Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mati90fcb ty widzę gościu następny jesteś uposl.... Ony gra wygląda tak od początku sezonu a ty pierdo... Isz takie smieci
1
Komentarz usunięty
1
Dramatem jest cały zespół nie tylko jeden człowiek jaki trener taka gra taka motywacja
0
To rywal musi biegać buuuaahhhaaha
1
Trzeba go jak najszybciej wypi....lic mam nadzieję że po tym sezonie nigdy nie zobaczę takiej Barcelony
0
Ciekawe co by się stało jakbyśmy nie wygrali
1
Boże... Kiedy ten SK.... Iel odejdzie.. On jest żal... Sny
0
Messi ma taryfę ulgowa kur.....
0
@culesjasiules w jakim ty świecie żyjesz
0
Zero reakcji trenerskiej zero pojęcia zero taktyki nadawał y się do Milanu
1
Cały Valdek ostatnio mu się udało z vidalem i teraz to samo
0
Dajcie spokój musimy się pogodzić z taką gra z tym kur.... Trener... Masakra.. I z tym bartkiem
0
To jest Nonsens!
0
Mam dość tego pseudo Tr...
0
Bravo i zaczyna sie
0
Kiedy ten gość zostanie wyj.... Any
0
Jak my ze Slavia nie umiemy grać aj 3 kompromitacja w drodze Panowie
0
I znowu Ter Stegen
1
Mam nadzieję że po przerwie wejdzie Dembus
0
Ter Stegen uratował nam tylki nie dawno
0
Nie urywamy du.. yy
0
Ale tak będzie za ev...
2
Gramy ja reprezentacja Polski jedna połowę.. W drugiej już pomsta do nieba
2
Kiedy ku.... Ten ev... Odejdzie
0
W 2 połowie żadnej akcji nie mamy
0
@vukoo1 ale niech pokaże zaangażowanie
2
Messi do zmiany
0
Dla mnie nic nie gramy 3 akcje i 3 bramki... Nie da się oglądać w 2 połowie Sevilla gra lepiej a my nic nie możemy zrobić żal panowie
1
Do zwolnienia i to już..
6
A ja czuję że dziś też nie wygramy i oby to był ostatni mecz ev w tej drużynie