1

Ale Moracie piłka zeszła.

1

@Dundersztyc Dzięki za takie info, bukmacherzy cię nienawidzą.

1

@Dundersztyc Nie mówię że nic nie znaczą.Chodzi mi o to że np Kante grając w Chelsea nie był zawodnikiem który w dużej części poprowadził zespół po puchar tylko tam każdy element układanki był ważny po prostu to była drużyna.
W Argentynie czy w Barcelonie Messi sam ciągnie te zespoły.
Kante grając tak jak grał tylko w np United nigdy by się nawet w top10 nie znalazł.
Messi grając w Betisie czy Totenhamie nadal byłby faworytem.

1

@Dundersztyc Jeśli za 3 mecze w LM dajesz ZP to najwidoczniej nie masz pojęcia na czym polega ta nagroda.
To jest nagroda indywidualna więc obarczanie go że nie doszedł daleko w LM bo Barcelona Dobrze nie funkcjonuje jest słabe.

To jak Kante zasłużył to taki Rudiger też zasłużył bo osiągnięcie podobne a Niemiec złapał formę wcześniej niż Francuz i był kluczowym elementem zespołu.

3

@barcelonaLM Mbappe gra równo cały sezon, grał świetnie w LM cały czas praktycznie.
Dla mnie dawanie ZP Kante to skandal.
Jeśli Copa wygra Argentyna to jedyny słuszny kandydat to Messi.

2

@skakun95 Tylko że Malen sam doszedł do tej sytuacji i zniweczył tylko swój wysiłek a De Ligt zniweczył wysiłek całego zespołu po bezmyślnym zagraniu.

0

@MarFan Włosi faworyci a męczyli się z Austrią xD

3

De Ligt przegrał ten mecz Holandii ale dziwi mnie skreślanie go po jednym błędzie tym bardziej że ostatnie miesiące w Juve i reprezentacji miał świetne.

0

@damiano996 Haha. Fakt początek w Juve słaby ale potem trzymał cały czas bardzo wysoki poziom tak samo w fazie grupowej Euro.

3

Nie można zrzucać winy na Malena bo tą setkę wykreował sobie sam po pięknym rajdzie.

2

Jeśli obniży swoją pensje o połowę to bym zaryzykował i go zostawił chociaż nadal twierdzę że to nie typ gracza którego potrzebujemy.

0

@sevs Podobno same piłkarki chciały by go zwolniono.

0

Spalony raczej.

0

Faworyci turnieju xD.

0

Król jest tylko jeden Braithwait!!!!

1

@Encore Dembele bo ma o wiele niższą pensje niż Griezmann a wątpię by się zgodził na pensje np o połowę mniejszą.
Coutinho powinnien odejść w pierwszej kolejności.

12

@IronSanHybrid Nawet tutaj sobie dobrze nie trafił.

0

https://strawpoll.com/ykb8wxkrk
Ankieta o golach na wyjeździe.

Dla mnie zmiana na ogromny plus, drużyny nie będą już grały na zachowanie czystego konta u siebie i spotkania będą bardziej atrakcyjne.
Ktoś w w jednym mecz mógł mieć słabszy mecz u siebie i praktycznie żegnał się z turniejem.
Minusem jest dla mnie większa eksploatacja piłkarzy bo będzie więcej dogrywek więc dla mnie powinni ograniczyć ilość innych meczów np drużyn narodowych.
Co sądzicie?

0

@LeoMessi1994 W najlepszych wersjach postawiłbym znak równości ale trudno porównywać ich bo są zupełnie inni.
W ostatnich latach Kroos był lepszy.

2

Należy się Sousie krytyka za to Euro i to mocna.
Wiedział na co się pisze, wiedział ile ma czasu, wiedział jakie są wymagania.
Miał dosyć łatwą grupę, tym bardziej że można było wyjść spokojnie z trzeciego miejsca.
Jest to po prostu kompromitacja patrząc na naszą kadrę a na kadry innych drużyn którym udało się wyjść i takim co oferowali bardzo dobry futbol.
Przed Euro typowałem remis ze Słowacją, porażkę z Hiszpanią i Szwecją.
Postawiłem troszkę na nasze nie wyjście z grupy i się opłaciło.

5

Węgrzy to jedyna drużyna która nie zasłużyła na odpadnięcie z turnieju.
Mieli ogromnego pecha trafiając do takiej grupy,dwa remisy i dopiero Portugalia pod koniec meczu trafiała im.
Szacun!!!
Dla takich drużyn ogląda się futbol!

0

@Pawlak1992 Najlepiej jakby odpadła Francja, Portugalia i Niemcy.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Rok temu Argentyna grając z Brazylią na Copa zagrali najlepszy mecz,mieli więcej z gry, sędzia pomógł Brazylii troszkę.
Argentyna umie się zmobilizować na Brazylijczyków więc to Copa będzie też ciekawe.

1

Szkoda że Niemcy i Portugalia nie odpadną razem.

0

Węgrzy szacun całkowity !!!!

3

Nadal nie mogę uwierzyć w to ile Wolverhampton dało nam za Semedo przecież to jakaś abstrakcja.

1

Ładna piła od Pedriego brawo!

6

Bramkarz Szwecji złapał dwa razy łatwą piłkę w polu karnym, obronił strzał w środek
Szpaku:
Najlepszy zawodnik ostatnich minut xD

4

Lewy za drugim razem powinnien strzelić z zamkniętymi oczami.
Sytuacja lepsza niż karny.

6

Morata miał tyle setek że spokojnie byłby aktualnie królem strzelców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?