RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kiper09 od kiedy faule są za falowanie samego siebie?
0
niedobrze mi się już robi jak widzę te wrzutki
0
jak to jest ze na allegro nie kupię płynu do spryskiwaczy z metanolem jako osoba prywatna a na shopee już tak? to jest jakiś zapis w regulaminie allegro czy jak?
1
@Janiama 3:1 dla nas
2
@FCBparasiempre niby młodość a jednak stara dama
1
@blodziakk betclic, na 9 najbliższych meczy w 7 masz opcje over pkt zawodnika
6
Jaka jest wasza ulubiona polska piosenkarka?
u mnie bez wątpienia Sanah.
0
mam opaskę honor band 6, mogę ją ładować np. ładowarką do telefonu (kabelek od zegarka podłączony do ładowarki do telefonu no i to do kontaktu) czy jedynie po USB z kompa?
26
jeszcze może Eriksena obwiniacie, że zataił swoją chorobę serca? niektórzy to serio są lekko mówiąc ograniczeni umysłowo
10
@FC1899Barca "Każda stacja pokazuje to co po prostu chce pokazać" serio? niemożliwe
1
@Comfortable_ betclic
0
@xVENUMx mozesz tabakę wciągnąć, wyleczyć nie wyleczy ale przeczyści nos dosyc dobrze
0
Ocena dzisiejszego mieczu w skali od kumana do 0? nie mogę ogladac niestety
0
@kkbarca na strumyk tv pewnie bedzie
0
@JohnnyBarca ja właśnie kocham ten efekt :D
0
kurua dajcie jakas promocje na mi banda z nfc
1
@Arkon Zendaya :D
0
ma ktoś z was cos takiego w samochodzie?
https://shopee.pl/product/541009900/13937419186?smtt=0.554277092-1635539520.9
trzyma się to w miarę stabilnie?
0
@macio_944 szanse zawsze są 50%, albo wygra messi albo ktoś inny. proste? proste
1
@kryhaa teoretycznie nie, szczególnie nie na słońcu. jakiś lekki wysiłek to wiadomo, można coś porobić
3
@Janas11224 tego i tak nic nie pobije xd
https://www.apple.com/pl/shop/product/MX572ZM/A/zestaw-kółek-apple-do-maca-pro
0
@Abominacja no akurat ten ostatni akapit to nie ma nic wspólnego z prawdą. to tak jakbyś przetlumaczył "wierzę w ciebie" jako "i tower you", niby to samo ale jednak nie do końca. niektóre angielskie słowa nie mają dobrych odpowiedników w polskim. "shit" mimo wszystko w 99,9% jest słowem mniej lub bardziej wulgarnym.
0
fajny kurs na Bayern live, można zagrac łamaka po kursie 13
2
raz się przegrywa a raz przegrywa
0
@4drian0 niby spoko ale imo ta nowa "oprawa graficzna" zabija klimat tej bajki
1
@Comentateiro no nie wiem, szczerze mówiąc to rzadko, bardzo rzadko spotykam zeby ktoś tego uzywal
0
ale ta strona bierna w angielskim jest bez sensu xd
1
Fentanyl nie raz zebrał śmiertelne żniwo - tak było też w przypadku Mac Millera. Teraz rodzina zmarłego rapera jest o krok bliżej sprawiedliwości.
Magazyn XXL dotarł dziś do wczorajszych dokumentów sądowych, w których dilera Maca Stephen Walter przyznaje się do sprzedania raperowi fałszywych tabletek zawierających fentanyl - to jego nieumyślne połączenie z alkoholem i kokainą doprowadziło do śmierci. Grozi mu do 20 lat pozbawienia wolności.
via Popkiller
0
@Robert1603 punkty, nie ma hajsu na odprawe
3
@Rust_Cohle jeszcze śnieg za chwile i znowu będzie cza ino łopatować