0

Rudy taki czerwony zaraz zawał

0

Dziadkowie patrzcie i uczcie się od młodych.. Robią więcej od was

1

Komentarz usunięty

0

Gdybyśmy pressowali jak Bayern było by inaczej ale kuman nie wie co to pressing

6

Jaki trener taka gra.. My nie umiemy wyjść z pod presingu.. Potrzeba trenera takiego jak.. Guardiola, Kloop, czy nawet Tuchel

0

Czekam na jutro na wywiad Laporty

0

Po tym meczu ciekawe co powie Laporta już nie będzie go wspierał i prawidłowo

0

Jesteśmy gorsi od Young Boys

0

Gdzie są zmiany

0

Dawaj młodzików na pewno pokażą się z lepszej strony.. Kuman już mam go pomału dość zero wniosków

0

Busqets nie wie co się dzieje kur.. Niech zlazi

1

Dlaczego u nas nie może zagrać Np Gavi od początku tak jak Musiala też młody a kręci albo Demir Koeman wypie...j gdzie niby ci młodzi że tak na nich stawiasz

0

Terstejgen ale komentatorzy

0

Tu musi wejść Gavi za Busiego i Coutinho za luka

2

Teraz taki Fati i Dembele by się przydali

0

Barca już siada...

2

Nie mogę patrzeć na Roberto.

0

Ktoś oprócz mnie wierzy, że wygramy z Bayernem?

0

@arasz1819 ale szpaku wtedy komentował.

1

Na siłę trzyma Kubiaka.

1

Za chwilę Siatka Trudny mecz przed nami, ale gramy u siebie i w dodatku z najlepsza atmosferą na Świecie jaką robią Polacy w siatkówce.

0

@Gaucho wygląda jak spod biedry hahha

2

@FC1899Barca należy mu się jak psu buda

0

@Azi widzę że patrzysz tylko na ten mecz

4

Co jak co ale Lewemu należy się złota piłka.. Bez wahania

0

My nie mamy presingu... Sousa out

0

Zmiana trenera po tym meczu będzie! Nawalka wróci.

3

@MaTt_BarcaFan nie obrażaj Marca

0

Kur... Czemu ten Sousa nie powołał Zalewskiego i Musiałowskiego nie mógł czy jak.. To są nasze przyszłe gwiazdy.

1

@Deeespacito dobre hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?