16

@Chakalaka "Jeśli ktoś chciał jej zrobić zdjęcie (nie wiadomo kto jest jego autorem), to co miała zrobić?" aha, czyli twierdzisz, że robienie sobie zdjęć przy zwłokach to norma i jak tylko ktoś powie "zdjęcie przy zwłokach" to idziesz i się ustawiasz? czytając twoje kolejne i kolejne posty coraz bardziej przekonuje się, że coś masz nie tak z głową.

Po koledze @vangoor ciśniesz, że nie ma kultury - ty ją (może) masz ale potrafisz wbić takie szpile, które są gorze niż ten brak kultury, człowieka aż gotuje od środka jak czyta te brednie.

"Osoby podatne na propagandę oprócz powielania nieprawdziwych treści wykazują się również często agresją. " Kilka komentarzy wcześniej, odnośnie pani Kopacz "Zgadza się, pomagała." "Sądząc po ubiorze była przed, w trakcie lub po sekcji i raczej nie kalkulowała czy wypada zrobić zdjęcie czy nie." - masz na to jakiekolwiek dowody? ubrać fartuszek do jednego zdjęcia (czy kilku, nie wnikam ile ich jest) to żaden problem. Tak więc dla mnie mówienie o tym, że pomagała to też propaganda, co teraz?

Bardzo podoba mi się, jak ignorujesz sporo celnych komentarzy a odpowiadasz tylko na te, gdzie ktoś cię pochwala lub co drugi twój komentarz to coś w stylu "kultury trochę" "@Moderacja" itp.


@Czarodziej1980 wystarczyło, nie robić tego zdjęcia bo właśnie pokazała tym szacunek dla zmarłych... Znamy przykład gościa, który zrobił zdjęcie nad otwartą trumną Maradony, z miejsca został zwolniony no a potem niestety mu się nie poszczęściło - ktoś stwierdził, że musi odpowiedzieć za swoją głupotę (oczywiście nie mówię, że była to rozsądna decyzja)

Jeszcze na sam koniec:
- prowokowanie innych Użytkowników i wszczynanie kłótni; - o zgrozo, każdy post @Chakalaka to w 90% kłótnia ale kolega chyba ma jakiś immunitet :D
- „trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników; - tematy polityczne? obrzucanie się błotem przez 2 wrogie partie? kontrowersja? nie no gdzieby.

Ciekawe kiedy przejrzysz, że Tusk też sieje propagandę i to wcale nie mniejszą niż znienawidzony przez Ciebie PiS.

Jeszcze na sam koniec - nie wnikam w twoje wykształcenie, inteligencje, mądrość ale pamiętaj, że często ludzie, nawet i bez szkoły, w życiu mają o praktycznych czynnościach, sprawach więcej pojęcia niż ci "wykształceni" - interpretuj to jak chcesz, wydaje mi się, że ten kto ma zrozumieć o co mi chodzi to zrozumie. Śmieszy mnie też to, jak niekiedy ktoś ładnie Cię wypunktuje a ty nic nie odpowiadasz tylko, tak jak wcześniej pisałem, czekasz na jakiś pozytywny komentarz w twoją stronę żeby ładnie podziękować za poparcie.

1

jak wpiszecie w pasku adresu steam://install/1029550 to na steamie doda wam się do biblioteki gra Torque Drift, bierzcie póki można :D

0

@Rust_Cohle blitz 425, szybkie 661, bullet 803 xd

0

@paweldunajecfcb super, dzięki za recenzje ale zdecyduje sam, okej?

0

Znajdę gdzieś do obejrzenia w necie https://www.telemagazyn.pl/film/stan-zagrozenia-2805881/ ?

0

kupując laptop HP w RTV EURO AGD, bez systemu, trace gwarancje jak sam sobie wgram ten system?

0

ja bardzo lubię grappe grappe grappe grappe

0

Jak doładuje portfel w Mobile Vikings np. za 100zł to z tego portfela będzie pobierało co miesiąc kasę i przedłużało abonament?

