RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 wystawiłem Nokię 3310 2017 za 60zl, opcja wysyłki włączona. 2 dni temu dzwoni gosc, pyta o telefon, mowie ze juz w tej cenie wyślę, stwierdził że za chwile kupi. no i właśnie mija 2 dzień i dalej nie kupił :D
juz wolę zapłacić prowizje na allegro ale sprzedać bez większych problemow
0
Bayern Monachium oficjalnie ogłosił, że Robert Lewandowski będzie pauzował około 4 tygodnie.
????
Iwański pozamykał japy hejterom
1
@prucnalkam na pewno omijaj cupsella bo u nich wydruk sie rozwali albo wyblaknie po kilku praniach
12
Oficjalnie: Sergio Aguero po sezonie odchodzi z Manchesteru City
no to czekamy na sergio aguero crazy trick & skills welcome to barcelona danza kuduro edition
0
@Barca1992 u niemca zawsze zagra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
504 poprawki w patchu 1.2 do Cyberpunka. No nieźle.
3
@MSN30 ten moment kiedy nie ogarniasz który czas jest który ale dajesz rade się komunikować :D
3
no i herb Valladolidu na głównej dalej źle wycięty xd
1
Dzis final szachowych PolChampsów jakby kogos interesowało :D aktualnie partia prosów - FM Kozok - FM Szparu a o 20 finał streamerów Rybson-Slayprox.
stream: https://www.twitch.tv/dawidczerw
1
@Mario96w no i zepsułeś mi dzień, myślałem, że spałem 9h :(
zapomniałem o zmianie czasu
0
@FC1899Barca znam niektóre tytuły z beki kręconej wokół jego osoby i jego filmoów, żadnego nie oglądałem ani przez 5 minut, ot takie zaskoczenie :)
14
@FC1899Barca piekłem jest też zmuszanie się do oglądania filmów papryka
0
@Kurkmen paaaanie, wyobrażasz sobie co by się działo w mediach jak w TVP wyciszyliby kogoś z PO czy w TVN kogos z PiSu?
0
@Mns21 seen, fajna tekstówka :D
0
@Joe_Pesci sprawdzaj na pepper, stronka gdzie wstają różnego rodzaju promocje
0
https://imgur.com/a/kdWbnLe
chryste panie xD
akcja na prawie 50 komentarzy, 90% z nich to obrzucanie się nawzajem błotem i płacz, że ktoś komuś obraża rodzinę jednych i tych samych osób. piękne są ta grupki na fb xd
0
Ciekawy odcinek od Ignacego
0
@Joe_Barbaro ewinner custom bet :D
9
4 test na koronawirusa u Klicha był pozytywny.
Testy Klicha (od najstarszego) :
negatywny
pozytywny
negatywny
pozytywny (dzis)
zapraszam do śledzenia xD
0
@gumaz @PatrykBarcelona nie wiem, nie wnikam :D
pomogłem ile mogłem, zgłosiłem jego konto jako włamanie powiedziałem mu też, żeby skontaktował się ze znajomymi i powiedział żeby zrobili to samo.
0
ktos ukradł znajomemu konto na fb, zmienił email, haslo i numer telefonu. kolega zgłosił utratę konta i wysłał zdjęcie prawa jazdy (mógł być dowód, paszport, prawko),tak pokierowała go apka/strona jak chciał się zalogować.
jest jeszcze jakaś opcja zeby przyspieszyć odzyskiwanie konta? ile w ogóle może to trwać?
0
@Bobo25 nawet nie włączyłem :
0
Jest jeszcze szansa na brameczkę Polaków? xd
1
halo polsza prosze wygrać, wszystko na kuponie wchodzi tylko nie wy :(
3
@BulaKG ubóstwiam
1
@Nazio87 panie toż to było 2 dni temu już wiadomo
1
dobre tekstowo
2
Psyonix tworzy grę o tej samej tematyce co Rocket League - Rocket League Sideswipe.
Różnice? a no takie, że gra jest 2D, bramki znajdują się nieco wyżej boiska i co najważniejsze - będzie dostępna na Androidzie i iOS :D
1
czy stockowy cooler intela (był na płycie z socketem 775) będzie pasował pod socket 1156?
1
@inFamous jak bardzo chcesz i nie przeszkadza Ci konto, gdzie wpisy są raz na 2 miesiące to mogę coś wstawić xd