Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro Czyli zakłócałes naturalny rytm natury?
0
Wszystkiego się spodziewałem na szkoleniu z praw i obowiązków na uczelni
Ale nie historii jak prowadząca szkolenie wzywała pogotowie zwierzęce do GOŁĘBIA który w nią wleciał na uczelni.
1
@takisobiektos Oni chyba już to dawno ogarnęli ale wiadomo wyjście z tego będzie ich kosztowało fortunę
1
@Zelazny_Mike Najpierw przeczytałem z kota a nie z kotła xD
0
@szymonekk Czyli się zgadza bo ten filmik jest troszkę przyspieszony
5
Nie oglądałem ktoś może potwierdzić?
xD
4
Kabaret w wykonaniu Romy
0
@Popitek12 Lubisz Tuska i zgadzasz się z jego poglądami głosuj na CDU/CSU
0
@Barca_bwo Tak zszedł w 94 minucie.
Mecz się skończył dwie minut później xD
5
Izrael poważnie grozi
2
Czy Pedri został wczoraj ściągnięty że względu na jakiś mikro uraz?
Dla mnie to jest niepojęte że chłop gra po 90 minut z Oviedo czy Sociedad a zostaje ściągnięty w meczu z PSG.
0
@sokot Przed kontuzją miał serię świetnych meczy.
Po kontuzji zagrał 30minut Oviedo tylko i dziś.
0
@kamiVeB @sokot @Technik
No nie był to dobry mecz Yamala.
9
Kilka piłkarzy nie dojechało dzisiaj,Flick też zmianami nie pomógł a wręcz przeciwnie.
PSG dziś było lepsze ale mieliśmy świetne momentami i powinniśmy drugą bramkę strzelić.
Ale kuźwa to nie koniec świata, początek sezonu,mecz który nic prawie nie znaczy.
Fajnie że trafiliśmy na topowy zespół i mogliśmy się sprawdzić.
W zeszłym sezonie mieliśmy genialny początek a później im głębiej w las tym było gorzej.
Mam nadzieję że teraz formę przygotujemy na najważniejszą część sezonu.
9
Macie na osłode.
0
Nie wykorzystaliśmy dobrej gry w pierwszej połowie a w drugiej po zmianach gra siadła.
2
Lewandowski wszedł w 70 minucie a w ogóle nie biega.
No dramat
Zdjęcie Pedriego i Rashforda to skandal.
Casado też nic nie wniósł.
0
No nic Flick do grudnia i trzeba się zastanowić kto za niego
0
Zmiany kompletnie nic nie daly a tylko osłabiły nasz zespół.
0
@cymanski15 Ale po co?
On ma słabe wolne
0
@ali3gator Tak.
0
@malypuzon xDdd
2
Duński Maldini wchodzi.
3
Ach te przyjęcia Lewego...
0
Łolmo to musi być gol
0
Okradają nas w LM regularnie od dawna.
Nic dziwnego.
Byśmy mieli o wiele większe sukcesy gdyby nie ci pajace z gwizdkiem
2
Jaki Eric?
To przecież prime Puyol.
1
Mecz który może pójść w każdą stronę.
0
Czerwo nie powinno być.
Bo to było lekkie kopnięcie w łydkę a nie stempel w łydkę
0
Piękna drukarnia