Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przynajmniej nie będzie hejterków którzy by się darli że Polska wygrała MŚ bo miała słabych rywali.
Tylko taka zmiana, więc nawet lepiej niż jak by Dania wygrała.
0
@HypeR Kilka godzin temu gdzieś czytałem że Canyon już zostaje na 100% w Gen.G
0
@Stinger_ Przerwy na reprezentację powinny zostać zdelegalizowane.
Dawać już tą barce już
0
@pluszek Jaki ekolog???
Ty wiesz ile przy produkcji roweru jest śladu węglowego.
Już nie mówiąc że ten chłop oddycha,totalna nieodpowiedzialność.
Planeta spłonie przez takich jak on.
4
@Kgorecki2500
@Aragorn33
Kolejny cytat:)
" Z tego wynika, że są dwie komuny w Polsce, komuna czarna, czyli PiS i komuna czerwona, czyli ja. Przyznaję się do tego - powiedział"
5
@maroon Nie dziwi mnie wybór ponieważ tak jak napisałem komuniści siedzą od lat na wysokich stanowiskach i kolejny nic nie zmienia mimo że mi się to nie podoba i jest to kpina z Polski i Polaków.
Chwalenie publicznie komunistów szczególnie w Polsce to rzeczy wyjątkowo haniebna.
Tyle w temacie
15
@Aragorn33" Komunista to osoba będąca zwolennikiem komunizmu, ideologii politycznej i ekonomicznej"
Z całą pewnością Carzasty to komunista.
Po za tym on siebie sam tak nazywa.
"Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k...wa przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li!" "- Carzasty
2
@maroon A kto mówi o krytyce od razu?
Czasami po prostu warto zamknąć się i siedzieć cicho.
13
Polska przez ostatnie lata widziała różnych komunistów na wysokich stanowiskach i Carzasty jako marszałek mnie nie dziwi choć jest to obrzydliwe.
Natomiast jak można publicznie wyrażać zadowolenie i chwalić wybór kogoś takiego.
Ja wysiadam.
1
Myślałem że to już koniec świata.
1
@Kgorecki2500
6
Nawet nam dwa strzelił xD
15
@Safrani Tylko 39% ?
Patrząc na podstawie La Rambli powiedziałbym że koło 60%
7
Dzień dobry.
Akurat nie miałem okazji oglądać wczoraj meczu ale musiało być grubo xd
0
@FcPortoFan1999 Mistrz jest zarezerwowany dla T1
1
@HypeR Chyba że Chovy zmieni pozycję i będzie grał w T1 xD
1
Guma odchodzi z T1
Smutno mi się zrobiło.Naprawde szkoda.
Mówi się że Peyz może dołączyć do T1.
@FcPortoFan1999 @HypeR
0
@Lucerfi Ale co to ma do rzeczy xD
2
@Lucerfi Tak nie nasza.
3
@Luciano99 okej.
Wysłane.
https://zapodaj.net/plik-SwaTBvPypu
1
To byłby strzał w kolano.
Chodzi mi o uczniów 17-18 lat którzy za chwilę pójdą głosować w wyborach.
Najpierw pozwolono im się dobrowolnie wypisać a za chwilę będą spróbować ich zmusić do siedzenia na dodatkowych godzinach.
Kilkaset tysięcy kolejnych potencjalnych wyborców tym bardziej pójdzie zagłosować na razem,konfe czy brauna.
0
@tbas Co to za farmazony hahahaha
Proszę o źródło tych rewelacji.
Większość chodzi na religie
W technikach jest to około 65% a licea 60% w skali całego kraju.
0
@HypeR Oby Neeko,to co Keria na niej wyrabiał to przechodzi ludzkie pojęcie.
Ciekawe co Oner wybierze.
Może tego Mundo xD
4
Kane do nas a Tusk do Bayernu na szpice.
Polacy zadowoleni bo pozbywają się niemieckiego agenta.
Kibice Barcelony zadowoleni bo zyskują super napastnika.
Bayern zadowolony bo tanio zyskują napastnika i do tego ich narodowości.
@Comentateiro zadowolony bo jego idol trafia do jego kochanego Bayernu.
Wad nie widzę.
4
@Comentateiro A gdzie go powiesisz?
Przecież już masz cały pokój oklejony jego plakatami.
7
@LeszekFCB Niby brud pod paznokciami się zgadza ale ręką jakaś za biała.
7
Fakty
0
Beka jak Malen tego nie trafił od razu.
1
Dawać jeszcze 12 i mamy pierwsze miejsce w grupie.
Holandia już złamana mentalnie.
0
@D10SLEO Ja tam lubie matematykę, robienie zadań przy tablicy też super bo szybciej czas mija.