0

@deyna2018 gram na pc, co do konsol to nie mam pojęcia

1

zawiodłem się na tym nowym pesie aka e football :(
podania często latają gdzie chcą, są za wolne a prostopadlego znowu nie da się lekko do przodu zagrac no i poruszanie się zawodnikami strasznie jest toporne

0

@Bobo25 jednak nie mit, nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Bobo25 legenda głosi że teraz nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@DwayNee ja miałem taką sytuację, że kilka metrów przed przejściem ktos kliknął przycisk i światło zmieniło się na pomarańczowe, według mnie bezpieczniejsze było przejechanie niż mocne hamowanie no ale cóż, egzamin z wynikiem negatywnym,dodam, że do wrócenia do MORDu zostało mi mniej niż kilometr :)

0

Komisja wojskowa czas start, wszedłem o 8;10, ciekawe kiedy wyjdę xd

2

Podziwiam ludzi z Lego odpowiedzialnych za tworzenie mechanizmów w tych przeróżnych zestawach, trzeba mieć łeb żeby to wszystko ogarnąć, w dodatku z plastikowych klocków :D

0

@Chaoss panie, z aktualnymi cenami kart graficznych i ich dostepnoscia to nawet nie ma co patrzeć na kompa

2

luuk to człowiek mem

2

@katalonczyk987 zerwać może się nawet i zaraz po wymianie ale taki 9 letni to ryzyko

0

@Blanco16 30min temu wpłacalem na betclic, wszystko działało

0

@Barcaa12 szczepionka nie zapobiega zarażeniu się (w tym rozprzestrzeniania choroby dalej) tylko znacząco zmniejsza większa szansę na przebycie tej choroby bez późniejszych skutków oraz z łagodniejszymi (lub zerowymi) objawami

0

@Peszko07 on wytrzyma do tego przyszłego roku?

0

orientuje się ktoś czy empik realizuje zamówienia płyt w preorderze? mianowicie mam zamiar zamówić płytę Reto - W samo południe, jest możliwość jej zakupu na empik.pl ale jej premiera odbywa się 1 października no i nie wiem czy jest to wersja preorderowa czy już ta "zwykła".

ps. tak wiem wiem, że na chillwagon.pl można zamówić preorder

1

szkoda xd


znaki

0

@Worny aż się mordka cieszy jak się ich widzi :D

2

@ChampionLW bawię się bawię trzeba się przewietrzyć czasami to zajrzę na minutke

1

pozdro dla wariacikow z la bambli z weseliska. zdrowie pary młodej i wasszr

41

Po długiej i poważnej chorobie odszedł ojciec Nicoli Zalewskiego. Niech spoczywa w pokoju.

Przynajmniej zobaczył debiut syna :(

0

Gral ktos w New Star soccer na telefonie? Można tam grac jedna karierę do woli czy kiedys się to skończy?

0

pany, jak zamawiam koszulke oversize to mam celować w taki rozmiar jak normalne koszulki czy jednak o rozmiar mniejsza? xd

3

ten ostatni singiel ReTo (Jeździec) tak siada ze glowa mała, świetny vibe. Ogólnie podoba mi się ta stylowka ReTo z ostatnich singli, Boa i Kruk były spoko, fajnie się słuchało ale ta płyta będzie czymś o poziom wyżej

3

Gregor Schlierenzauer ogłosił zakończenie kariery w wieku 31 lat.

- czterokrotny medalista olimpijski
- dwunastokrotny medalista mistrzostw świata
- dwukrotny triumfator Pucharu Świata i Turnieju Czterech Skoczni
- najwięcej wygranych w konkursach Pucharu Świata w historii (53)

Legenda! ????????

0

@DonMatteo901 ja tam na soccerstand się widzę 9

0

@AmigoBlancos raz podobno wystąpił, z tego co kojarzę to jako śmieciarz tam gral

0

też wam laguje facebook na przeglądarce pc? uzywam opery gx i podczas pisania musze czekac kilka a czasami kilkanascie zeby moja wiadomosc sie pojawila w miejscu do wpisywania. tylko na fb tak mam

2

Nowa piosenka od Maćka aka "Dissblaster" aka "Footroll" pt. "I'LL BE MESSING YOU"


1

Przedwczoraj zacząłem ogrywać Beat Copa, świetna gierka. Polecam sprawdzić, na Androidzie za darmo (jakaś część, później trzeba kupić), na PC za ok. 5zł

9

Polska według lewicy xd


1

@Comfortable_ witam. ja na nogach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?