Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Widać puste miejsca
1
Mimo tej nagrody nie chce żeby dziś Barcelona wygrała.. Może kibice w końcu w ostatnich minutach zaczną skandowac valdek out i może się uda i może jeszcze ten sezon nie będzie stracony
2
Dawać mi tu Wengera na sezon próby
0
Może Bartek podpisał z nim taki kontrakt że jak go sam zwolni to z 50mln musi dać nigdy nic nie wiadomo z tym Pseudo Fanem Barcy
3
Mam nadzieję że kibice w następnym meczu będą machać białymi chustami czy Bóg wie czym że go pojadą i może coś ktoś z tym zrobi
23
On nawet nie nadaje się do trenowania rezerw.. Bo z każdego dobrego zawodnika zrobi miernote
17
Odejdź gościu bo jesteś beznadziejny.. Pozwól nam odetchnac od twojego kulawego stylu jeśli to jakiś styl
0
Trzeba iść spać tylko jak tu zasnąć po takim wyczynie
0
Czy tylko my to widzimy
0
Czemu kibice nie wołają out Valverde
0
@mateusz19191010 stoi bo jest beznadziejny
0
Komentorzy już o tym mowia
0
@TheNekro94 bravo ty.............
0
@Szicek10 musi upaść na głowę fraj....
2
Ciekawe czy Messi po tym meczu będzie bronił trenera i czy rzeczywiście go bronił że dobrze wykonuje pracę paranoja Tzn jak Messi go broni bo nie musi tak trenować jak za poprzednikow
0
@FcBforever221 z górki to ty możesz zjechać gosciu
1
Jest strzał kur...
0
Panowie jeszcze jedna nam strzela mówię wam
0
Bravo jestem szczęśliwy bo grają lepiej i może kurmmm wreszcie go wyjeb...
1
I po ev mam nadzieję
0
Panowie spokój to taktyk hahahhahaha
0
Messi jest bez formy nie oszukujmy się z takim trener... Gdzie złapać formę chęć do gry
2
Nawet taki grajek jak De Jong zgaśnie przy tym gościu Boże do pomóż
0
Czekam na 2:0 i do dyscyplinarki
0
Ciekawe co powie nasz taktyk po meczu jak przegramy a bardziej co Powie nasz Bartek
0
Co tu się wyprawia
0
Za griezmana porażka suarez powinien zejsc
0
Jaki tren mm taka gra proste Panowie..
0
Gramy taj jak był trenerem Bilbao do tyłu i może jakiś kontratak ha ileż można niech znowu zrobią votum nieufności