Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jest SiMon!!!
0
Simon robi te karne róbta screeny.
3
Enrique sobie przypomniał żeby taktyke na mecz przedstawić piłkarzom xD
3
Już nie pamiętam dobrego meczu Thiago w reprezentacji.
0
@Leooo Zostawić losy finału w jednym elemencie gry.Nie dziękuję.
0
Włosi już narobili w zbroje i grają na czas.
0
Olmo w końcu się obudził na tym turnieju.
Świetny mecz.
1
@Ronin47 Pomimo strat to Busqets.Olmo też bardzo dobrze choć miał słabą pierwszą połowę.Pedri też na wysokim poziomie.
2
Znowu nie dał kartki. Nie wierzę.
1
@FIJI Niby tak ale też zaliczył bardzo ważne odbiory.
16
Nie bójcie się o Pedriego, nie padnie.On jest nieśmiertelny. Gość kontuzje ponad dwutygodniową przeszedł w jeden dzień.
0
Enrique powinnien robić zmiany w pierwszej minucie to by wygrywał wszystko.
0
Ogromny plus dla Moraty za tą klepkę ale jakby tego nie trafił to by go zjedzono kolejny raz i słusznie bo to była najlepsza sytuacja Hiszpanii.
4
Morata>Braithwaite
I nawet z tym nie handlujcie.
0
TIKI TAKA LEVEL HARD.
0
@Antimadridista~ Myślę że miał bardzo słaby okres w swojej karierze po tym jak był blisko Barcelony ale ostatnio gra świetnie.
5
Enrique zjadł taktycznie Manciniego.
0
@Lub567 Oczywiście wyolbrzymiam ale przed meczem większość twierdziła że Włosi zjedzą Hiszpanie i nie pozostawią złudzeń kto lepszy a tu pierwsza połowa i Hiszpania ma przewagę.
4
@Virusk3 Jeśli nie widzisz na jakim poziomie są te podania to bardzo mi przykro że omijają cie takie chwile.
6
I co Włosi już w finale? Bo ich na boisku nie widzę.
1
@neeed 10/10, dla mnie jest unikalnym owocem którego nic innego nie przypomina choć wolę truskawki czy arbuza to banan jest wyśmienity.
0
@Encore No i na taką odpowiedź czekałem.
6
I kto jest najlepszym piłkarzem świata aktualnie?
0
@FIJI Ponieważ sędzia wskazał karnego a nie ma podwójnego karania ale raczej cofnie i będzie wolny i czerwo.
16
Messi 2 asysty,kolejny dzień w biurze.
0
Paredes prawie umarł przez to dotknięcie.
0
Mecz bardzo dobry.
Atmosfery nie ma bo kibiców nie ma przez to Euro jest o niebo lepsze.
2
Takie tłumy że strona padła xD
1
Komentator *śmieje się*
Kilka sekund później też komentator:"Nie śmieszna sytuacja"
2
Widzę że nie warto było oglądać Urugwaj, dobrze że wybrałem troszkę snu.
Leo musisz!