RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KapitanKnykiec można, jak najbardziej, sam jestem tego dowodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Isso89 tata miał u nich numer od dobrych 20 lat, zero jakichkolwiek promocji i śmieszne 2gb internetu w abonamencie za bodajze 35zl, po postraszeniu na linii o odejściu od nich zwiększyli do 10gb w tej samej cenie, z internetem domowym pełno problemów, konsultanci momentami są dosyc chamscy. ja z rodzicami byliśmy w t mobile przez kilka lat, teraz wszyscy przenieśliśmy się do Mobile Vikings, ja jestem tam już ponad rok.
plusy:
25gb interneru z kumulacją
rabaty jeśli ktoś zamówi karte z naszego linku polecającego (po zaporszeniu 5 osob, które będą opłacać rachunek ty masz wszystko dosłownie za darmo)
Za zebrane GB w kumulacji mozesz kupic różne produkty w ich sklepie (aktualnie chyba są tylko jakieś zestawy gadżetów)
Nie jesteś związany żadna umowa, chcesz zrezygnować po tym miesiącu to po prostu nie opłacasz rachunku.
minusów poki co nie znalazlem
0
@KrzysiekM 100gb do kumulacji czy na miesiąc? może do mnie też się odezwa za pół roku xd
1
@Isso89 ja od siebie polecam uciekać od tego śmiesznego operatora
0
spanie dzis meczy przepotężne
1
mame ale jutro nie ide do szkoły, znowu będą się ze mnie śmiać :(
0
dylemat na dzis
założyć na mecz koszulke Griezmanna czy Messiego xD
0
polecam na netflixie serial Unsolved, historia 2Pac'a i Notoriusa B.I.G.
5
już wkrótce...
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/241807164_6092689597438671_4387305003337604128_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=bCVSteh6RwUAX_-l6H3&tn=0qcbC3YBTjurTffm&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=f79c0a1719c3ea58f36fb0c59b007fcc&oe=6163089C
5
alez mam ochotę na kebaba, taki w cieście z mięsem mieszanym mmmmmniam
0
jest jakaś apka, która pozwoli mi na zagranie w cards against humanity ze znajomymi i oczywiście własnymi zestawami kart?
Mam pobrane cos takiego https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gianlu.pretendyourexyzzy ale w jaki sposób bym własnych kart nie dodawał to i tak nie mogę dodać ich do gier :/
2
@patry295 idealna do patusiarskiego palenia
3
Brawa Panie Erling.
https://prnt.sc/1ruj36d
ciekawe czy da znać czy była smaczna
6
@Comentateiro Areczku, zostaniesz na nadgodziny?
0
@Barca1992 floryde też podawales mi jako przyklad ;)
0
@Barca1992 jak tam twoja floryda bez lockdownów?
1
W sobotę o 21:15 na BBC Birt odbędzie się premiera filmu "9/11: dzień ataku"
To było nie do uwierzenia, jak oglądanie filmu katastroficznego... Nie od razu docierało do patrzących, że to, co widzą na żywo czy na ekranie, to nie efekty specjalne ✈
W 20. rocznicę zamachów na #WorldTradeCenter zapraszamy na program składający się z niepublikowanych dotychczas relacji, zarejestrowanych na telefonach komórkowych nowojorczyków przebywających w centrum tych dramatycznych zdarzeń. Pozbawione komentarza nagrania wykonane przez zwykłych ludzi, którzy dokumentowali walący się dookoła nich świat, oddają przerażającą atmosferę tego dnia.
"9/11: dzień ataku" w sobotę o 21:15.
via BBC Birt (fanpage)
0
no i gosc na polskim zaczął gadać o polityce, zaraz mnie szlag trafi
0
właśnie skończyłem pobierać new world, kusiło odpalić na chwilkę. wydaje sie być dobrą grą, chyba zdecyduje sie na zakup. taki mmorpg, przypomina mi dosyć risena.
no a teraz pora do szkółki xd
1
@korolocik nie, chociaż może jednak tak ale w sumie to nie wiem
4
Tak projektowano nasze koszulki na LM
https://zapodaj.net/7d7421d074442.jpg.html
2
@Criss18Barca oczywiscie ze przeciw
1
@PatrychoO jakby nie ten tył :/
8
Ja tylko przypomnę, że Anglia grała w finale Euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rewolucja123 mają w głowie plan na biznes bo wiedzą co aktualnie się klika
0
@Kamilyom więc to pewnie ta "player version" tak jak zakładałem.
1
@Commandement ogólnie nie przepadam za takimi materiałami, do meczu w niej posiedzieć można ale na np. wyjście na boisko już dla mnie jest tragiczna (zarówno oryginalna jak i podróba, żeby się nikt nie przywalił znowu :P)
materiał ogólnie, tak jak pisałem, wydaje się być taki sam bądź bardzo podobny ale mimo wszystko bardziej przewiewny, stawiam go nieco niżej niż ten od Nike ale dzieli je niewielka granica
0
@Ghotti promocje są to fakt ale nie są one wieczne :P
wszystko zależy gdzie się zamawia, na stronie nike domowa z aktualnego sezonu kosztuje 380zł, r-gol 330zł
3
@Avada Kedavra https://sjp.pl/replika
tak.
4
@marko111122 @michal2007 @Mucha1992 @Strays77 @Antimadridista_WR @KriShna @pauletaa @PatrychoO @Commandement