Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Życzę Wam i sobie by taki stan na tej stronie trwał wiecznie. Coś pięknego.
0
@Gaz Na pewno nie gdy Koeman zostanie.Jak Holender zostanie to stawiam że Puig pójdzie na wypożyczenie.
0
Wijnaldum bardzo dobre wzmocnienie ale nie wyobrażam sobie żeby klub jeszcze kogoś do pomocy nie sprowadził, zawodnika kreatywnego bo znowu się skończy tak jak w tym sezonie gdzie Busqets był tym najbardziej kreatywnym,Sergio jak nie odejdzie to powinnien wchodzić już tylko przy korzystnym wyniku by grę uspokoić lub przeciwko ogórkom z La Liga stawiających autobus.
0
@Transu96 Pedri jest młody i nie musi grać w pierwszym składzie jeśli ktoś będzie lepszy na jego miejsce.
Może będzie podejście kolejne do 4231 ale jak widzieliśmy ustawienie jest elastyczne i na pewno znajdzie swoje miejsce na boisku. W tym ustawieniu najlepiej by grał na 10 albo koło De Jonga jeśli wróci na swój najlepszy poziom w defensywie.
Takie moje zdanie.
1
@Pawel13sz 24 i zanotuje 11 asyst .
We wszystkich rozgrywkach.
1
@Ronmes Nie mieli 2:0. Tylko 2:1
0
Ach jakby Lyon wygrał grali by w eliminacjach LM,szkoda.
0
@kamiVeB Napoli ponieważ Leicester osiągnął bardzo dużo jak na taką kadrę.Eintracht miał bardzo słaby początek w lidze.PSG drugim największym frajerem ale Lille pokazało klasę.
3
Dawno nie było takich emocji związanych z Ligami. Francja, Włochy, Hiszpania naprawdę sporo się działo.
Tylko szkoda że bez kibiców.
0
Napoli sfrajerzylo bardziej niż Emery przez całą karierę trenerską.
3
Pałka się przegła, wpisuje Napoli na listę moich znienawidzonych klubów, po tym się już nie pozbierają, mogą już klub likwidować.
1
Milan brawo! Niby kupon wszedł ale Napoli całą radość odbiera.
0
Karny tak jest !!!! Dla Milanu i kuponik wejdzie proszę!!!
0
Ale Milan miał setkę niestety słupek tylko.
1
Ma ktoś powtórkę asystami Depaya?
Z góry dzięki.
0
@marcin62 Zbrodniarza przykuć do łańcucha i dać kilof do ręki. Karmić suchym chlebem i poić wodą kranową może by to odstraszało tych zwyrodnialców.
1
@amanter Ty daj spokój, trener bardzo dobry, widać gołym okiem regularny postęp ich reprezentacji.
Na ostatnim Copa już bardzo fajnie grali i zaprezentowali się dużo lepiej niż Brazylia w meczu bezpośrednim.
Na dodatek mają więcej lepszych graczy.
2
Kursy na Argentynę coś strasznie niskie podczas Copa.
W meczu z Chile 1.60 a z Urugwajem 1.85
Na Chile 5.20 i 4.15 Urugwaj.
0
@maatiixx Numer jeden zdecydowanie.
0
@arkasath Oficjalki nie ma ale dużo bardzo dobrych źródeł potwierdziło że przyjdzie do nas.
6
Aguero jest cudowny, szkoda że wcześniej do nas nie trafił.
Mój ulubiony napastnik,drugi oczywiście Suarez.
Suarez nieco lepszy ale obaj są na kosmicznym poziomie.
Ale się jaram tym transferem oby tylko zdrowie dopisało.
11
@Rust_Cohle Wróci silniejszy w lidze Europy, strzelając hattricka przeciwko cfr cluj lub omonii.
13
@Rust_Cohle Wróci? On chyba w top 5 nie będzie a Juventus niech się potknie i głupi wiadomo co niech sobie rozwali.
0
Arsenal po cichutku dążył do strefy pucharów.
0
@LS Tu nie chodzi o mnie,no właśnie nie rodzina i nie ma możliwości wypełnienia tego razem.
Osobiście nie będę w tym uczestniczył.
0
Będziecie uczestniczyć w spisie powszechnym?
Mój kolega właśnie zaczął ,ma podać ilość i dane współlokatorów xD.
Jakim prawem ma on zarządzać czyimś peselem?
Da się to jakoś ominąć?
1
@FC1899Barca Całkiem zapomniałem że Coutinho u nas jeszcze gra.
3
@Messibestplayerintheworld Nie dobry transfer tylko świetny.
Nawet jak się nie sprawdzi to nic nie stracimy a jeszcze zarobimy.
Myślę że przyjście Depaya jest pewne.
0
@Coutinho007 Umtiti zanotował jeden dobry występ i to w pierwszym spotkaniu z Granadą w którym szybki ułożyliśmy mecz.W każdym następnym popełniał sporo błędów i to poważnych.. Lenglet nie grał dobrze ale był moment gdzie zaczęliśmy grać trójka obrońców i prezentował się solidnie.
Dużo to świadczy o Umtitim że nie ma podjazdu do cienkiego Lengleta.
0
@Coutinho007 Wiem że Lenglet to aktualnie nie jest pewny punkt naszej drużyny ale Umtiti by miał problemy nawet w Ekstraklasie.