0

@Kettger i ty się nazywasz kibicem Barcelony..!

0

Ale Dortmund fatalnie zaczyna sezon.

0

@mordini123 na któym programie

0

Kur.. Viaplay co za badziewie, pokazują w ogóle Dortmund? Ja nic nie mam

0

A te pisma o CR7 to też bojkot?

0

2 minuty + doliczony Legia ha w Lidze Europy?

0

Perez też jest 2 raz prezydentem.. Tak jak Joan Myślę, że to będzie tak że jedni kupią tego drugi tego.. Nie sądzę by real w następnym sezonie był w stanie kupić jeszcze Hallanda.

2

@KrwawiaceoczyVEB wszystko jest robione pod sezon chcą za wszelką cenę wygrać L M ale nie dadzą rady nawet z Messim.

1

@kkbarca Laporta ratuje klub nie Messiego.!

0

A tak szczerze ciekawy jestem czy Messi się nie zatrzyma jak Kryśka w Juventusie ta presja Myśl o Barcelonie o domu.. Kto wie?

0

Można gdzieś skomentować komentatorów tvp?

0

@PatrychoO tak będzie..

0

@Unikatowy nikt Ci nie broni jeść pasztetu dudy

1

I dobrze Mbapet do białych a Halland do nas i la liga znowu urośnie..

1

@LeoMessiah No to prost.

1

Kto może być następcą Koemana? Jeśli ten nic nie ugra.. Myślicie, że Xavi??

0

@Commando Grizu ma 1/3 tego co Messi zarabiał poza tym Messi ostatnio dreptał i swoje lata już ma za chwilę 35.

0

@VegetaPolska Laporta się przyjaźni z Raiola więc nigdy nie mów nigdy.. Już tego powiedzenia doświadczyłem.

0

@kiper09 gdzie te czasy co jeden tylko komentował teraz to jest piach kur.. A

5

A co jeżeli Laporta nie podpisał kontraktu z Messim po to, żeby w następnym sezonie ściągnąć Hallanda. Nikt nie wie co siedzi mu w głowie przed wyborami mówił o Hallandzie ajjj.

0

@Dojaar zdecydowanie Wikinga.

6

Nie lubię Polskiej piłki polskiej ekstraklasy... Ale jak jakąś drużyna gra to kibicuje ma ktoś tak jeszcze?

0

Barca, Chelsea, Benfica, Dynamo Kijów Moja grupa.

0

@Junngeas wygrana City!!!!

0

@Woland10 prawdziwy kibic zostaje na zawsze nie kibicuje się dlatego że gra w klubie Messi.

2

@geass co tu za komedie wypisujesz.

0

@Garbatyy te dwie ligi to ten sam poziom, którąś musieli wybrać.

0

@Songo91 zdalną...

0

Chcę założyć konto na Fortunie co myślicie czy gdzieś indziej?

0

@Alan_fcbfan myślę 2 :0 dla Monaco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?