5

Morata gra dalej swoje, najgorszy zawodnik Hiszpanów.

2

Tak jak mówiłem balonik szybko pęknie pompowany po meczu z Hiszpanią.
Jeszcze nie pękł ale to kwestia czasu.

0

Szybciej niż myślałem xD

3

@kaamil1910 Fabian,Klich.

1

@doc Jeszcze Alba jest przecież.Bez sensu trzech tak dobrych piłkarzy na jedną pozycję a jeszcze od biedy może tam Dest zagrać.

0

Przy przegranej Finlandii i Rosji kto wychodzi?

1

@Kgorecki2500 Zależy od wyników w innych grupach.

2

@Gomess Trener chciał żeby drugi bramkarz też miał udział w tym Euro.

7

Teraz w Wiadomościach:
"Lewandowski znowu udowodnił że jest najlepszym piłkarzem globu."
xD

1

@Messibestplayerintheworld Jak widać poprzednikom nie pomogło.Do trzech razy sztuka.

3

Upał,zimny browar, jeziorko to coś pięknego i prawie z darmo.

1

@MatiSkrzacior Płakać będą znowu ci co ten balonik pompują.

1

I znowu zaczyna się pompowanie balonika.
Niestety walkę o wyjście z grupy przegraliśmy w pierwszym meczu.
Mieliśmy troszkę farta a Hiszpania z taką grą odpadnie od razu po wyjściu z grupy.

2

@PatrychoO Zasłużenie.

0

Nie ma co się podniecać, Zagraliśmy lepiej troszkę niż z Słowacją ale przeciwko takiej Hiszpanii jakiej nigdy nie widziałem a i tak mogli wygrać.
Myślę że ze Szwecją będzie remis.

0

Hiszpania to jest dramat, grają wolno, niecelnie, przewidywalnie a Morata to przechodzi sam siebie.

0

Hiszpania przestała umieć celnie podać, bardzo słabo dzosajy grają.

1

O 86 minut za późno.

4

Morata jest gorszy od naszego Nazario,co Enrique w nim widzi?

0

Alba chyba najlepszy z Hiszpanów.

0

Hiszpania gra tak cienko że to szok.

2

Morata to jest mem.

0

Karny ewidentny i żółta kartka.

0

Laporta nawet nie skoczył xD

4

Jak dobrze że Busi nie gra bo by nas zezłomował srogo.

1

Sousa klaska, ewidentnie nurt trenerski Zidana.

7

Jak można było wręczać nagrodę indywidualną nagrodę Lewandowskiemu jeśli on jest w bardzo dużej mierze zależny od drużyny? To już zlota piłka Modricia była o wiele bardziej służna bo Chorwat wpływał na drużynę a nie drużyna na niego.

4

Może Lewy był najlepszym snajperem przez jakiś okres ale to tylko tyle.
Dawanie mu złotej piłki teraz czy rok temu to było dla mnie nieporozumienie.
Chłop gniecie ogórki w lidze gdzie jest największa dysproporcja między Bayernem a resztą ligi.
Bardzo bym chciał by przyszedł do Realu to by go zweryfikowali. Może by 20 bramek w La liga strzelił.

6

@Janiama I gdzie ta świetna technika Lewego??

0

Najlepszy Piłkarz świata !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?