Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Busi TOP leci na MVP turnieju
9
Ansu Fati by pięknie śmigał na lewej stronie w Hiszpanii, szkoda że ta kontuzja tak się przeciągła.
Co do Hiszpanii to 30minut mieli świetne,grali szybko i do przodu a Szwajcarii nie dopuścili do piłki potem zaczęli grać bardziej spokojniej.
Pedri w wyśmienitej formie, w Barcelonie nie grał na takim poziomie jak w tym meczu.
6
Pod względem transferu do nas był to słaby krok bo większość czasu kontuzjowany ale kiedy grał to absolutny top.
To jest jeden z tych zawodników którego żałuję najbardziej że pożarły go kontuzje.
Naprawdę szkoda go.
0
@PatrychoO W sumie Sancho widziałbym bardziej w City niż w United, Guardiola zrobił by z niego potwora.
12
Nie chcą go czasami na igrzyska wziąć? :D
9
Anglia autostrada do finału choć stawiam że wygra zespół z drugiej części drabinki.
Niesamowicie chciałem starcie Włochy-Hiszpania i jest na to szansa w 1/2, myślę że to byłby mecz turnieju pod względem emocji a przede wszystkim poziomu piłkarskiego.
0
Ukraina w 1/4 a miała bardzo małe szanse wyjście z grupy, wyniki innych zespołów sporo pomogło wtedy.
0
Patrząc na same mecze 1/8 możecie stwierdzić że ktoś jest wyraźnym faworytem do wygrania Euro?
1
@PiotrR Przecież napisałem o tym :D
4
Czerwona jak nic,taka bardziej bordowa choć wydaję mi się że zrobił to nieumyślnie i przypadkowo.
0
@MesQueUnClub96 Za jego statystyki indywidualne które notował w klubie nie z topu?
0
@ricardo0705 W sumie jeśli Kevin będzie grał tak dalej dobrze i początek sezonu będzie miał świetny to myślę że 2-3 miejsce mu się należy.
0
Na które miejsce w ZP byście umieścili nasz nowy nabytek czyli Depaya?
Ja myślę że w top10 mógłby się zmieścić.
9
@Dembouz1899 Goat.Jeszcze dołożyć dryblingi czy kluczowego podania i wpływ na grę drużyny to jest kosmos.
Nie powinno być wątpliwości odnośnie ZP.
7
W przypadku zwycięstwa Euro przez Hiszpanie myślicie że jest szansa na MVP turnieju dla Busiego? Brzmi to niewiarygodnie ale zagrał już dwa mecze i dwa razy zawodnik spotkania.
0
@zadafcb Mówimy o nagrodzie indywidualnej więc mnie osiągnięcia drużyn troszkę mniej obchodzą.
0
@ptrx Bycie gorszym od Neymara to żaden wstyd, Neymar gdyby grał cały sezon to myślę że spokojnie top3.
0
Nie lubię Mbappe i cieszę się z tego że nie trafił ale trzeba przyznać że sezon klubowy miał na bardzo wysokim poziomie i myślę że zasługuje na top4 ZP.
3
Myślę że ZP teraz rozwiąże się pomiędzy Messim a Kevinem.
Przesądzi pewnie wynik z reprezentacją choć tak nie powinno być że nagroda indywidualna jest uzależniona od wyników drużynowych.
0
Ogromna kompromitacja Francji, wygrywali 3:1 że Szwajcarią i to wypuścili.
Oni czwarty skład by wystawili i byłby lepszy niż skład Szwajcarów.
4
Ale mnie to cieszy, odpadnięcie Francji a na dodatek Mbappe nie trafia kluczowego karnego hahahaha
2
Hahahahajahhahahahaha
1
Ale ta kamera jest mierna
2
Griezmann dobrym wykonawcą karnych xD
1
Szwajcarzy mogli mieć 2:0 po kilku minutach przegrywają 2:1.
Szkoda.
0
Pedri w pierwszych dwóch meczach na tym turnieju grał słabo, w następnych zaczął grać tak jak w Barcelonie nie grał.
Był decydujący, częściej wchodził w drybling a co najważniejsze mógł zanotować jakieś konkretne liczby gdyby koledzy bardziej się postarali jak np Simon.
0
Gdy Modric dostawał swoją ZP to prezentował pobodny co Kante obecnie tylko że przez cały sezon.Uważam że wtedy Chorwat nie zasłużył na tą nagrodę ale można się z takiego werdyktu wybronić.
Przyznanie ZP Kante w tym roku to będzie największy absurd w historii tego wyróżnienia.
Niezależnie od wyników tego Euro czy Copa to nad Francuzem bym postawił na pewno Mbappe, Messiego, Kevina, Lewego czy nawet Lukaku i pewnie jeszcze kilku.
Przypominam że złota piłka to nagroda indywidualna i liczy się forma przez cały rok a nie przez 10 meczy.
6
Jeszcze dzisiaj Francja odpada i jest pięknie.
1
@Drozdu7 Pressing, zastawianie się, praca w obronie jest naprawdę na wysokim poziomie ale to nie najważniejsze u napastnika.
72
Dla tych co mówią że to zły pomysł.
Barcelona musi przedłużyć z nim kontrakt bo teraz nie znajdzie się na niego kupiec bo kontuzja a za rok już będzie mógł odejść za darmo.
Jeśli obniżą mu pensje aż bo 50% to jestem na tak.