2

jak zamówię książkę w empiku (przez stronę internetową) to będę mógł np. za godzinę odebrać w sklepie jeżeli mają ją na stanie?
bo na stronie cena książki to 32zl a kupując w salonie 45zl xd

3

@Jakchcesz czyli jednak nie wuja ajjjj

0

używa ktoś Google Stadia? mozna tam pograć w World of Tanks?

0

@CriminalFCB mi 8 lite 6/128, dalem jakos 850zl 3 lata temu bodajze. chciałbym oneplus 9/9pro ale póki co ten wystarcza

1

@AlexDark00 i panowie wyzej, nie o to chodzi, jak już dała radę poszukać paczkę i powiedzieć czy jest i to jej nie przeszkadzało to jaki problem był w tym, żeby paczkę wydac? wątpię, że nawet system by jakos miał zamiar blokować wydanie

1

@IronSanHybrid a to nie tak dawno podobnie mialem,chciałem zwrócić buty ze sklepu nike, podjeżdżam na pocztę (inna placówka niż ta z dzis), "otwarta" do 17 no a o 16:20 jakos pocałowałem klamkę :D

0

jak ja nie lubię poczty polskiej.
placówka otwarta do 14,wchodze 14:02 i mówię że mam paczkę do odbioru, pani szuka chwilkę, mówi że jest ale jej nie wyda bo już zamknięte - kocham

1

@Dzemix111 mi band 4 albo 5

1

@FC1899Barca twierdzisz, że ukrywają przed nami ilość wykonanych testów? xD

0

@Danger204 u mnie dumnie siedzi na półce w pudełku (2 i 3 złota edycja, jedynki niestety brak :/) i na steamie

0

@vangoor az chcialem parkout matemaksa podrzucić ale dał film na prywatny xd

0

Ależ mood na Gothica mi się odpalił. Chyba zaczynam pobieranie

0

po przelicytowaniu aukcji na allegro czas się nie zwiększa? zostało jakieś 5 sekund do końca aukcji, ktoś przebił moją ofertę i nagle dostaje powiadomienie, że koniec aukcji xd

0

czy można w jakiś sposób skontaktować się z Google? mam problem z ich apką z ankietami. mam tam kilka zł do wykorzystania na aplikacje (w sklepie play) a przy próbie płatności nie mogę z tych środków zaplacic

0

co to za plaga botów w komentarzach na yt? podają losowego timestampa + jakiś link typu vor.today, von.immo itp

0

@sintesox ale messi za guardioli miał ledwo ponad 20 lat a nie 34

4

@Ronnie1992 kolega to chyba zacząl pić przed południem :D

0

@Kvothe07 jak już używasz delty to nie zapominaj o VPNie.
możesz za darmo sprawdzić IPTV https://www.gratisiptv.com/poland-iptv-links-online-m3u-tv-files-free-14-mar-2021/
używam co jakiś czas, nie zawsze zadziała z listy nr 1 więc wtedy trzeba przejść na listę nr 2 itd.

3

Zespołowi badaczy z Brown University udało się dokonać przełomu w kwestii bezprzewodowego połączenia ludzkiego mózgu z komputerem za pomocą interfejsu BrainGate. To potencjalnie ogromny krok na drodze do wspierania osób cierpiących na poważne choroby neurologiczne.

Bardzo dobra informacja dla np. sparaliżowanych osób.

1

@LeoMessiah sam mozesz jedynie czekać, ja pamiętam, że na to zapalenie dostałem jakis antybiotyk + jakies krople. jedynie jak +- możesz to zdiagnozować (prawie) samemu to poprosić kogoś, żeby przyswiecil latarką do ucha i zobaczyl czy widać jakies zaczerwienienie, oczywiście niekoniecznie będzie ono widoczne bez otoskopu

0

@takisobiektos taser to paralizator a paralizator to broń elektryczna. nie wiem o co ci chodzi

2

@LeoMessiah tak jak wyżej piszą, pewnie zapalenie ucha środkowego. miałem bodajze 2 razy w życiu, przez większość dnia wszystko spoko (przy dotykaniu faktycznie czułem ból), gorzej było w nocy bo z bólu sie budziłem dosyc często. najlepiej ogarnac wizytę u lekarza.
Sam też sporo uzywam słuchawek, przez ponad połowę dnia nauszne, wieczorami douszne przez 2-3h

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?