3

@Rust_Cohle jeszcze śnieg za chwile i znowu będzie cza ino łopatować

2

zimno w tej szkole kurła

0

@Kwiatek67 mialem hbo go ale jakoś na netflix jest więcej treści, które trafiają w moje gusta.
@BartqRKO u mnie dopiero na ten miesiąc (21.10-20.11) pobralo 60.
@Bogan wydaje mi się, że to byłby strzał w kolano dla. Netflixa, sporo kont by im odpadło bo jednak płacić te 15zl na miesiąc a 60zl to jest roznica

0

no i finalnie netflix zwiększył cenę i pobiera sobie po 60zl :/

1

kupony na Real postawione? musimy nałożyć klątwę

0

2

@koziar Szkoda człowieka :(

1

Lvbet ma najgorszą apke że wszystkich buków. nie zapraszam do dyskusji

1

https://zdrowie.radiozet.pl/Choroby/Choroby-zakazne/Nowy-lek-pomoze-wyeliminowac-borelioze-przelomowe-odkrycie
fajne info ale chyba radio Zet oszczędza na osobach, które sprawdzają tekst przed publikacja xd
"Jak mówi współałtorka badnaia"

0

0

@Nazio87 kawa fujka :D
Yerba lepsza

0

@Aqualitek to akurat jedna z pierwszych pozycji razem z Grand Tour do obejrzenia :D

0

@wojopancer w laptopach masz dyski HDD czyli dyski talerzowe, które mają prędkość odczytu i zapisu sporo niższa niż SSD, jak podmienisz HDD na SSD tak laptop nagle zacznie działać z prędkością formuły 1

1

przymierzam się do zakupu amazon prime na rok, jakie seriale polecacie tam obejrzeć? tematyka dowolna

2

@Arkon Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Bartosz Zmarzlik, Michael Jordan

1

@Rust_Cohle same pewniaczki bede dawal

0

@Zoker mówisz o tym patronite w kształcie znaku stop z białą rączką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Tomo_95 u mnie właśnie 3 kumpli dostało opier..ekhem.. od dyrektorki za to, że na przerwie 20min poszli do żabki oddalonej od szkoły o 300 metrów xd

0

Pamiętacie czasy jak niespodziewana była porażka Barcy?
No teraz jest podobnie tylko, że niespodziewane jest zwycięstwo

2

God of War właśnie wleciał na Steama (można kupić, premiera 14 stycznia 2022).
Cena: 219zł xd

0

@amanter daj pan 100zł jak taki hojny pan jest

0

@Matelel Dodi Lukébakio

1

@eydeem cos od 70mai, odpal sobie jakiegos stop cham czy coś, często na nagraniach jest podany model kamerki, będziesz widział jakość nagrań itp

5

@NaFazieHitman aż się łezka w oku kręci

1

@ElTomas takie coś na 2 dni za piątaka
https://prnt.sc/1wr5fy7

1

@kryhaa albo pewne substancje mu zhakowaly mózg xD

7

ale 6ix9ine sobie wrzucił fotę w tle na spotify XD

0

@tadzik447 to pewnie zalezy jakie iptv bys kupil. ja uzywam plusx i jest bardzo ładnie, porównując do delty to na 100% jest ładnieszy obraz

0

@tadzik447 używałem ale mimo wszystko odradzam bo Delta działa na zasadzie P2P (peer-to-peer), czyli ty oglądając jednocześnie udostępniasz obraz dalej (samo odbieranie jest ok, ale nadawanie już jest nielegalne).
@Criss18Barca też weź to pod uwagę :P

2

@Garbatyy no zadajesz pytanie sugerując, że Polska jest okropna itd. nie uwzględniając że na całym świecie są takie akcje, owszem nie powinno ich być ale są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?