RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce
0
@PatrychoO zimy argus aloesowy - tego niczym nie pobijesz
2
@amanter zidiocenie społeczeństwa to zakazanie szczepienia, niezależnie czy to dzieci czy dorosłych. tak jak kolega wyżej napisał, sama karteczka potwierdająca szczepienia nic nie daje, też mogę kazać wstawić znajomemu na twittera zdjęcie mojej karteczki z podpisem, że umarłem po 2 dniach od podania drugiej dawki, nie masz pewności, że nie jest to fejk.
0
@Rewolucja123 pobierz sobie to https://www.instalki.pl/programy/download/Windows/biblioteki/All_in_One_Runtimes.html
i zainstaluj wszystko co można. pobierze Ci m.in. visual c++, które podał kolega wyżej, i kilka innych składników i programików, które wyeliminują takie błędy w przyszlości
ps. czy origin nie zmienił się w EA Desktop?
6
@amanter wyprane mózgi hmm xd
ile w takim razie osób zmarło STRICTE przez szczepionke?
"He had no known health problems." Eriksen też nie miał stwierdzonych, i co? i dopadł go zawał i to gościa, który jest badany o wiele dokładniej niż szary człowiek.
ludzie z wypranymi mózgami - łączmy się!
3
Pandev ogłosił że po dzisiejszym meczu kończy karierę reprezentacyjną
0
@LionelM95 a weź ty wyjdz xD
1
warto było na tą girone postawic...
8
Wojciech "Szlug" Szczęsny xd
https://zapodaj.net/00f0547cfb1e1.jpg.html
0
sport.tvp.pl padło czy cos u mnie nie tak?
12
@tristan87 jak chcialo mi sie śmiać jak do nas przychodził tak później żałowałem, że odchodzi :P
0
@Barca1992 a jak ta łączona ma wyglądać?
1
@Janiama Włochy 2:0 Walia
Szwajcaria 2:1 Turcja
0
@AmigoBlancos przesada
0
@truskawa68 tak spacja wykrzyknik
8
Luis Enrique:
"Podobała mi się Polska. Sprawiła nam więcej problemów niż Szwecja. Zasłużyliśmy na wygraną, ale nie udało się. Podoba mi się idea Paulo Sousy, odwaga, pressing, przez pierwsze 5 minut nie potrafiliśmy wyjść z połowy. Jak będą tak grać, mogą pokonać każdego."
3
@trolownik oj do pozamykania to trochę zabrakło xd
0
@Sangria było szczęście ale i było też większe zaangażowanie. jak tak wyjdą na mecz że Szwecja to mamy sznase
0
u mnie na wsi wlasnie odpalili fajerwerki XD
0
dlugo sie nacieszylismy :(
1
LECIMYYYYYYYYYYYYYY
7
https://zapodaj.net/025d91a47aab8.jpg.html
tak będzie, nie zmyslam
2
@barcamember kochać semedo
19
Jest i on
0
kurde ten Own Goal to królem strzelców zostanie. już 5 bramek ma na koncie.
1
zimne radlery w takie dni to zbawienie
4
oddajcie mi moje ukochane 15 stopni w słońcu :(
0
@MarioVeB! kibic ma też na czym tracić
pieniądze xD
0
taka abstrakcyjna sytuacja, co w przypadku jakby w którejś grupie na Euro padały same remisy, np. tylko 1:1 oraz każda drużyna miałaby tyle samo kartek. co jest wtedy brane pod uwagę?
0
a kupony znowu płoną