Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ooo jaki valdek ostry kurw... 1 raz go takiego widze
0
Oby po tym meczu valdek został out
0
Fati chyba zesran...
14
Antuain co robi jest wszędzie
0
Arthur nie widoczny kurw...
1
Sancho wkręci dziś do nosa semedo
0
Busi zadowolony ze jest Captain
0
Valdek już osran....
0
Będzie ciężko z bvb
0
Obysmy mieli z niego Następcę naszego Krola
0
@Elosek na słabego Rakiticia
0
@Striker są jeszcze fotele i Wodzianka...
0
Mam nadzieję że tej zbroi nie obsra i postawi na De Jonga
0
Ja również Kanapa i ???? i emocje w 6 chłopa pozdrawiam
0
Jeżeli zagramy tak jak z Athletickiem W 1 kolejce to BVB nas rozjedzie...
0
@Kaisuj Bo boję się że będzie wszystko siedzieć w naszych głowach i taktyka będzie oczywiście zla
0
Ciekawy jestem co by zarząd zrobił jakbyśmy w Dortmundzie dostali Czwórkę....
1
Podniecacie się jakby to był bóg wie jaki mecz... Na silniejszych rywali to nie starczy i co nam zostanie PK smiech
0
Ten znowu kłóca Jezuu zrób coś z tym!
0
Chce innego trenera może po sezonie Jurgen przyjdzie moje marzenia
1
Dajcie spokój Panowie żaden Ansu żaden grizman nie spełnia naszych oczekiwań z tym trenerem kibicuje im od 20 lat i nie wierzę w tego kurw... Gościa i nigdy nie wierzylem
0
@zodiak_10 może i tak ale jakoś trzeba pozbyć się tego ev może to jakiś sposób bo z tą grą nigdzie nie zajdziemy
0
Nie ma gry nie ma nic zawsze tak będzie z tym pseudo trenerem
0
10 minut gry i tyle już nie zagramy tak jak w pierwszych 10 minutach i hu... Niech tak będzie i żebyśmy dostali baty i może zostanie wywieziony na taczce
0
Jeżeli przegramy albo zremisujemy będzie ciężko w tabeli i ten pseudo Tr... Powinien zostać wywieziony na taczce
0
@Flores dokładnie bravo ty!
2
Chciałbym żebyśmy przegrali z Valencia.. Może uda się go pozbyć taktyka naszego
0
Ile jeszcze trzeba porażek i remisow żeby go wyj... Ali Jezu zrób coś proszę
0
Jak narazie sprawdza się mój scenariusz oby przegrali i wyj....li tego marnego gościa..
1
A poza tym czy nasi scauci nie widzieli jak gra ten Jao Felix?