Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker Faktycznie czasami te retrospekcje męczyły ale tragedii nie było
6
Pięknie się ten Tweet starzeje.
1
@Zoker Bo Naruto ma mnóstwo fillerów których należy unikać.
0
@Kuchar XDD
KO partia centrowa pl2050 prawicowa
hahahahahaha
Na jakim ty świecie żyjesz.
4
W punkt
0
@Safrani Ale to widać.
Po przepływach i powtarzającym się schemacie
Nie mówię oczywiście o 100% wyborców tych partii ale dużej większości którzy aż tak polityką się nie interesują i myślą że pojawiła się w końcu jakaś alternatywa nie wiedząc jak to się skończy
0
@Azi Jak ktoś to nagrał?
Policjant wyraźnie mówi że na podstawie zeznań a nie dowodów.
0
@Safrani Policjant sam stwierdził że auto było zaśnieżone i silnik nie pracował.
Auto więc nie jeździło.
Jeśli na podstawie donosu chłopowi zabiera się prawo jazdy to ja wysiadam.
Zabranie prawo jażdy to nie byle co.
Być może teraz chłop nie będzie mógł do pracy dojechać albo dzieci do szkoły odwieźć.
Nie mają żadnego dowodu że prowadził pojazd pod wpływem alkoholu.
Jak ktoś doniósł że widział że jeździł to czemu nie zrobił zdjęcia by był dowód?
3
Polska 2050 piękny upadek.
Natomiast i tak za chwilę powstanie nowy twór który zgarnie tych samych naiwnych wyborców i będą mieli pewnie z 15%
Później znowu szybki upadek i większość posłów wchłonięta przez Tuska.
Takie partie są tylko po to żeby dostarczyć wyborców Tuskowi którzy się na niego wkurzyli i szukają alternatywy która okazuje się przystawką KO.
I tak to się kręci
1
@Jakchcesz Po pierwsze nie ma pewności czy ktoś to specjalnie nie zawiesił a teraz kręci gówno burze.
Po drugie być może ta woda faktycznie nie jest dla pracowników ale jest podkreślone że w butelkach więc może mają automat i z tego mają korzystać.
Nie mamy wiedzy by to stwierdzić więc po co nad tym w ogóle dyskutować.
2
I tak to leci z OGB.
KO z 39% leci na 34%
Tyle warte są sondażownie w takich okresach.
2
@Karol145 poważny koalicjant xD
Hahahah
2
xD
Piękna kompromitacja policji.
0
Ciekawe jak ten obrzydliwy rasista Prestianni funkcjonuje w szatni Benfici.
Na pewno już uczynił z niektórych kolegów niewolników i kazał bawełnę zbierać.
4
Wiemy już jaki tatuaż Otamendi pokazywał Viniemu.
26
Prestianni powiedział podobno "przestań tańczyć jak małpa"
I gdzie tu rasizm?
Gdzie tu nawiązanie do wyglądu?
Kiedyś mówiło się że ktoś zachowuje się jak małpa i nie miało to nic wspólnego z czarnym kolorem skóry.
Niektórym to już się ładnie we łbach poprzewracało
2
Benfica ewidentnie nie chciała stawiać wszystkiego na jedną kartę.
Chcieli sobie dać szansę w rewanżu.
Nie wiem czy to jest dobre podejście ale szansę zachowali.
Brakło tego błysku z przodu i podjęcia ryzyka.
0
Ładnie poklepali teraz
3
Oczywiście Srealik bez kartki
0
Dodi w wchodzi.
Ciekawe czy ogląda
I ciekawe na jakim koncie siedzi tu xd
0
Ja też karnego bym nie dał.
Chłop go dotknął ręką i padł jak długi.
Inna sprawa że jakby w La Liga dawali żółte kartki za takie coś to Real w każdym meczu by kończył z czerwoną kartką.
3
Ale to jest pajac.
Biedne dziecko się rozpłakała bo ktoś go obraził.
0
A potem i tak jedna "wybitna" jednostka z La Rambli powie że kobiety powinny tyle samo zarabiać co mężczyźni.
0
@partymaker dopóki będą istnieć
2
Jeśli chodzi o organizację gry pressing i ustawienie się na boisku to Benfica jest klase lepsza niż Barcelona.
Oj byłyby mega ciężary grając z nimi.
0
PSG gol.
Dawać jeszcze trzy.
11
Sędzia VAR zawieszony , pewnie go odblokują na klasyk xd
Główny też powinnien odpocząć od sędziowania.
https://x.com/i/status/2023831133784322376
0
Kurs 3.30 na Galate wchodzi jak złoto.
0
Galata 5
To Juve mówi papa z LM.
Nie ma szans że wygrają 3:0.
I git.
2
Galata 4 bramka.
Juve będzie miało przesrane to odrobić.