Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Morata gra dalej swoje, najgorszy zawodnik Hiszpanów.
2
Tak jak mówiłem balonik szybko pęknie pompowany po meczu z Hiszpanią.
Jeszcze nie pękł ale to kwestia czasu.
0
Szybciej niż myślałem xD
3
@kaamil1910 Fabian,Klich.
1
@doc Jeszcze Alba jest przecież.Bez sensu trzech tak dobrych piłkarzy na jedną pozycję a jeszcze od biedy może tam Dest zagrać.
0
Przy przegranej Finlandii i Rosji kto wychodzi?
1
@Kgorecki2500 Zależy od wyników w innych grupach.
2
@Gomess Trener chciał żeby drugi bramkarz też miał udział w tym Euro.
7
Teraz w Wiadomościach:
"Lewandowski znowu udowodnił że jest najlepszym piłkarzem globu."
xD
1
@Messibestplayerintheworld Jak widać poprzednikom nie pomogło.Do trzech razy sztuka.
3
Upał,zimny browar, jeziorko to coś pięknego i prawie z darmo.
1
@MatiSkrzacior Płakać będą znowu ci co ten balonik pompują.
1
I znowu zaczyna się pompowanie balonika.
Niestety walkę o wyjście z grupy przegraliśmy w pierwszym meczu.
Mieliśmy troszkę farta a Hiszpania z taką grą odpadnie od razu po wyjściu z grupy.
2
@PatrychoO Zasłużenie.
0
Nie ma co się podniecać, Zagraliśmy lepiej troszkę niż z Słowacją ale przeciwko takiej Hiszpanii jakiej nigdy nie widziałem a i tak mogli wygrać.
Myślę że ze Szwecją będzie remis.
0
Hiszpania to jest dramat, grają wolno, niecelnie, przewidywalnie a Morata to przechodzi sam siebie.
0
Hiszpania przestała umieć celnie podać, bardzo słabo dzosajy grają.
1
O 86 minut za późno.
4
Morata jest gorszy od naszego Nazario,co Enrique w nim widzi?
0
Alba chyba najlepszy z Hiszpanów.
0
Hiszpania gra tak cienko że to szok.
2
Morata to jest mem.
0
Karny ewidentny i żółta kartka.
0
Laporta nawet nie skoczył xD
4
Jak dobrze że Busi nie gra bo by nas zezłomował srogo.
1
Sousa klaska, ewidentnie nurt trenerski Zidana.
7
Jak można było wręczać nagrodę indywidualną nagrodę Lewandowskiemu jeśli on jest w bardzo dużej mierze zależny od drużyny? To już zlota piłka Modricia była o wiele bardziej służna bo Chorwat wpływał na drużynę a nie drużyna na niego.
4
Może Lewy był najlepszym snajperem przez jakiś okres ale to tylko tyle.
Dawanie mu złotej piłki teraz czy rok temu to było dla mnie nieporozumienie.
Chłop gniecie ogórki w lidze gdzie jest największa dysproporcja między Bayernem a resztą ligi.
Bardzo bym chciał by przyszedł do Realu to by go zweryfikowali. Może by 20 bramek w La liga strzelił.
6
@Janiama I gdzie ta świetna technika Lewego??
0
Najlepszy Piłkarz świata !!!!!