Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kilka niedociągnięć jest xD
0
Bramkarz wyższej klasy to wyjmuje bez problemu.
Bardzo słaby karny.
Lekko i nie idealnie przy słupku
0
Ledwo ale na szczęście wpadło.
Bardzo lekko to uderzył
0
To jest żart.
Celta zaczyna kontrę a Fermin sobie truchcikiem biegnie.
Przez to była wyrwa
7
No penalty no party.
Hahaha
1
Ciekawe czemu sędzia tak długo zwleka z tym karnym dla Realu Madryt
1
Legia ma bliżej strefy spadkowej niż top5.
Nice
1
@Popitek12 I jedna i druga spoko.
Osobiscie wolę Bonarke , jakoś lepiej mi się po niej przemieszcza.
1
@bodzio10 To niezły remis xD
2
Doran próbował ile mógł ale nie dał rady xD
Draftowo to KT przegrało.
Oner zrobił genialną robotę i zniszczył Yoricka.
3
Na miejscu Kerii Gumy Fakera i Onera kliknął bym report po meczu.
2
Nie no T1 musi tego Dorana wywalić.
Chłop co trolluje to ja nie mam słów
1
@Eklerek Doran jest niemożliwy...
2
Peter musi w lepszego pc zainwestować bo ewidentnie lagi ma
0
KT mentalnie nie daje rady
0
Yorick to był tragiczny pomysł
1
No nie wiem to przecież było wiadome że panth może podejść na topa.
1
@Lionel_Messi10 Ale ekipę zmontowali.
0
T1 ma taki wjazd że ten smolder nawet nie pierdnie a Ziggs przecież sam nie wyklika.
Moim zdaniem Oner powinnien pod Camilke zagrać.
0
Guma w końcu zalogował się w gierce.
Pierwsze trzy gry był niewidoczny a tu w końcu się obudził.
0
@FcPortoFan1999 Ja to wiem ale zawsze jest myśl że przecież nie można tak zawsze i kiedyś to się nie wydarzy.
1
Genialna R-ka od Bdd kompletnie nic nie dała.
Jestem ciekaw draftów.
Mentalnie to T1 jest bogami.
0
Uważam że mordekaiser jest broken championem.
Ale tu no jest bezużyteczny
0
@FcPortoFan1999 Tak
Tak samo myślałem że T1 gówno ugra na tych MŚ xD
1
Faker co robi na Anivii
Jednak jestem fanem jego Anivii.
1
Draft dla KT zdecydowanie.
Nigdy nie jestem fanem kalisty.
Jeszcze ta Anivia...
Czyli pewna wygrana T1 xd
0
To teraz T1 zaczyna grać xD
0
Doran pijany
0
Oba drafty bardzo dobre.
0
Czuję jakaś kindred od Onera