców taka jest prawda.

0

@Slot chyba debilne... Albo down

1

@Hajny mamy najgorszego trenera w historii

0

@michu0000 a ty skąd się urwał

0

Xavi nauczony gry do końca, jako piłkarz jestem za. Ale jako trener podaj się do dymisji albo niech Laporta przejrzy przez brzuch, bo oczów chyba nie ma.

1

Do widzenia Xavi... Lew... I inne drewniaki

1

Z takim klubem powinna grać Barcelona B a nie kur... 1 skład

1

Ankieta Panowie i Panie.. Co powie Xavi po meczu jeśli się skończy tylko 2:1???

1

Po tym meczu Laporta powinien mieć jaja jak arbuzy i wyjebał... Tego nawet nie wfeufiste!

2

Napoli nas zbije i to w dwóch meczach tak będzie.

0

Kiedy w tej drużynie nie będzie kolesiostwa, Xavi już nie powinien być trenerem już dawno.. Jakich czasów do żyłem

0

Xavi jako piłkarz top, jako trener out, jak najszybciej.

0

Xavi to niech lepiej weźmie się za Managera hahaha

0

Bartek na trybunach zadowolony, zapuścił klub, ale ważne że kasa się zgadza na koncie

0

@Visca_barca tvp sport bodajże

0

I ktoś mi powie, że to nie jest wina wfeufisty.. Hahahha

2

I kto tu jeszcze wierzy, że za tego wuefiste coś ugramy.... To jest dramat.

0

@Masnymichael mi strzelił rok temu jeden mam dobrego kolegę który jest mechanikiem posprawdzał parametry pozostałych i powiedział że nie ma sensu wymieniać wszystkich bo mają dobre parametry więc wymienił jeden, regenowany kosztował mnie 320 zł

0

@Rewolucja123 tak jak twoim poziomem nie jest la rambla

1

@Emhyr nie grał bo trener go budował, wierzył i dzisiaj to było widać.

1

@Kamiloza91 wystarczy jeden mecz, i widać postęp, i jak ma grać zawodnik za trenera który ma pojęcie i wierzy w zawodnika

0

@Emhyr grał dobrze, puszczał kolegów między obrońcami, a u nas za wfeufiste tego nie ma trzeba mieć w sobie to coś!

0

Torre gra bardzo dobrze, u Xaviego nic nie grał, wnioski? Hahahahhaha

0

Póki co, GIRONA jest lepsza od nas.

0

@Suarez9 na chwilę obecną mam Canal plus tam jest Hiszpania francja Włochy, jeśli wykupisz pakiet polsat sport premium masz ligę mistrzów, ja bym poczekał do końca sezonu bo Viaplay się zwija i gdzieś będzie na pewno lecieć liga angielska i niemiecka, chyba że już na gorąco chce coś puszczać to tylko canał plus

0

@Suarez9 wiesz jaki jest streaming, nie zawsze działa poprawnie, zależy jakie ligi chce puszczać w barze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?