Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kettger i ty się nazywasz kibicem Barcelony..!
0
Ale Dortmund fatalnie zaczyna sezon.
0
@mordini123 na któym programie
0
Kur.. Viaplay co za badziewie, pokazują w ogóle Dortmund? Ja nic nie mam
0
A te pisma o CR7 to też bojkot?
0
2 minuty + doliczony Legia ha w Lidze Europy?
0
Perez też jest 2 raz prezydentem.. Tak jak Joan Myślę, że to będzie tak że jedni kupią tego drugi tego.. Nie sądzę by real w następnym sezonie był w stanie kupić jeszcze Hallanda.
2
@KrwawiaceoczyVEB wszystko jest robione pod sezon chcą za wszelką cenę wygrać L M ale nie dadzą rady nawet z Messim.
1
@kkbarca Laporta ratuje klub nie Messiego.!
0
A tak szczerze ciekawy jestem czy Messi się nie zatrzyma jak Kryśka w Juventusie ta presja Myśl o Barcelonie o domu.. Kto wie?
0
Można gdzieś skomentować komentatorów tvp?
0
@PatrychoO tak będzie..
0
@Unikatowy nikt Ci nie broni jeść pasztetu dudy
1
I dobrze Mbapet do białych a Halland do nas i la liga znowu urośnie..
1
@LeoMessiah No to prost.
1
Kto może być następcą Koemana? Jeśli ten nic nie ugra.. Myślicie, że Xavi??
0
@Commando Grizu ma 1/3 tego co Messi zarabiał poza tym Messi ostatnio dreptał i swoje lata już ma za chwilę 35.
0
@VegetaPolska Laporta się przyjaźni z Raiola więc nigdy nie mów nigdy.. Już tego powiedzenia doświadczyłem.
0
@kiper09 gdzie te czasy co jeden tylko komentował teraz to jest piach kur.. A
5
A co jeżeli Laporta nie podpisał kontraktu z Messim po to, żeby w następnym sezonie ściągnąć Hallanda. Nikt nie wie co siedzi mu w głowie przed wyborami mówił o Hallandzie ajjj.
0
@Dojaar zdecydowanie Wikinga.
6
Nie lubię Polskiej piłki polskiej ekstraklasy... Ale jak jakąś drużyna gra to kibicuje ma ktoś tak jeszcze?
0
Barca, Chelsea, Benfica, Dynamo Kijów Moja grupa.
0
@Junngeas wygrana City!!!!
0
@Woland10 prawdziwy kibic zostaje na zawsze nie kibicuje się dlatego że gra w klubie Messi.
2
@geass co tu za komedie wypisujesz.
0
@Garbatyy te dwie ligi to ten sam poziom, którąś musieli wybrać.
0
@Songo91 zdalną...
0
Chcę założyć konto na Fortunie co myślicie czy gdzieś indziej?
0
@Alan_fcbfan myślę 2 :0 dla Monaco