RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 jesli uczy klasy 1-3 to wróci, jak wyżej to nadal w domu
2
@BartqRKO podsumowalbym to pewnym zjawiskiem, które zdarza się w przypadku uprawiania miłości ale nie będę wchodził w szczegóły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
postawilem na to że stoch bedzie liderem po 1 serii no i wyszło jak widać D:
1
@PawkoFCB jeszcze nie podłączałem bo nie kupiłem :P pytam z ciekawości bo z tego co kiedyś interesowałem się padem od x360 to do niego potrzebny był niby jakiś specjalny adapter
2
do podłączenia pada od xboxa one do pc wystarczy żeby komputer miał bluetootha?
1
@clyde może być tak, że na tym Tv jest stara aplikacja, która po prostu już nie działa ;)
1
@Kacperbarcade nie wtyczki a po prostu programu, keep solid vpn. jest na pół roku za free, jak chcesz info to napisz na pw
1
polecicie jakis serial dostępny na netflixie w USA? znalazłem wreszcie VPNa który działa w jakiś sensowny sposób i wreszcie mam dostęp do bazy z USA xd
1
@fcb710 ale za to bajery fule grają w Chinach a nie to co ta Beatka
5
pora wyjść z transmisji XD
1
@culesjasiules co ma piernik do wiatraka?
1
@FC1899Barca oddajcie złotą piłke frajerzy ;_;
3
no i sie Ewka speszyla xD
2
@NaFazieHitman polityka i broń to dwie najgorsze rzeczy które spotkały ten swiat
1
@TheBigShow klikasz tam pomin i na luzie mozesz pobierac
1
zawsze bardziej smakowała mi cola original z biedronki i hoop cola niz pepsi czy coca cola a teraz po zmianie producenta mogę jeszcze bardziej stwierdzić, że cola original jest o wiele smaczniejsza (u mnie producent to BEWA)
3
@Jakchcesz codziennie próbuje, na jakiś czas pomaga xd
1
jakieś protipy związane z pękającymi naczynkami w oku?
2
@Fawrf wyjasni ktos? bo ja nie w temacie xD
3
@DanielOOL ig nie powinien banować za takie coś? xd
1
@kaczor14 filman chyba najlepszy z dzialajacych :D
1
@mrboom sprawdzal juz to ktoś? da się ma to faktycznie smak coli czy jakis ściek?
2
@masq sprawdz pw ;)
2
@MysticCat no nie wiem, może np ktos zamawiał w ten sposób? xD
@sintesox chodzi o odbiór u sprzedającego, np. w jakimś biurze, sklepie stacjonarnym
2
@Bartunek aż mi się przypomniało
2
zamawiał ktos cokolwiek na allegro z opcją odbioru osobistego? sprzedawca jakos wysyla powiadomienie przez allegro że zamówienie jest do odbioru czy jak?
1
@bodziu11arret @Michal_2003 https://hdmatches.net/2021/01/06/video-athletic-club-vs-barcelona-highlights-full-match-06-january-2021/#2
1
@NeroTFP śprytny ten granulat
4
@macio_944 w 19 nie gralem, ale 20 jest super. nie nastawiaj się, że gra będzie tak łatwa do ogarnięcia jak fifa bo fifs to typowa arkejdowka gdzie musisz ogarnac kiedy co kliknąć i tyle
1
@barcamember poszukaj motywu na wtyczkę stylish, niektóre przeglądarki, które mają tryb ciemny, dostosowują również strony (np. systemowa o
przeglaradka od xiaomi tak robi)
edit.
oczywiscie jak będzie taki motyw to. na telefonie instalujesz przeglądarkę kiwi, działa na silniku chromium i obsługuje wszystkie wtyczki :)