RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LeoMessiah tak jak wyżej piszą, pewnie zapalenie ucha środkowego. miałem bodajze 2 razy w życiu, przez większość dnia wszystko spoko (przy dotykaniu faktycznie czułem ból), gorzej było w nocy bo z bólu sie budziłem dosyc często. najlepiej ogarnac wizytę u lekarza.
Sam też sporo uzywam słuchawek, przez ponad połowę dnia nauszne, wieczorami douszne przez 2-3h
0
@maroon zakładam, że jeśli strona jest rządowa to jest niewielka szansa, że dane pójdą w nieodpowiednie ręce,ktore będą mogły z nimi cos zrobic
0
@l0Messini nie wiem czy sie da, mialo to byc prześmiewcze pytanie bo nie rozumiem w czym kolega wyzej ma problem, jak tak bardzo przeszkadza mu to, że musi poprosić domownika o pesel to niech zawoła go do kompa i niech dana osoba uzupełni swoje informacje
0
@LionelM95 domownicy myślą, że weźmiesz na nich kredyt czy jak? xd
0
@chavez tez prawda ale mimo wszystko to Łuki ogarnia wszystkie deale, przynajmniej z tego co wiem
0
@wroclawianin89 nawet w Polsce mamy firmę, która ogarnia produkcję takich chipów do płatności (można nawet je już kupic, cena jedyne 200€ :D), ciągle starają się zmniejszać ten chip, żeby jak najmniej był widoczny pod skóra. jak ktoś jest zainteresowany to na kanale Kuby Klawitera jest wywiad z szefem(?) tej firmy, w miarę nowy film więc bez problemu znajdziecie
1
Wujek Łuki to jednak ma łeb do interesów.
Mama wraca z pracy (sklep na wsi, wielkościowo jak np. 3 żabki) z pytaniem co to jest ta ekipa bo z kilku wiosek dookoła przyjeżdżają ludzie i pytają w sklepie czy kupią tu lody ekipy i wychodzą z kilkunastoma sztukami.
0
@tomek8756 @dammar91 https://www.pepper.pl/promocje/player-na-30-dni-1-zl-383312 tu wszystko opisane
0
jest coś wartego uwagi na Player do obejrzenia?
jest opcja nabijania miesiąca za 1zł w nieskończoność więc się zastanawiam czy warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Nano22 skąd yerbe zamawiasz, że twierdzisz, że szukali czegoś na granicy? :D
2
@VamosBarca12 nie wnikam czy prawdę czy nie ale kultury to cie chyba nie nauczyli
1
@TheNekro94 @Bykunn dzięki za info :D
0
@Kusco15 też nie jestem w temacie ale twitter to miejsce gdzie każy po każdym jedzie więc nic dziwnego
0
mam wadę wzroku (niewielką) i prawko na 5 lat, wymiane mam pod koniec lutego 2025r. wtedy po prostu robię badania i dostaje nowe prawko czy trzeba jeszcze coś ogarniać do tego?
0
@Barcaa12 ale co niby ryzykujesz? będziesz się słabo czuł przez dzień, dwa i tyle
0
@mientusek1407 usuń to bo jeszcze Ci bana wlepią xd
3
@DonMatteo901 a kto się dziwi, że tak zapytam?
0
@norbi77 trafiłeś :)
0
@killingjoker101 na eleven tez ponoc jest
9
@norbi77 właśnie pod koniec wypowiedzi wyjaśniłeś sobie dlaczego jednak jest decydujący :D
1
@Dertinho nie dość że..... w dupe to jeszcze komornik na chacie :D
0
@Thomas99PL organizm różnie reaguje, nie zależy to czy jest to szczepionka taka czy taka. ostatnio babcia z dziadkiem byli szczepieni (w sumie nie pytałem jaka szczepionką), babci nic nie było, dziadek minimalnie miał podwyższoną temperaturę (lekko ponad 37) a natomiast 2 nauczycieli z mojej szkoły czuło się tak fatalnie, że nie mogli wstac z łóżka (oni na 100% byli szczepieni astrą).
wedlug mnie to. jest totalna loteria jak ktoś będzie się czuł po zaszczepieniu
2
Czy moderacja serio uznaje informacje o tym, że ktoś w serialu chce ugotować zupę jako spoiler?
jakimś dziwnym trafem taki mój komentarz został usunięty...
0
Komentarz usunięty
0
@joloskyy pierwszy sezon już jest, nie mam pojęcia czy cały. pełny tytuł to The Walking Dead World Beyond
1
@Stagiryta pobierz shiginima launcher, wybierasz w nim wersję minecrafta i ją pobierasz
1
zawiodłem się ją tym Garage Kamikaze, takie praktycznie bez smaku. Hard lemon sto razy lepsze
1
@kuz Anka będzie oglądać jak Robercik obala coś z glutenem xd
0
wykonuje ktoś druki z drukarki 3d na zamówienie? potrzebuję info jak wyceniacie wydruki
3
@marcin62 aj tam, do Niemców w wolfensteinie się fajne strzela i nikt się nie przypierdziela oprócz Niemców (o zgrozo), którzy u siebie na rynku mają jakąś okrojona wersję z wyciętymi obrazami Hitlera czy coś xD