0

@Mati90fcb ty widzę gościu następny jesteś uposl.... Ony gra wygląda tak od początku sezonu a ty pierdo... Isz takie smieci

1

Komentarz usunięty

1

Dramatem jest cały zespół nie tylko jeden człowiek jaki trener taka gra taka motywacja

0

To rywal musi biegać buuuaahhhaaha

1

Trzeba go jak najszybciej wypi....lic mam nadzieję że po tym sezonie nigdy nie zobaczę takiej Barcelony

0

Ciekawe co by się stało jakbyśmy nie wygrali

1

Boże... Kiedy ten SK.... Iel odejdzie.. On jest żal... Sny

0

Messi ma taryfę ulgowa kur.....

0

@culesjasiules w jakim ty świecie żyjesz

0

Zero reakcji trenerskiej zero pojęcia zero taktyki nadawał y się do Milanu

1

Cały Valdek ostatnio mu się udało z vidalem i teraz to samo

0

Dajcie spokój musimy się pogodzić z taką gra z tym kur.... Trener... Masakra.. I z tym bartkiem

0

To jest Nonsens!

0

Mam dość tego pseudo Tr...

0

Bravo i zaczyna sie

0

Kiedy ten gość zostanie wyj.... Any

0

Jak my ze Slavia nie umiemy grać aj 3 kompromitacja w drodze Panowie

0

I znowu Ter Stegen

1

Mam nadzieję że po przerwie wejdzie Dembus

0

Ter Stegen uratował nam tylki nie dawno

0

Nie urywamy du.. yy

0

Ale tak będzie za ev...

2

Gramy ja reprezentacja Polski jedna połowę.. W drugiej już pomsta do nieba

2

Kiedy ku.... Ten ev... Odejdzie

0

W 2 połowie żadnej akcji nie mamy

0

@vukoo1 ale niech pokaże zaangażowanie

2

Messi do zmiany

0

Dla mnie nic nie gramy 3 akcje i 3 bramki... Nie da się oglądać w 2 połowie Sevilla gra lepiej a my nic nie możemy zrobić żal panowie

1

Do zwolnienia i to już..

6

A ja czuję że dziś też nie wygramy i oby to był ostatni mecz ev w tej drużynie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?