1

@Faro Czyli zakłócałes naturalny rytm natury?

0

Wszystkiego się spodziewałem na szkoleniu z praw i obowiązków na uczelni

Ale nie historii jak prowadząca szkolenie wzywała pogotowie zwierzęce do GOŁĘBIA który w nią wleciał na uczelni.

1

@takisobiektos Oni chyba już to dawno ogarnęli ale wiadomo wyjście z tego będzie ich kosztowało fortunę

1

@Zelazny_Mike Najpierw przeczytałem z kota a nie z kotła xD

0

@szymonekk Czyli się zgadza bo ten filmik jest troszkę przyspieszony

5

Nie oglądałem ktoś może potwierdzić?
xD


4

Kabaret w wykonaniu Romy


0

@Popitek12 Lubisz Tuska i zgadzasz się z jego poglądami głosuj na CDU/CSU

0

@Barca_bwo Tak zszedł w 94 minucie.
Mecz się skończył dwie minut później xD

5

Izrael poważnie grozi


2

Czy Pedri został wczoraj ściągnięty że względu na jakiś mikro uraz?
Dla mnie to jest niepojęte że chłop gra po 90 minut z Oviedo czy Sociedad a zostaje ściągnięty w meczu z PSG.

0

@sokot Przed kontuzją miał serię świetnych meczy.
Po kontuzji zagrał 30minut Oviedo tylko i dziś.

0

@kamiVeB @sokot @Technik
No nie był to dobry mecz Yamala.

9

Kilka piłkarzy nie dojechało dzisiaj,Flick też zmianami nie pomógł a wręcz przeciwnie.
PSG dziś było lepsze ale mieliśmy świetne momentami i powinniśmy drugą bramkę strzelić.

Ale kuźwa to nie koniec świata, początek sezonu,mecz który nic prawie nie znaczy.
Fajnie że trafiliśmy na topowy zespół i mogliśmy się sprawdzić.

W zeszłym sezonie mieliśmy genialny początek a później im głębiej w las tym było gorzej.
Mam nadzieję że teraz formę przygotujemy na najważniejszą część sezonu.

9

Macie na osłode.


0

Nie wykorzystaliśmy dobrej gry w pierwszej połowie a w drugiej po zmianach gra siadła.

2

Lewandowski wszedł w 70 minucie a w ogóle nie biega.
No dramat
Zdjęcie Pedriego i Rashforda to skandal.
Casado też nic nie wniósł.

0

No nic Flick do grudnia i trzeba się zastanowić kto za niego

0

Zmiany kompletnie nic nie daly a tylko osłabiły nasz zespół.

0

@cymanski15 Ale po co?
On ma słabe wolne

0

@ali3gator Tak.

0

@malypuzon xDdd

2

Duński Maldini wchodzi.

3

Ach te przyjęcia Lewego...

0

Łolmo to musi być gol

0

Okradają nas w LM regularnie od dawna.
Nic dziwnego.
Byśmy mieli o wiele większe sukcesy gdyby nie ci pajace z gwizdkiem

2

Jaki Eric?
To przecież prime Puyol.

1

Mecz który może pójść w każdą stronę.

0

Czerwo nie powinno być.
Bo to było lekkie kopnięcie w łydkę a nie stempel w łydkę

0

Piękna drukarnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?