0

@Starrk Myślę że w tym stuleciu nie takie wynalazki nas zadziwią.
Też uważam że 2026 to abstrakcja ale myślę że koło 2040 jest to możliwe.
Uważam że nauka bardzo przyspieszyła i nadal będzie przyspieszać w jeszcze większym stopniu.

0

@JimMorrisonFCB Niestety taka jest kolej rzeczy.
Prędzej czy później się to uda a w końcu przyjdzie taki moment że będzie to normalne a nawet pożądane bo kobieta nie będzie chciała się męczyć 9 miesięcy.
Jest to smutne że przyjdzie taki czas że macierzyństwo będzie czymś obcym dla kobiet.

5

Na co komu wybredne Polki??
Prototyp ma być gotowy w 2026 roku.



10

O Atletico przegrało.
Od kilku lat już pisze że im tam trener nowy potrzebny a nie transfery za 200mln.

0

@Kgorecki2500 Według konstytucji to on nie jest już prezydentem.

1

@draxidox xD
Nikt normalny nie jeździ przepisowo.
I nie mówię tu o bezmózgach co jadą 100 w zabudowanym.
Jak droga pozwala to zawsze jadę więcej o te 10-20.

2

MU i Arsenal zaczynają drogę po kolejny rok bez pucharów!

0

@Criss18Barca Mocne uderzenie w głowę xD
Typ główkował czołem czyli najmocniejszą częścią głowy.
To nie było zderzenie głowami gdzie zawodnik dostaje w tył głowy i wtedy faktycznie jest problem.
Już nawet mówiąc że to nie był to hiper mocny strzał.
8 sekund to jest nic.
Piłkarze czasami leżą kilkadziesiąt sekund aż sędzia gwizdnie po np uderzeniach łokciem w głowę.


0

@Criss18Barca Byłoby wycie xD
Na jakiej podstawie to stwierdzasz?
Jakby piłkarze przerywali grę od razu jak piłkarz z drużyny przeciwnej się kładzie to piłkarze nic innego by nie robili.

1

Drugi kupon wszedł dzisiaj hehe
Za 2 dyszki 312zł
100% skuteczności w tym sezonie.

0

@macio_944 Nie da się grać na pełnej intensywności przez cały sezon.
Mam wrażenie że Flick tego nie rozumie.
Wynik był bezpieczny i rywal z dwoma czerwonymi.
Uważam że świetny i intensywny początek poprzedniego sezonu miał wpływ na wyniki pod koniec w LM.

0

@esem91 Ale co z tego że sędzia bierze gwizdek do ust?
Gra się do momentu gdy go się użyje.
Obserwował sytuację i chciał być przygotowany w razie czego na gwizdnięcie bo piłka była blisko pola karnego.
Nie można nic w tej sytuacji zarzucić sędziemu.

2

@esem91 Myślę że Flick popada w skrajność.
2:0 i rywal z dwoma czerwonymi kartkami.
Jesteśmy po okresie przygotowawczym i jesteśmy w tej chwili narażeni na kontuzje.
W zeszłym sezonie mieliśmy genialny początek sezonu i graliśmy na 100% a pod koniec brakło pary w LM.

3

@Szmulek Nie wiem czy można powiedzieć że to była 9 w tym meczu.
Bardzo często Olmo wchodził na 9 a Rashford schodził do skrzydła.

0

Golazo!!!
Mają farta bo mi bramki na kuponie brakowało xD

22

Czyli jutro rano Madryt TV i powrót Negreiry xD

1

Sędzia niestety nie ogarnia na niekorzyść Mallorci.
O ile decyzje z golem Ferrana czy czerwami dla Mallorci były bardzo dobre to Fermin powinnien mieć żółtą a Raphinhia czerwo.

1

I cyk jak co roku od dobrych kilku lat pierwszy kupon w sezonie wchodzi xD
Tym razem było delikatnie i za 2 dyszki 84zl na live na over 1.5 bramki w meczu Brighton i Sunderlandu postawione chwilę przed końcem pierwszej połowy.
Nie jest to dobry znak bo później zazwyczaj się wszystko psuło.


1

@Kessie Czyli United 3 pkt dzisiaj.

3

@ranger3120 Szczerze to trudno powiedzieć.
Wydaje się że zrobiono znaczny postęp w kierunku zakończenia wojny ale to już historia oceni.

1

@Safrani Ukraina przegrywa niestety i z każdym rokiem byłoby co raz gorzej z nią.
Putin dostanie to co chce bo wygrywa na froncie.
Taka jest kolej rzeczy a niektórzy sobie wyobrażają nie wiadomo co.
Jak Ukraina nie pójdzie na ustępstwa to Putin zagarnie jeszcze więcej a tak to będą mieli dobre kilka lat na walkę z wewnętrznymi problemami które mocno osłabiły ją podczas wojny jak np. korupcja.

0

@Comentateiro Język to jedna z głównych rzeczy tożsamości narodowej.
Dla mnie to jest przykre że Polka nie uczy swojego dziecka naszego języka.
Natomiast jest wolnym człowiekiem i może robić coś chce.
Inna sprawa to polityka gdzie obywatele mają prawo domagać się patriotyzmu i działania na korzyść państwa polskiego.

0

@Kitek1640 Myślę że jakby miało to sens to już dawno taki build byłby powszechny

0

@Comentateiro A co mnie to obchodzi.
Jej dziecko jej sprawa.

1

@Kgorecki2500 To kopia zeszytu Tebasa z pomysłami na utrudnienie Barcelony rejestracji piłkarzy.

0

@Jakchcesz No ja tego nie kupuje. Uważam że wciskanie do towarzystwa osoby która aktualnie kojarzy się z jednym czyli z zbrodniami wojennymi gdzie już w tym towarzystwie jest Putin to sugerowanie coś Trumpowi.
Myślę że albo powinnienes wyjaśnić to na początku albo wybrać inną osobę bo Trump i Putin mają sporo wspólnych kumpli.

1

@Jakchcesz To czemu do Putina i Trumpa chcesz dodać Netanjahu i nazywasz to śmietanką,pod jakim względem?

3

@Kgorecki2500 czytaj: robienie flaszki i zajadanie się pizzą

2

@Jakchcesz A to Trump to zbrodniarz wojenny? xD

2

@Kgorecki2500 To nie Putin to jego sobowtór xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?