0

Komentarz usunięty

1

"Nie wiem kto mówił" xD


1

Niski poziomie inteligencji?

30

Złoto


14

@Comentateiro
Nie wiedziałem że jesteś z Wrocławia.


4

W gimnazjum miałem podobnie.
Kupiłem buty do nogi w Decathlonie.
Po kilku miesiącach się rozleciały więc zaniosłem je do sklepu,uznali reklamację ale tylko na wymianę na inne a nie zwrot kasy to wziąłem jakieś a na drugi dzień pojechałem i je oddałem, bez problemu kasę dali xD


2

To kiedy wychodzimy na ulicę xD?


0

@adamek20151 A tam od razu uszkodzone.
Raczej brudne i tyle.

0

@HypeR Nie wiem co o tym sądzić.
Targamas nie był taki zły chyba.

0

@Nightraider XD

Mamy 6 obrońców i wszyscy pod formą.
Mamy dwóch napastników jeden nigdy topka nie będzie a drugi jest całkowicie pod formą.
Tu trzeba napastnika na już.

1

Haha dopiero teraz zobaczyłem wynik Lecha.
Już w przerwie myślałem że nawet oni tego nie spartolą i chociaż jeden punkt dowiozą.
Ogólnie dziś Polska piłka dała pokaz umiejętności.
Patrząc na rywali to Jaga i Legia kompromitacja, no i ten Lech ...

0

@FCB_dimiC Zapomniałeś dodać że mistrzem świata w jeździe figurowej na lodzie w kategorii solo.

0

@Szymemdymek Zielone jabłuszko spoko, chociaż ja ładowałem ją bezpośrednio do ryja i popijałem dopiero wodą xD
Jak ktoś lubi ekstremalnie kwaśne przeżycia to polecam:D
Aktualnie bezsmakową mam bo jednak mniej chemii to zawsze zdrowiej.

0

@Szymemdymek To jak z kfd to polecam ciasteczko z kremem,lody waniliowe albo o smaku masła orzechowego.
Białej czekolady nie próbowałem ale wleci jak skończy mi się o smaku batona karmelowo orzechowego który jest mocno średni.


0

@Szymemdymek Smak też dużo zależy od firmy.
Jakiej masz zamiar kupić?

11

Piszą że to AI ale przecież to autentyk.


10

Typowe.
Ile razy się zawiodłem w grach...


10

Cejrowski vs Braun.


4

@Comentateiro Hahaha
Przecież taka Schnepf czy Oracz to jest większy sciek niż ekipa Kurskiego.
Reszta dziennikarzy wypada różnie.
Ale te dwie baby są wyjątkowo paskudne i obrzydliwe.

1

@Jakchcesz Ja o tym pisze już od kilku tygodni.
To jest w stu procentach prawda.
Można mieć pretensje do Araujo czy Erica ale oni są wrzuceni na konia przez partnerów.
U nas obrona zaczyna się w ataku.

2

Tak to niestety wygląda.
Atak nie zakłada pressingu, pomoc nie zbiera drugich piłek i nie asekuruje a obrońcy to oni nie wiadomo co robią.
Chyba grają w berka z napastnikami drużyny przeciwnej tylko szkoda że zawsze przegrywają

0

@xavi890 Obrona zaczyna się od ataku.
Ale tak najlepiej zwalić wszystko na jednostki w obronie które muszą zgodnie z pomysłem Flicka stawiać obronę na połowie przeciwnika bez asekuracji pomocników.

3

Uważam że gra nadal jest cienka.
Bez pomysłu, bez pressingu bez intensywności.
Formacje rozjechane jak niemiecka prostytutka po 50 a forma indywidualna zawodników jeszcze bardziej uwypukla tą tragedie.
Dzisiaj Yamal miał swój dzień, oby tak dalej.

Natomiast niezmiennie Casado jest bezużyteczny.
Ja nie wiem na co czeka Flick z tym Bernalem.
Potrzebujemy go na już a Flick go wpuszcza na 5-10 minut raz na 4 mecze.

Lepiej wpuścić uszatego na 10 minut gdy wynik jest niekorzystny...

1

Spalony.
Ale Lewandowski przyjęcie ŻAŁOSNE

1

Dla mnie faul
Ewidentnie Szczęsny skasowany.
Ale i tak to było tragiczne zachowanie Szczęsnego

0

Szczęsny wraca do wylewów z poprzedniego sezonu

0

Ale fart.
Ale wbijam w to ..uj ważny jest punkt.

3

Uważam że Casado aktualnie to najgorszy piłkarz podstawowej 11.

6

Bardzo dobra decyzja sędziego.
Ale dla pewności dałbym karnego Realowi Madryt

11

Chłop się sam potknął o Balde xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?