0

Ooo jaki valdek ostry kurw... 1 raz go takiego widze

0

Oby po tym meczu valdek został out

0

Fati chyba zesran...

14

Antuain co robi jest wszędzie

0

Arthur nie widoczny kurw...

1

Sancho wkręci dziś do nosa semedo

0

Busi zadowolony ze jest Captain

0

Valdek już osran....

0

Będzie ciężko z bvb

0

Obysmy mieli z niego Następcę naszego Krola

0

@Elosek na słabego Rakiticia

0

@Striker są jeszcze fotele i Wodzianka...

0

Mam nadzieję że tej zbroi nie obsra i postawi na De Jonga

0

Ja również Kanapa i ???? i emocje w 6 chłopa pozdrawiam

0

Jeżeli zagramy tak jak z Athletickiem W 1 kolejce to BVB nas rozjedzie...

0

@Kaisuj Bo boję się że będzie wszystko siedzieć w naszych głowach i taktyka będzie oczywiście zla

0

Ciekawy jestem co by zarząd zrobił jakbyśmy w Dortmundzie dostali Czwórkę....

1

Podniecacie się jakby to był bóg wie jaki mecz... Na silniejszych rywali to nie starczy i co nam zostanie PK smiech

0

Ten znowu kłóca Jezuu zrób coś z tym!

0

Chce innego trenera może po sezonie Jurgen przyjdzie moje marzenia

1

Dajcie spokój Panowie żaden Ansu żaden grizman nie spełnia naszych oczekiwań z tym trenerem kibicuje im od 20 lat i nie wierzę w tego kurw... Gościa i nigdy nie wierzylem

0

@zodiak_10 może i tak ale jakoś trzeba pozbyć się tego ev może to jakiś sposób bo z tą grą nigdzie nie zajdziemy

0

Nie ma gry nie ma nic zawsze tak będzie z tym pseudo trenerem

0

10 minut gry i tyle już nie zagramy tak jak w pierwszych 10 minutach i hu... Niech tak będzie i żebyśmy dostali baty i może zostanie wywieziony na taczce

0

Jeżeli przegramy albo zremisujemy będzie ciężko w tabeli i ten pseudo Tr... Powinien zostać wywieziony na taczce

0

@Flores dokładnie bravo ty!

2

Chciałbym żebyśmy przegrali z Valencia.. Może uda się go pozbyć taktyka naszego

0

Ile jeszcze trzeba porażek i remisow żeby go wyj... Ali Jezu zrób coś proszę

0

Jak narazie sprawdza się mój scenariusz oby przegrali i wyj....li tego marnego gościa..

1

A poza tym czy nasi scauci nie widzieli jak gra ten Jao Felix?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?