0

Tak jest SiMon!!!

0

Simon robi te karne róbta screeny.

3

Enrique sobie przypomniał żeby taktyke na mecz przedstawić piłkarzom xD

3

Już nie pamiętam dobrego meczu Thiago w reprezentacji.

0

@Leooo Zostawić losy finału w jednym elemencie gry.Nie dziękuję.

0

Włosi już narobili w zbroje i grają na czas.

0

Olmo w końcu się obudził na tym turnieju.
Świetny mecz.

1

@Ronin47 Pomimo strat to Busqets.Olmo też bardzo dobrze choć miał słabą pierwszą połowę.Pedri też na wysokim poziomie.

2

Znowu nie dał kartki. Nie wierzę.

1

@FIJI Niby tak ale też zaliczył bardzo ważne odbiory.

16

Nie bójcie się o Pedriego, nie padnie.On jest nieśmiertelny. Gość kontuzje ponad dwutygodniową przeszedł w jeden dzień.

0

Enrique powinnien robić zmiany w pierwszej minucie to by wygrywał wszystko.

0

Ogromny plus dla Moraty za tą klepkę ale jakby tego nie trafił to by go zjedzono kolejny raz i słusznie bo to była najlepsza sytuacja Hiszpanii.

4

Morata>Braithwaite
I nawet z tym nie handlujcie.

0

TIKI TAKA LEVEL HARD.

0

@Antimadridista~ Myślę że miał bardzo słaby okres w swojej karierze po tym jak był blisko Barcelony ale ostatnio gra świetnie.

5

Enrique zjadł taktycznie Manciniego.

0

@Lub567 Oczywiście wyolbrzymiam ale przed meczem większość twierdziła że Włosi zjedzą Hiszpanie i nie pozostawią złudzeń kto lepszy a tu pierwsza połowa i Hiszpania ma przewagę.

4

@Virusk3 Jeśli nie widzisz na jakim poziomie są te podania to bardzo mi przykro że omijają cie takie chwile.

6

I co Włosi już w finale? Bo ich na boisku nie widzę.

1

@neeed 10/10, dla mnie jest unikalnym owocem którego nic innego nie przypomina choć wolę truskawki czy arbuza to banan jest wyśmienity.

0

@Encore No i na taką odpowiedź czekałem.

6

I kto jest najlepszym piłkarzem świata aktualnie?

0

@FIJI Ponieważ sędzia wskazał karnego a nie ma podwójnego karania ale raczej cofnie i będzie wolny i czerwo.

16

Messi 2 asysty,kolejny dzień w biurze.

0

Paredes prawie umarł przez to dotknięcie.

0

Mecz bardzo dobry.
Atmosfery nie ma bo kibiców nie ma przez to Euro jest o niebo lepsze.

2

Takie tłumy że strona padła xD

1

Komentator *śmieje się*
Kilka sekund później też komentator:"Nie śmieszna sytuacja"

2

Widzę że nie warto było oglądać Urugwaj, dobrze że wybrałem troszkę snu.
Leo musisz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?