0

@Zoker no to pewnie trzeba będzie gdzieś poszukać :P

0

@Zoker musze obejrzeć wreszcie :D
kiedyś trafiłem na netflixie na kreskówke, wciągnęła bardzo

3

@MatiVEB25 u mnie działa

0

ciężki wybór, stream Magnusa Carlsena lub netflix ;x

0

@Rust_Cohle czyli jak w wiekszości przypadków kupuje ubrania za 50% czy nawet i 25% ceny, którą ty podajesz, to jestem lumpem? sorry, ale wydawać setki zł na bluzę, która jedyne czym się wyróżnia to napisem Supreme, czy jakimś innym, to dla mnie debilizm.
tańsze bluzy często mają super nadruki, czasem jakiś haft a te droższe, tak jak pisalem, robią z ciebie jedynie chodzącą reklame.

6

@karlu105 mbank

0

jakaś alternatywa dla Delta Media Player? coś w podobnej cenie i z podobną ofertą kanałów. no i oczywiście, żeby nie było to P2P bo nie chce mi się juz z vpnami bawic

1

wyczuwam jutro wysyp pięknych memow związanych z superligą xd

0

@aldewir co jeśli superliga była przykrywką tej zmiany formatu? ;o

0

@Maciasek to używanie pleonazmów jest jakieś zakazane czy jak? :D

0

Jakieś filmy czy seriale na faktach autentyczych? tematyka dowolna, rozpatrze każdą propozycje :D

0

czy edycje windowsa 10 maja takie same wymagania? są jakieś różnice między nimi? jest sens instaloać pro na kompie używanym do przeglądania neta, używania worda, excela i od czasu do czasu pogrania w jakieś gierki?

4

@Rudi35 gang antyszczepionkowcow czy antycovid?

1

@Gappeq nie pale, nigdy nie paliłem ale jestem za legalizacją

1

@Czarodziej1980 nie zmarły? to kto?

nie pisz tyle komentarzy jeden pod drugim bo za spam mozesz wylecieć.

0

okropne jest śledzenie paczek poczty polskiej. gdzies w nocy dopiero na tracking pojawiło się info ze wczoraj o 11:00 paczka w trasie, kiedys nawet nie było informacji, że została wysłana a ją dostałem

11

chwilę po wybuchu
https://ibb.co/Vt6fT6w


wszystko oczywiście w celach humorystycznych

0

@Barca1992 la Rambla fisiado

2

cos sie chyba la bamba wywala

8

juz niedługo w fifie 22
https://ibb.co/3mtfv2D

0

@Tomo_95 no tylko gry na boty nie wymagają mikropłatności z których fifa generuje ogromne przychody,chocisz znając obu producentów to poza zakupem gry trzebaby było zapłacić dodatkowa kase zeby w ogóle mieć piłkę na boisku :D

1

@MateuszJrk ktos tu dzis o sierpniu pisal ale nie wiem czy to oficjalne

0

@Quavosk a masz jednych i drugich :D

2

@Chakalaka a ja się zgadzam.

ciekawe kto pierwszy poleci za spam, choć się domyślam

10

@Chakalaka żałosne odpowiedzi.

0

Tak z czystej ciekawości ankieta na temat polityki tutaj

https://strawpoll.com/kg3yzukeg

12

@Chakalaka odpowiem kilkoma cytatami
"Jestem już przyzwyczajony do takiego, a nie innego poziomu oponentów."
"Trochę kultury,"
"Widzę, że z kulturą jesteś mocno na bakier."

5

@Quavosk skomentuje to tylko tak - płakać mi się chce jak widzę do czego ten świat zmierza.

1

@Danchos https://www.filmweb.pl/forum/filmy/Kojarzy+ktoś+film+o+mordercy+w+ciężarówce+gdzie...,2734430 tutaj masz kilka wymienionych o takiej tematyce, może to coś z tego

1

@Kacper1432 ja tam profilaktycznie zaczynam zgłaszać większość postów autora dyskusji, skoro inni w jego dyskusjach wyłapują bany, komentarze są usuwane to ja zgłaszam za propagandę i kontrowersyjne treści :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?