Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raz to i mucha pienię!
0
Halo Messi to nie Barcelona!
3
Nie grają tylko na Messiego i Messi nie widoczny.. Tak jak już mówiłem
0
Jeszcze nie koniec meczu a tu tyle komentarzy o PSG.
0
@donleo12 oby był dobry mecz i wygrana City.
0
Jutro stawiam u buka pewne City i Chelsea
0
Oj marzy mi się w nowym sezonie Halland i N'golo Kante... Ajj
0
@LeoMessiah Mourinho i Ibrahimovic
4
@Pawel13sz dzięki za materiał łzy w oczach ciarki na całym ciele.. Dziękuję Leo że mogłem cie oglądać.
0
Oby po tym meczu Rudy leciał.. Kiedyś chciałem tak bardzo, żeby Valverde odszedł ale dzisiaj jeszcze bardziej chce, żeby to rudy odszedł.
0
Ilu was z Państwa chce głowy trenera?
0
Panowie i Panie tak szczerze remisujemy z Levante i czara goryczki się przebrała i kogo widzielibyście na trenera FCB?
0
https://m.facebook.com/PamietneWalki/posts/1249159118877888?d=m
0
Dawać już tego Xaviego.
0
@Michu94 choćby nawet nauczy ich przynajmniej jak wychodzić spod presingu i co to jest pressing
0
Mam nadzieję, że to tylko kwestia godzin.. I żegnamy RUDEGO!
1
Nasi to mają w głowie chyba ostatnia wypowiedź Koemana
0
@Batys nie z tym trenerem
0
Taktyk Koeman.. Ajj
1
@kubasa jeszcze odszczekasz te swoje slowa
0
Jedziecie po Demirze, ale tu nikt nie gra większe gwiazdy są jeszcze gorsze chłopaka wyłączają z gry co tu się dziwić.. Kiedy Busquets gra do tyłu i wyłącznie.. Trzeba nowego trenera! Koeman miał sezon temu swoje zrobić a przegrał i nic już z tego nie będzie z tym trenerem! Liczę na Xaviego żeby przyszedł.
1
Nie ma gry nie ma biegania nie ma ruchu nie ma nic.. Koeman taktyk! Jaka taktyka taka gra..
0
Koeman kończ wasc wstydu oszczędź
1
@Lovalo im szybciej tym lepiej... Moim zdaniem
0
Jak my dzisiaj nie wygramy to bardzo bym chciał pożegnać trenera. Znowu bez pomysłu. Dajcie spokój
0
Cieszy że, że Gavi od początku.
0
Leo nie ma Xavi może wracać.
0
@busquets5 jak najbardziej jestem za
3
Dlatego jesteś trenerem żeby do hu..ja zrobić coś z zespołem a nie krytykować piłkarzy jakich się ma. Obyś szybko odszedł
0
@SuperPatsonFCB a jaką drużynę ma Granada ty wiesz co piszesz!