7

Nawet komentator stwierdził że Wijnaldum poszedł dla kasy xD

2

@umtiti Myślę że jak Koeman się uprze i obaj będą w formie to obaj będą grać w podstawowym.

1

Holandia ciśnie, myślałem że Ukraina lepiej zacznie a Oranje będą bić głową w mur.

6

Zapowiada się na najlepszy mecz jak na razie, drużyny zaczęły ofensywnie.

9

Mimo że Strejlau nie jest wybitnym komentatorem to bardzo przyjemnie się go słucha, jeszcze jakby miał koło siebie Borka czy Wolskiego to wolałbym taki duet niż Szpaku-Borek lub Szpaku-Wolski.

1

Myślałem że Anglia pokaże dzisiaj coś więcej, zagrali przeciętnie ale starczyło na beznadziejną Chorwację.

2

I kto jest debeściak?
Sterling jest cudowny :D

0

@Oskar00 W ekipie zawsze musi być ten jeden geniusz :D

4

@SinMistico Foden będzie jednym z najlepszych ale Messi w jego wieku był już na niebywałym poziomie.

1

@MesQueUnClub96 39REN83U04

0

@IronSanHybrid Chyba na odwrót :D

1

@IronSanHybrid Ja myślę że będzie bardziej wyrównany i my wygramy jedną bramką.

0

@analitykTaktyki Twarowski Numer jeden zdecydowanie
Drugi Wolski
Trzeci Borek

2

Byłem przekonany że Dania może zajść spokojnie do ćwierćfinału ale dzisiaj mocno sobie to skomplikowali, choć ten mecz został zagrany w nietypowych okolicznościach.

2

To dziecko będzie memem jak nic.

1

@CatalanDream W pierwszej części meczu był niewidoczny ale w drugiej najlepszy.

0

@marcin62 Wiadomo że my mieliśmy o wiele gorszy projekt.
Trzeba czekać i może Laporta ogarnie ten klub.

0

@IronSanHybrid Dobry projekt na papierze to ja bym stworzył :D

0

@Rust_Cohle A trawa jest zielona. To była oczywista oczywistość, takie prawa bukmacherski :D

1

Hradecky!!!!! Brawo!
Chociaż strzał słaby.

0

@IronSanHybrid Niby dobry trener, piłkarze warci fortunę ale w zeszłym sezonie nic nie pokazali i przegrali co najgorsze ligę.
Ten finał był w bardzo specyficznym sezonie i jak na razie to jednorazowy przypadek.

2

@IronSanHybrid Nie mówię że poszedł dla kasy tam ale śmieszy mnie ten rzekomy projekt sportowy PSG.

0

@marcin62 Już kij z tym kto pisze te artykuły ale kto to czyta???

1

Braithwait co poszedł teraz.

0

To że były naciski ze strony UEFA to chyba jasnej.
Ale piłkarze zagrali tylko dlatego że Eriksen tego chciał.

0

Będzie przerwa 15minut?

0

@draxidox Leci na TVP2.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DonMatteo901 Nawet jeśli w meczu PSG faktycznie takie słowa zostały by wypowiedziane to nadal bym nie widział podstaw do przerwania meczu.
Wyzwiska były są i będą.To że ktoś jest chamem nie oznacza że trzeba obrażać się na cały świat i robić z błahostki skandal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?