Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nawet komentator stwierdził że Wijnaldum poszedł dla kasy xD
2
@umtiti Myślę że jak Koeman się uprze i obaj będą w formie to obaj będą grać w podstawowym.
1
Holandia ciśnie, myślałem że Ukraina lepiej zacznie a Oranje będą bić głową w mur.
6
Zapowiada się na najlepszy mecz jak na razie, drużyny zaczęły ofensywnie.
9
Mimo że Strejlau nie jest wybitnym komentatorem to bardzo przyjemnie się go słucha, jeszcze jakby miał koło siebie Borka czy Wolskiego to wolałbym taki duet niż Szpaku-Borek lub Szpaku-Wolski.
1
Myślałem że Anglia pokaże dzisiaj coś więcej, zagrali przeciętnie ale starczyło na beznadziejną Chorwację.
2
I kto jest debeściak?
Sterling jest cudowny :D
0
@Oskar00 W ekipie zawsze musi być ten jeden geniusz :D
4
@SinMistico Foden będzie jednym z najlepszych ale Messi w jego wieku był już na niebywałym poziomie.
1
@MesQueUnClub96 39REN83U04
0
@IronSanHybrid Chyba na odwrót :D
1
@IronSanHybrid Ja myślę że będzie bardziej wyrównany i my wygramy jedną bramką.
0
@analitykTaktyki Twarowski Numer jeden zdecydowanie
Drugi Wolski
Trzeci Borek
2
Byłem przekonany że Dania może zajść spokojnie do ćwierćfinału ale dzisiaj mocno sobie to skomplikowali, choć ten mecz został zagrany w nietypowych okolicznościach.
2
To dziecko będzie memem jak nic.
1
@CatalanDream W pierwszej części meczu był niewidoczny ale w drugiej najlepszy.
0
@marcin62 Wiadomo że my mieliśmy o wiele gorszy projekt.
Trzeba czekać i może Laporta ogarnie ten klub.
0
@IronSanHybrid Dobry projekt na papierze to ja bym stworzył :D
0
@Rust_Cohle A trawa jest zielona. To była oczywista oczywistość, takie prawa bukmacherski :D
1
Hradecky!!!!! Brawo!
Chociaż strzał słaby.
0
@IronSanHybrid Niby dobry trener, piłkarze warci fortunę ale w zeszłym sezonie nic nie pokazali i przegrali co najgorsze ligę.
Ten finał był w bardzo specyficznym sezonie i jak na razie to jednorazowy przypadek.
2
@IronSanHybrid Nie mówię że poszedł dla kasy tam ale śmieszy mnie ten rzekomy projekt sportowy PSG.
0
@marcin62 Już kij z tym kto pisze te artykuły ale kto to czyta???
1
Braithwait co poszedł teraz.
0
To że były naciski ze strony UEFA to chyba jasnej.
Ale piłkarze zagrali tylko dlatego że Eriksen tego chciał.
0
Będzie przerwa 15minut?
0
@draxidox Leci na TVP2.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DonMatteo901 Nawet jeśli w meczu PSG faktycznie takie słowa zostały by wypowiedziane to nadal bym nie widział podstaw do przerwania meczu.
Wyzwiska były są i będą.To że ktoś jest chamem nie oznacza że trzeba obrażać się na cały świat i robić z błahostki skandal.