1

Przynajmniej nie będzie hejterków którzy by się darli że Polska wygrała MŚ bo miała słabych rywali.
Tylko taka zmiana, więc nawet lepiej niż jak by Dania wygrała.

0

@HypeR Kilka godzin temu gdzieś czytałem że Canyon już zostaje na 100% w Gen.G

0

@Stinger_ Przerwy na reprezentację powinny zostać zdelegalizowane.
Dawać już tą barce już

0

@pluszek Jaki ekolog???
Ty wiesz ile przy produkcji roweru jest śladu węglowego.
Już nie mówiąc że ten chłop oddycha,totalna nieodpowiedzialność.
Planeta spłonie przez takich jak on.

4

@Kgorecki2500
@Aragorn33
Kolejny cytat:)
" Z tego wynika, że są dwie komuny w Polsce, komuna czarna, czyli PiS i komuna czerwona, czyli ja. Przyznaję się do tego - powiedział"

5

@maroon Nie dziwi mnie wybór ponieważ tak jak napisałem komuniści siedzą od lat na wysokich stanowiskach i kolejny nic nie zmienia mimo że mi się to nie podoba i jest to kpina z Polski i Polaków.
Chwalenie publicznie komunistów szczególnie w Polsce to rzeczy wyjątkowo haniebna.
Tyle w temacie

15

@Aragorn33" Komunista to osoba będąca zwolennikiem komunizmu, ideologii politycznej i ekonomicznej"

Z całą pewnością Carzasty to komunista.

Po za tym on siebie sam tak nazywa.
"Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k...wa przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li!" "- Carzasty

2

@maroon A kto mówi o krytyce od razu?
Czasami po prostu warto zamknąć się i siedzieć cicho.

13

Polska przez ostatnie lata widziała różnych komunistów na wysokich stanowiskach i Carzasty jako marszałek mnie nie dziwi choć jest to obrzydliwe.
Natomiast jak można publicznie wyrażać zadowolenie i chwalić wybór kogoś takiego.
Ja wysiadam.



1

Myślałem że to już koniec świata.

1

@Kgorecki2500

:D

6

Nawet nam dwa strzelił xD


15

@Safrani Tylko 39% ?
Patrząc na podstawie La Rambli powiedziałbym że koło 60%

7

Dzień dobry.
Akurat nie miałem okazji oglądać wczoraj meczu ale musiało być grubo xd


0

@FcPortoFan1999 Mistrz jest zarezerwowany dla T1

1

@HypeR Chyba że Chovy zmieni pozycję i będzie grał w T1 xD

1

Guma odchodzi z T1
Smutno mi się zrobiło.Naprawde szkoda.
Mówi się że Peyz może dołączyć do T1.
@FcPortoFan1999 @HypeR



0

@Lucerfi Ale co to ma do rzeczy xD


2

@Lucerfi Tak nie nasza.

3

1

To byłby strzał w kolano.
Chodzi mi o uczniów 17-18 lat którzy za chwilę pójdą głosować w wyborach.
Najpierw pozwolono im się dobrowolnie wypisać a za chwilę będą spróbować ich zmusić do siedzenia na dodatkowych godzinach.
Kilkaset tysięcy kolejnych potencjalnych wyborców tym bardziej pójdzie zagłosować na razem,konfe czy brauna.


0

@tbas Co to za farmazony hahahaha
Proszę o źródło tych rewelacji.

Większość chodzi na religie
W technikach jest to około 65% a licea 60% w skali całego kraju.

0

@HypeR Oby Neeko,to co Keria na niej wyrabiał to przechodzi ludzkie pojęcie.
Ciekawe co Oner wybierze.
Może tego Mundo xD

4

Kane do nas a Tusk do Bayernu na szpice.

Polacy zadowoleni bo pozbywają się niemieckiego agenta.
Kibice Barcelony zadowoleni bo zyskują super napastnika.
Bayern zadowolony bo tanio zyskują napastnika i do tego ich narodowości.
@Comentateiro zadowolony bo jego idol trafia do jego kochanego Bayernu.

Wad nie widzę.


4

@Comentateiro A gdzie go powiesisz?
Przecież już masz cały pokój oklejony jego plakatami.

7

@LeszekFCB Niby brud pod paznokciami się zgadza ale ręką jakaś za biała.

7

Fakty


0

Beka jak Malen tego nie trafił od razu.

1

Dawać jeszcze 12 i mamy pierwsze miejsce w grupie.
Holandia już złamana mentalnie.

0

@D10SLEO Ja tam lubie matematykę, robienie zadań przy tablicy też super bo szybciej czas mija.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?