7

Busi TOP leci na MVP turnieju

9

Ansu Fati by pięknie śmigał na lewej stronie w Hiszpanii, szkoda że ta kontuzja tak się przeciągła.

Co do Hiszpanii to 30minut mieli świetne,grali szybko i do przodu a Szwajcarii nie dopuścili do piłki potem zaczęli grać bardziej spokojniej.

Pedri w wyśmienitej formie, w Barcelonie nie grał na takim poziomie jak w tym meczu.

6

Pod względem transferu do nas był to słaby krok bo większość czasu kontuzjowany ale kiedy grał to absolutny top.
To jest jeden z tych zawodników którego żałuję najbardziej że pożarły go kontuzje.
Naprawdę szkoda go.

0

@PatrychoO W sumie Sancho widziałbym bardziej w City niż w United, Guardiola zrobił by z niego potwora.

12

Nie chcą go czasami na igrzyska wziąć? :D

9

Anglia autostrada do finału choć stawiam że wygra zespół z drugiej części drabinki.
Niesamowicie chciałem starcie Włochy-Hiszpania i jest na to szansa w 1/2, myślę że to byłby mecz turnieju pod względem emocji a przede wszystkim poziomu piłkarskiego.

0

Ukraina w 1/4 a miała bardzo małe szanse wyjście z grupy, wyniki innych zespołów sporo pomogło wtedy.

0

Patrząc na same mecze 1/8 możecie stwierdzić że ktoś jest wyraźnym faworytem do wygrania Euro?

1

@PiotrR Przecież napisałem o tym :D

4

Czerwona jak nic,taka bardziej bordowa choć wydaję mi się że zrobił to nieumyślnie i przypadkowo.

0

@MesQueUnClub96 Za jego statystyki indywidualne które notował w klubie nie z topu?

0

@ricardo0705 W sumie jeśli Kevin będzie grał tak dalej dobrze i początek sezonu będzie miał świetny to myślę że 2-3 miejsce mu się należy.

0

Na które miejsce w ZP byście umieścili nasz nowy nabytek czyli Depaya?
Ja myślę że w top10 mógłby się zmieścić.

9

@Dembouz1899 Goat.Jeszcze dołożyć dryblingi czy kluczowego podania i wpływ na grę drużyny to jest kosmos.
Nie powinno być wątpliwości odnośnie ZP.

7

W przypadku zwycięstwa Euro przez Hiszpanie myślicie że jest szansa na MVP turnieju dla Busiego? Brzmi to niewiarygodnie ale zagrał już dwa mecze i dwa razy zawodnik spotkania.

0

@zadafcb Mówimy o nagrodzie indywidualnej więc mnie osiągnięcia drużyn troszkę mniej obchodzą.

0

@ptrx Bycie gorszym od Neymara to żaden wstyd, Neymar gdyby grał cały sezon to myślę że spokojnie top3.

0

Nie lubię Mbappe i cieszę się z tego że nie trafił ale trzeba przyznać że sezon klubowy miał na bardzo wysokim poziomie i myślę że zasługuje na top4 ZP.

3

Myślę że ZP teraz rozwiąże się pomiędzy Messim a Kevinem.
Przesądzi pewnie wynik z reprezentacją choć tak nie powinno być że nagroda indywidualna jest uzależniona od wyników drużynowych.

0

Ogromna kompromitacja Francji, wygrywali 3:1 że Szwajcarią i to wypuścili.
Oni czwarty skład by wystawili i byłby lepszy niż skład Szwajcarów.

4

Ale mnie to cieszy, odpadnięcie Francji a na dodatek Mbappe nie trafia kluczowego karnego hahahaha

2

Hahahahajahhahahahaha

1

Ale ta kamera jest mierna

2

Griezmann dobrym wykonawcą karnych xD

1

Szwajcarzy mogli mieć 2:0 po kilku minutach przegrywają 2:1.
Szkoda.

0

Pedri w pierwszych dwóch meczach na tym turnieju grał słabo, w następnych zaczął grać tak jak w Barcelonie nie grał.
Był decydujący, częściej wchodził w drybling a co najważniejsze mógł zanotować jakieś konkretne liczby gdyby koledzy bardziej się postarali jak np Simon.

0

Gdy Modric dostawał swoją ZP to prezentował pobodny co Kante obecnie tylko że przez cały sezon.Uważam że wtedy Chorwat nie zasłużył na tą nagrodę ale można się z takiego werdyktu wybronić.
Przyznanie ZP Kante w tym roku to będzie największy absurd w historii tego wyróżnienia.
Niezależnie od wyników tego Euro czy Copa to nad Francuzem bym postawił na pewno Mbappe, Messiego, Kevina, Lewego czy nawet Lukaku i pewnie jeszcze kilku.
Przypominam że złota piłka to nagroda indywidualna i liczy się forma przez cały rok a nie przez 10 meczy.

6

Jeszcze dzisiaj Francja odpada i jest pięknie.

1

@Drozdu7 Pressing, zastawianie się, praca w obronie jest naprawdę na wysokim poziomie ale to nie najważniejsze u napastnika.

72

Dla tych co mówią że to zły pomysł.
Barcelona musi przedłużyć z nim kontrakt bo teraz nie znajdzie się na niego kupiec bo kontuzja a za rok już będzie mógł odejść za darmo.
Jeśli obniżą mu pensje aż bo 50% to jestem na tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?